Infraraudonųjų spindulių šildytuvai, lempos

Rodoma 1 - 2 iš 2 įrašų
Rodoma 1 - 2 iš 2 įrašų
Rodoma 1 - 2 iš 2 įrašų

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai – tai patogiam naudojimui namuose tinkama mūsų katalogo prekė, kuri naudojama įvairiems sveikatos sutrikimams ir susirgimams gydyti. Vyrauja klaidingas mitas, kad bet kokios spinduliuotės kenkia žmogaus sveikatai, tačiau mobilūs elektriniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai namams skleidžia kaip tik žmogui naudingą šiluminę energiją, kurios pagalba stimuliuojami vidiniai audinių sluoksniai, nukenksminamas virusų, bakterijų neigiamas poveikis, greičiau vyksta ląstelių regeneracija, ir efektyviau malšinamas skausmas raumenyse ir t.t. Tad elektrinių infraraudonųjų spindulių šildytuvų poveikis sveikatai netgi labai teigiamas. Neretai šie šildytuvai parduodami moterims, norinčioms jauninančių procedūrų veidui.

Dažnam kyla klausimas, kaip veikia infraraudonųjų spindulių šildytuvas. Jo naudojimas yra daugiau nei paprastas – šie prietaisai tiesiog skleidžia malonią šilumą – tai spinduliai, kurie šildo ir gerai įsiskverbia į mūsų kūno audinius. Taigi, infraraudonųjų spindulių šildytuvo veikimo principas nesudėtingas, todėl nekils didelių klausimų, kaip naudoti šį prietaisą. Vienintelė taisyklė – vienu kartu apsiriboti 12 min seansu.

BioMed.lt – tai pažangios medicinos prekės internetu. Mūsų kataloge rasite Jums tinkantį infraraudonųjų spindulių šildytuvą puikia kaina, nes visados siūlome akcijas ir nuolaidas daugeliui prekių, kurias jau pamėgo mūsų klientai. Medisana ir Beurer – tai pripažinti gamintojai, kurių šildytuvai turi puikius atsiliepimus iš naudotojų visame pasaulyje. Jų prekės parduodamos ir mūsų parduotuvėje.

Populiariausios paieškos

Susiję straipsniai

Masažuokliai su infraraudonaisiais spinduliais
Infraraudonųjų spindulių termometras: privalumai
Peršalimo gydymas be vaistų
Greiti ir paprasti peršalimo gydymo būdai
Veiksmingas peršalimo gydymas nėštumo metu
Kaip apsisaugoti nuo virusų?
Aknės gydymas namuose
Efektyvios priemonės nuo aknės
Skausmo malšinimas
Raumenų skausmas: priežastys, malšinimas
Puikios savijautos garantas – skausmo malšinimas be vaistų