Masažuokliai su infraraudonaisiais spinduliais

Infraraudonųjų spindulių smūginis masažuoklis Beurer MG100

Skvarbus smūginis masažuoklis maloniam atsipalaidavimui. Paprastas naudoti individualiai arba su kito žmogaus pagalba. 4 masažo programos.

94,90 €
Infraraudonųjų spindulių masažuoklis ProRelax Intensive

Intensyvaus spaudimo masažui skirtas infraraudonųjų spindulių masažuoklis. Lengvai valdomas, 2 režimų, su nuimama rankena. Atpalaiduoja raumenis bei nugarą. 

33,43 € 49,90 € -33%

Infraraudonieji spinduliai daugeliui žmonių vis dar kelia baimę, kadangi dar mokyklos suole buvo kalbama apie tiesioginių saulės spindulių žalą, kuri gali pakenkti Jūsų odai. Visgi, masažuokliai su infraraudonaisiais spinduliais nėra tas pats, kas tiesioginiai saulės spinduliai, tad tuo pačiu ir visos baimės yra tiesiog nepagrįstos. Masažuokliai puikiai tinka tiek vaikui, tiek suaugusiam asmeniui, tad svarbiausia pasirinkti tą masažuoklį, kuris patenkina Jūsų poreikius.

Infraraudonųjų spindulių masažuoklio poveikis

Infraraudonųjų spindulių masažuoklis išsiskiria tuo, kad jis konkrečiai sukurtas būtent žmogaus kūnui. Spinduliai įsiskverbia į giliuosius žmogaus kūno audinius, taigi greitai pajuntamas teigiamas jų poveikis. Masažuoklis su infraraudonaisiais spinduliais veikia kartu su žmogaus šiluma ir taip išgaunamas puikus, žmogaus organizmui reikalingas efektas. Nors skirtingi masažuokliai atlieka skirtingą funkciją, tačiau visus juos vienija tai, kas kūnas maloniai įšyla, spinduliai teigiamai veikia žmogaus organizmą. Dažnas gydytojas tikina, kad masažuoklis infraraudonųjų spindulių pagalba gali ne tik padėti išspręsti estetines kūno problemas, tačiau lėtines ligas, skausmus. Svarbiausia – reguliarus naudojimas suderintas su aktyviu gyvenimo tempu, sveika mityba ir pozityviomis mintimis.

Masažuoklio nauda žmogaus organizmui

Masažuoklis infraraudonųjų spindulių pagalba giriamas ne tik alternatyviosios, tačiau ir vakarų medicinos medikų. Dažnai vaistai nebepadeda tad ieškoma kitų būdų, kurie gali padėti išspręsti iškilusias sveikatos problemas.

1. Reguliariai naudojamas masažuoklis padeda sustiprinti imuninę sistemą ir žmogus jaučiasi kur kas geriau, jo organizmas funkcionuoja kur kas tvarkingiau. Infraraudonųjų spindulių masažas namuose turi būti atliekamas reguliariai. Tokiu atveju sulauksite ir norimo efekto, greitai pamatysite teigiamus masažuoklio rezultatus.

2. Žinoma, šie masažuokliai labai giriami, kadangi jie padeda atsipalaiduoti po labai sunkių dienos darbų. Jie puikiai tinka ir veidui, ir nugarai, ir kojoms bei pėdoms, galiausiai – visam kūnui. Pamiršti dienos vargus su kokybišku masažuokliu yra labai paprasta, tai neužima daug laiko.

3. Masažuokliai taip pat labai teigiamai veikia odą, taigi ji regeneruoja, galima atkurti nuostabios odos efektą, suteikti ji švelnumo bei elastingumo. Spinduliai teigiamai veikia odą, padeda jai išlikti ilgesnį laiką gražiai ir jaunatviškai.

4. Gydytojai tikina, kad spinduliai taip pat teigiamai veikia ir žmogaus giliuosius raumenis bei sąnarius. Taigi, jeigu ilgai skundžiatės nemaloniomis lėtinėmis ligomis, skausmais – masažuokliai gali būti puikus išsigelbėjimas. Procedūra gali būti atliekama namuose Jums patogiu metu.

5. Masažuokliai taip pat prisideda prie širdies veiklos gerinimo, kraujagyslių plėtimosi. Žinoma, jeigu turite širdies problemų – pirmiausia pasitarkite su gydytoju ir tik paskui naudokite masažuoklį.

Masažuoklių kaina internetu yra kur kas mažesnė, kadangi matyti akcijas ir nuolaidas yra kur kas paprasčiau ir patogiau. Išspręsti sudėtingas sveikatos problemas galima su paprasčiausiu masažuokliu, tad pamirškite brangius vaistus ir leiskite sau atsipalaiduoti.