Kaip atsikratyti celiulito?

Vakuuminio masažo aparatas LANAFORM Beauty Aspect

Efektyviai kovai su celiulitu ir raukšlėmis, odos stangrinimo procedūroms, kūno ir veido odos atjauninimo ir atgaivinimo procedūroms.

225,00 €
Celiulito masažuoklis Medisana AC 850

Celiulito masažuoklis Medisana AC 850 - tai vienas efektyviausių šiuolaikinių priemonių, norintiems išlaikyti nepriekaištingą odos stangrumą bei pagerinti kraujo apytaką.

19,50 € 26,00 € -25%
Liapko aplikatorius volelis universalus 3,5 Ag

Volelio dydis - 70 x (D)45 mm. Adatos žingsnis - 3,5 mm.

32,21 € 33,90 € -5%
Vakuuminis masažuoklis ProRelax Vacuum Massager

Giluminių audinių masažas (endomasažas) Jūsų namuose. 3 skirtingo dydžio siurbimo taurelės skirtingoms kūno sritims masažuoti. 4 masažo programos. Vokiška kokybė.

55,93 € 79,90 € -30%
Vakuuminio masažo aparatas ProRelax Sensitive Vacuum Massager

Vakuuminis, gaivinantis, švelnus masažas veidui ir kūnui - odos priežiūra poodinio endomasažo pagalba su 4 masažo programomis ir reguliuojamu intensyvumu.

58,22 € 86,90 € -33%

Celiulito naikinimas yra daugelio moterų problema, tad nieko keisto, kad medicinos bei farmacijos pramonė siūlo įvairiausius vaistus bei tepalus, kurie turėtų padėti kovoti su celiulitu. Visgi, efektyviausia kova yra naudojant masažą, sportą, o ne tepalus. Kaip jau minėjote, išorinis ceiulito naikinimas dažniausiai nėra veiksmingas, tad reikia su juo kovoti iš vidaus. O tai geriausia padaryti naudojant masažuoklius.

Celiulito simptomai

 1.    1. Oda primena apelsino žievę.
 2.    2. Matomas akivaizdus odos grublėtumas.
 3.    3. Susidaro odos mazgai.
 4.    4. Riebalų sankaupos.

Įprasta manyti, kad celiulitas dažniausiai susidaro tik ant šlaunų, tačiau išties nemažai jo yra ir ant rankų, pilvo ir net po krūtine. Kuo žmogus yra apkūnesnis – tuo didesnė tikimybė, kad jį kankins ir celiulitas.

Celiulito naikinimas nuo skirtingų kūno vietų yra panašus, kadangi jis susidaro dėl lygiai tokių pat priežasčių.

Kaip atsikratyti celiulito?

Niekada nenustokite rūpintis savimi. Kuo anksčiau pradedama bandyti pašalinti celiulitą – tuo greičiau jis visiškai panaikinamas nuo žmogaus kūno, taip pat, oda atrodo jaunatviška bei elastinga. Celiulito naikinimas namuose yra gana paplitusi praktika, kadangi salonuose tokių procedūrų kainos yra gana didelės, tad tikrai ne visiems prieinamos.

Pateiksime kelias elementarias priemones, kurios labai padeda kovoje su celiulitu.

Anticeliulitinis masažas.

Kaip atsikratyti celiulito? Anticeliulitinis masažas šiuo metu yra pati efektyviausia priemonė kovoje su šiais odos nelygumais. Jis atliekamas tiek specifiniuose salonuose, tiek namuose turint atitinkamą įrangą. Kadangi norint pasiekti efektą reikalingas nuolatinis masažas, kuris turi būti atliekamas reguliariai – celiulito naikinimas namų sąlygomis yra dažnesnis pasirinkimas. Paprasčiausiai taip sutaupoma nemažai pinigų, kadangi šie masažai yra brangūs ir laiko, kadangi procedūra gali būti atliekama žmogui tinkamu laiku.

Kaip atsikratyti celiulito nuo nėštumo? Vėlgi, tinka tas pat anticeliulitinis masažas, kadangi jo metu yra aktyvinamos skysčių santaupos, kurios pagerina kraujotaką ir tuo pačiu oda darosi kiek lygesnė. Tuo pačiu procedūros metu pašalinami toksinai, kurie labai dažnai keičia odos spalvą ir tuo pačiu daro ją ne tokia gražia, oda tampa labai kieta neelastinga. Anticeliulitinis masažas orientuotas į tam tikras kūno vietas, kurios yra probleminės. Taigi, sutaupoma daug laiko, kadangi procedūra atliekama būtent konkrečiose vietose.

Infraraudonųjų spindulių masažas.

Kita masažo galimybė, kurios tikslas pagerinti Jūsų kūno odą ir suteikti jai daugiau elastingumo – infraraudonintųjų spindulių masažas. Kaip atsikratyti celiulito ant užpakalio? Naudokite būtent šią priemonę. Jos metu taip pat pašalinamas skysčių perteklius ir toksinai, kurie gali sukelti odos nelygumus. Šio tipo masažas labai geras, kadangi jis veikia atlaiduojančiai, padeda žmogui kur kas geriau jaustis, pamiršti psichologines problemas. Nebūtina keliauti į saloną, kad Jums būtų atliktas šio tipo brangus masažas. Kur kas paprasčiau įsigyti įrangą, kuri padeda atsipalaiduoti ir odai suteikti naujos gyvybės.

