Prekių pristatymas

Nemokamas pristatymas visiems užsakymams virš 50 €


E-parduotuvėje BioMed.lt galite pasirinkti kelis prekių pristatymo būdus:

  • Pristatymas į Jums patogiausią OMNIVA siuntų terminalą (1,99 €);
  • Pristatymas tiesiai Jums į namus su Venipak kurjerių tarnyba (2,90 €).


Pasirinkus pristatymą į OMNIVA siuntų terminalą, užsakymą 
galėsite atsiimti patys Jums patogiausiu metu ir patogiausioje vietoje. Gausite SMS žinutę su PIN kodu, kurį įvedus pasirinktame siuntų terminale, galėsite atsiimti savo užsakymą. OMNIVA siuntų terminalai yra kiekviename didesniame mieste, o visą siuntų terminalų sąrašą galite rasti čia: Siuntų terminalų sąrašas
.
Pristatymas į OMNIVA siuntų terminalą kainuoja 1,99 €.

Jei Jūsų vietovėje ar patogioje Jums vietoje nėra OMNIVA siuntų terminalo, ar norite prekę gauti ir priimti patogiai ir neišeidami iš namų, Jūsų paslaugoms - pristatymas tiesiai į namus su Venipak kurjerių tarnyba. Prieš pristatydamas prekę kurjeris Jums paskambins ir pasitikslins dėl prekių pristatymo laiko. Toks pristatymas tiesiai į namus su Venipak kurjerių tarnyba kainuoja 2,90 €.


Dėmesio. Užsakymus Nidoje galime pristatyti į OMNIVĄ siuntų terminalą Nidos autobusų stotyje. Kaina - 1,99 €. Atsiprašome, tačiau užsakymus į namus Nidoje pristatome tik atskiru susitarimu ir už papildomą mokestį. Norėdami užsakymą gauti į namus Nidoje, prašome susisiekite su mumis el. paštu: info@biomed.lt arba telefonu: +37068368331


Priimdami užsakymą nepamirškite:
1.  Priėmę siuntą nepasirašykite ant P.O.D. (dokumento, įrodančio siuntos pristatymą) tol, kol neįvertinsite visų pakuočių išorės.
2. Priėmę siuntą nepasirašykite ant P.O.D. tol, kol neįsitikinsite, kad pakuočių kiekis nurodytas dokumente atitinka Jums pristatytą pakuočių kiekį.
3. Radę išorinių pakuotės pažeidimų (plyšusi ar sugniužusi dėžė, atsiklijavusi lipni juosta) arba pakuočių kiekio neatitikimą, būtinai tai pažymėkite ant P.O.D. arba nepriimkite siuntos (pakuotės).