Kaip atsikratyti celiulito nuo šlaunų?

Vakuuminio masažo aparatas LANAFORM Beauty Aspect

Skirtas kovai su celiulitu ir raukšlėmis, odos stangrinimo procedūroms, kūno ir veido odos atjauninimo ir atgaivinimo procedūroms.

225,00 €
Celiulito masažuoklis Medisana AC 850

Celiulito masažuoklis Medisana AC 850 - tai vienas efektyviausių šiuolaikinių priemonių, norintiems išlaikyti nepriekaištingą odos stangrumą bei pagerinti kraujo apytaką.

19,50 € 26,00 € -25%
Liapko aplikatorius volelis universalus 3,5 Ag

Volelio dydis - 70 x (D)45 mm. Adatos žingsnis - 3,5 mm.

32,21 € 33,90 € -5%
Vakuuminis masažuoklis ProRelax Vacuum Massager

Giluminių audinių masažas (endomasažas) Jūsų namuose. 3 skirtingo dydžio siurbimo taurelės skirtingoms kūno sritims masažuoti. 4 masažo programos. Vokiška kokybė.

55,93 € 79,90 € -30%
Vakuuminio masažo aparatas ProRelax Sensitive Vacuum Massager

Vakuuminis, gaivinantis, švelnus masažas veidui ir kūnui - odos priežiūra poodinio endomasažo pagalba su 4 masažo programomis ir reguliuojamu intensyvumu.

58,22 € 86,90 € -33%

Pratimai šlaunims nuo celiulito

Šlaunys – išties probleminė kūno vieta. Čia pirmiausia pasimato „netyčia“ suvalgytas tortukas ar riebus kepsnys, tad nenuostabu, kad būtent ant šlaunų dažniausiai formuojasi lėtiniai audinių uždegimai, kurie skatina poodinių riebalų kaupimąsi, atsakingą už apelsino žievelės odos efektą. Daugeliui moterų itin aktualus klausimas, kaip numesti svorio nuo šlaunų, glaudžiai susijęs ir su noru turėti lygesnę, elastingesnę odą probleminėje srityje. Abiem atvejais geriausiai padės sportas bei sveika gyvensena. Nuolat sportuojant riebalai virsta raumenimis, o celiulitas ištirpsta kartu su riebalais. Kokie pratimai šlaunų celiulitui efektyviausi?

Vienas veiksmingiausių ir populiariausių pratimų stangresnėms šlaunims – paprasčiausi įtūpstai. Reikia plačiai atsistoti, kojas išlaikyti vienoje linijoje ir iš lėto tūptis kaip įmanoma žemiau. Svarbiausia, kad keliai neišlįstų už kojų pirštų linijos.

Šlaunis treniruosite ir atlikdamos sumo imtynininko įtūpstus su svarmenimis. Reikia atsistoti kuo plačiau, bet išlaikant tiesią nugarą. Kojos pirštai turi būti nukreipti į išorę. Svarmenį laikykite nuleidus rankas per vidurį tarp kojų. Tūpkite ir leiskite klubus žemyn kiek galite, kad išlaikytumėte pusiausvyrą. Pamažu kilkite aukštyn.

Šlaunis pagražinsite vaikščiodamos šiaurietiškomis lazdomis, šokinėdamos šokdyne. Na, o bėgimas apskritai yra laikomas bene puikiausia fizine veikla toms, kurias kamuoja celiulitas ant šlaunų.

Masažo galia kovoje su šlaunų celiulitų

Jei norite, kad pratimai šlaunims nuo celiulito turėtų dar greitesnį ir geresnį efektą, nepamirškite masažo. Kasdien įtrindamos ir įmasažuodamos problemines vietas aliejumi ar specialiais kremais, padėsite pašalinti riebalus iš riebalinių ląstelių, suaktyvinsite kraujotaką bei pašalinsite toksinus. Jei ieškote dar paprastesnių ir puikius rezultatus garantuosiančių būdų, kaip panaikinti celiulitą nuo šlaunų, į pagalbą galite pasitelkti įvairius aparatinius masažuoklius. Tai ultragarsiniai, jonizuojantys, vakuuminiai, taškiniai bei kiti panašūs celiulito masažuokliai, kuriais naudotis bus patogiau, taip nenuvarginsite savo rankų ir galėsite sutaupyti nemažai pinigų, kuriuos skirtumėte apsilankymams profesionalių masažuotojų kabinetuose.

Kitos priemonės nuo šlaunų celiulito

Be sporto ir nuolatinių masažų rekomenduojama bent kartą per savaitę atlikti odos šveitimą. Tam nebūtinos specialios priemonės – pakaks paprasčiausios jūros druskos. Gausiai jos uždėkite ant probleminių vietų, rankas gausiai sudrėkinkite drungnu vandeniu ir masažuokite šlaunis pagal laikrodžio rodyklę.

Kad šlaunų celiulitas būtų naikinamas kompleksiškai, nepamirškite ir įvairių stangrinamųjų kūno losjonų bei serumų. Svarbu, kad jų sudėtyje būtų sudedamųjų dalių, praturtintų A, B, C ir E vitaminais, aktyvinančiais audinių atsinaujinimą bei kolageno gamybą. Taip pat būtini įvairūs aliejai, minkštinantys odą ir saugantys ją nuo išsausėjimo, bei tokios medžiagos kaip oleino rūgštis ar alantoinas, kurie suteikia odai elastingumo, lygumo.