Liekninantis kūno masažas.

Kaip atsikratyti celiulito ant pilvo? Bent kiek sumažinti savo kūno apimtis. Paprasčiausiai, dažniausiai didelis svoris sąlygoja ir aktyvesnį riebalinį sluoksnį, tad tuo pačiu atsiranda ir sunkiai panaikinamas celiulitas. Deja, vis dažniau merginų taip pat skundžiasi celiulitu, tad tokiu atveju joms padės liekninantis masažas. Jo tikslas yra tirpdyti riebalus ir tuo pačiu mažinti celiulitą. Šio tipo masažas taip pat atliekamas naudojant specialią įrangą.

Fizinis aktyvumas.

Kaip atsikratyti celiulito? Pirmiausia rekomenduojama pagerinti savo gyvenimo kokybę, kadangi nuo to dažniausiai atsiranda estetinės problemos. Celiulitas dažniausiai kankina neaktyviai gyvenančius žmones, kadangi taip kaupiasi riebalinis sluoksnis. Kaip atsikratyti celiulio nuo pilvo? Atlikite tokius pratimus, kurie yra orientuoti į pilvo stiprinimą. Jeigu norite panaikinti celiulitą nuo šlaunų – tokiu atveju reikia stiprinti kojas. Net ir pats mažiausias fizinis aktyvumas jau yra naudingas žmogaus organizmui, tad siūlome pasirinkti Jums tinkamiausią strategiją bei intensyvumą.

Koreguokite mitybą.

Celiulito mažinimas nebus toks sudėtingas jeigu pasirinksite tinkamiausią strategiją. Geriausia yra suderinti skirtingus kovos būdus ir vienas iš jų yra tinkamiausios mitybos pasirinkimas. Kaip atsikratyti celiulito? Maitinkitės sveikai!

Kaip greitai atsikratyti celiulito namų sąlygomis? Išbraukite iš savo meniu šiuos produktus ir patiekalus, kuriuose yra šių produktų.

 1.    • Cukrus ir produktai su dideliu kiekiu cukraus.
 2.    • Kava, kuri labai prisideda prie didesnio celiulito.
 3.    • Trakučiai ir panašus maistas, kuriame yra daug riebalų.
 4.    • Mėsa, kuri skatina viršsvorį.
 5.    • Alkoholis, kuris prisideda prie kūno dehidratacijos.
 6.    • Cigaretės, kurios skatina odos džiuvimą.
 7.    • Ir kitas „blogas maistas“.

Taip pat nepamirškite įtraukti kuo daugiau vandens. Celiulito mažinimas be nuolatinio vandens gėrimo yra paprasčiausiai neįmanomas, kadangi kuo daugiau vandens geriame – tuo mūsų oda yra elastingesnė. Žinoma, dažniausiai nerekomenduojama gerti daugiau nei 2 litrus per parą, tačiau pasiekti šį kiekį verta. Pajusite teigiamą organizmo poveikį ne tik celiulito pažeistose vietose, tačiau ir visur kitur.

Kaip atsikratyti celiulito namų sąlygomis masažo pagalba

Kaip atsikratyti celiulito? Pirmiausia reikia imtis veiksmų, kad jo atsikratyti, kadangi be jūsų pastangų pats jis tikrai nedings. Celiulito mažinimo procedūros namuose tikrai veiksmingos ir gali padėti jau po mėnesio džiaugtis akivaizdžiai kur kas lygesne kūno oda.

Anticeliulitinis masažas namuose turėtų prasidėti nuo kontrastingo dužo, kurio metu yra suaktyvinamos visos jautriosios odos galūnės. Kontrastingas dušas naudingas ne tik kovoje su celiulitu, tačiau ir norint odai suteikti kur kas gražesnę išvaizdą. Kaip atsikratyti celiulito nuo rankų? Taip pat puikiai tiks kontrastingas dušas, kurį daryti pačiam namuose yra paprasta ir patogu.

Kovojant su celiulitu į pagalbą Jums ateina masažuokliai bei kitos priemonės, kurios padeda suaktyvinti kraujotaką. Jeigu naudojate ne elektrinius prietaisus, tokiu atveju procedūras geriausia yra atlikti dušo metu, kadangi vanduo taip pat padeda sumažinti odos nelygumus. Jeigu naudojate elektrinius masažuoklius – pirmiausia siūlome pabūti duše, kad oda taptų kur kas minkštesnė ir tik paskui masažuoti odą.

Taip pat rekomenduojame prieš procedūrą gerti žalią arbatą, kadangi jis skatina toksinų pasišalinimą iš žmogaus organizmo. Smulkmena, tačiau gali bent jau minimaliai padėti pasiekti greitesnį rezultatą, o kovoje su celiulitu teks apsišarvuoti kantrybe.

Taigi, galiausiai, kaip atsikratyti celiulito? Rekomenduojame naudoti kompleksišką priemonių sudėtį, kadangi celiulitas yra rimtas iššūkis. Visgi, įveikiamas.