Celiulito mažinimas, naikinimas

Rodoma 1 - 13 iš 13 įrašų
Rodoma 1 - 13 iš 13 įrašų
Rodoma 1 - 13 iš 13 įrašų
Opi ir daugybę žmonių visame pasaulyje kankinanti problema – celiulitas – ne tik, kad gadina estetinį vaizdą, bet ir gali sukelti rimtų sveikatos problemų. Šio poodinio sluoksnio uždegimo rezultatas aiškiai matomas plika akimi – apelsino žievelę primenanti oda. Sveikatos priežiūros specialistai skiria kelias ligos stadijas ir joms pasireiškiančius simptomus. Nors pastaruoju metu patarimų, kaip išnaikinti celiulitą, kaip jį gydyti dar veiksmingiau, yra ne vienas, rekomenduojame išbandyti klinikiniais tyrimais patikrintus celiulito mažinimo prietaisus, kilimėlius ar losjonus. Profesionalios priemonės padeda kovoti su įvairaus laipsnio poodinio sluoksnio uždegimu, naikina apelsino žievelės efektą ir leidžia džiaugtis stangresne oda. Naudodami veiksmingas celiulito naikinimui skirtas priemones, užkirsite kelią ateityje progresuoti rimtoms sveikatos problemoms. Kviečiame įsigyti elektroninėje medicinos priemonių parduotuvėje „Biomed“ esančius celiulito šalinimo įrenginius ir priemones. Veiksmingi, kompaktiški, originalaus dizaino celiulito aparatai, masažiniai kilimėliai bei švelnaus poveikio anticeliulitiniai kremai, losjonai ramina uždegimą, gerina kraujo apytakos ratą, į kiekvieną odos ląstelę lengviau ir greičiau patenka maisto medžiagos, deguonis, vanduo.

Celiulito gydymas

Dažniausiai celiulitas palaikomas estetiniu odos defektu, tačiau tai taip pat yra ir labai rimtas sveikatos sutrikimas. Ignoruojant problemą, pažeistos odos plotai didėja, celiulitas plinta ir tampa vis sudėtingesnėmis ligos stadijomis. Pastebėjus pirmuosius odos pokyčius ir celiulito simptomus, vertėtų nelaukti: sportuoti, reguliuoti savo mitybą, atsikratyti žalingų įpročių ir naudoti specialias celiulito gydymui skirtas priemones. Celiulito naikinimas prasideda ne tik nuo priemonių, masažuoklių

Šiuo metu skiriamos keturios poodinio sluoksnio uždegimo stadijos. Pasikeitus riebalinio odos audinio struktūroms, odos paviršiuje išryškėja nedideli kauburėliai. Celiulito atsiradimo priežastys gali būti įvairios: įvairios ligos, pavyzdžiui, diabetas, skydliaukės sutrikimai, taip pat ilgalaikis stresas, mažas judėjimas, nesveiko (ypatingai aštraus) maisto, alkoholio, gazuotų gėrimų vartojimas, rūkymas. Pagal tai, kiek pažeista oda, žmogui gali būti diagnozuotas I, II, III arba IV stadijos celiulitas. Kai pasiekiama paskutinioji stadija, celiulito šalinimas užtrunka gerokai ilgiau nei, pradėjus gydymą dar pirmojoje stadijoje.

Pati celiulito pradžia apibūdinama kaip I stadija, kurios metu ant odos pastebimos nežymios riebalų sankaupos (celiulitas ant kojų, dažniausiai vidinėje kojų pusėje, taip pat ant juosmens ar sėdmenų).

Vėliau, negydant uždegimo liga progresuoja ir pasiekiama II arba III celiulito stadija (didėja riebaliniai guzai). Blogiausia, kas gali nutikti, tai pradėti formuotis kietas, plika akimi matomas, kietas audinys – IV stadija.

Aparatai nuo celiulito

Celiulito naikinimas namuose šiuo metu taip pat įmanomas. Naudojant specialius aparatus nuo celiulito — gydymas tampa nesudėtingas, visiškai neskausmingas. Ypatingai dažnai moteris kankina celiulitas ant kojų, juosmens ir sėdmenų. Dailiosios lyties atstovėms ir žinoma vyrams, kurie taip pat susiduria su celiulito problema, „Biomed“ el. parduotuvėje siūlome įsigyti:

- šviesos terapijos lempas;

- jonizuojantį ultragarsinį masažuoklį;

- celiulito masažuoklį;

- stangrinantį kūno losjoną (kremą);

- vakuuminio masažo aparatą;

- akupresūrinį taškinio masažo;

- ultragarsinį kavitacinį masažuoklį;

- Liapko aplikatorių volelį;

- daugiafunkcinius elektrostimuliatorius;

- liekninantį diržą;

ir kt.

Celiulito gydymas su tokiais anticeliulitiniais kremais, aparatais bei priemonėmis taps kur kas paprastesnis. Produkciją tiekiame iš patikimų gamintojų, todėl užtikriname aukštą aparatų kokybę.

Kviečiame susisiekti su „ Biomed“ konsultantais ir įsigyti celiulito naikinimui namuose skirtas priemones. Gera kaina ir efektyvus celiulito gydymas šiuolaikiškais aparatais – tai garantuoja specialios celiulito mažinimui siūlomos prekės. Rinkitės priemones internetu gera kaina iš ypač gausaus asortimento. Prekių pristatymą vykdome visoje Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys bei kiti šalies miestai. Reguliariai taikome akcijas, tad norimą prekę įsigysite dar žemesne kaina.

Susisiekite su mumis internetu, parašydami elektroninį laišką, arba skambinkite nurodytu telefonu. Su „Biomed“ priemonėmis celiulito mažinimui rezultatą pamatysite beveik iškart!  

Susiję straipsniai

Anticeliulitiniai kremai
Kaip greitai atsikratyti celiulito?
Veiksmingos priemonės nuo celiulito
Kaip atsikratyti celiulito?
Kaip atsikratyti celiulito nuo šlaunų?
Celiulito naikinimas: kokių priemonių imtis?
Celiulito gydymo būdai, kuriuos privalo žinoti kiekviena moteris
Celiulitas: gydymas namuose