Strijų naikinimas, šalinimas

Rodoma 1 - 3 iš 3 įrašų
Rodoma 1 - 3 iš 3 įrašų
Rodoma 1 - 3 iš 3 įrašų

Pagrindinė odos savybė – stangrumas. Žmogui augant ar dėl kitų priežasčių besikeičiant jo kūno apimtims, oda tempiasi ir prisitaiko prie pokyčių. Tiesa, ne visada. Kai oda pertempiama, toje vietoje gali atsirasti strijų. Siauri, rausvos spalvos įtrūkimai paviršiniame odos sluoksnyje – tai strijos. Jos laikomos rimtu odos defektu, kuris ilgainiui negydomas gali peraugti į rimtą kosmetinę problemą. Strijų naikinimas nėra lengvas procesas, todėl dažniausiai reikalingos veiksmingesnės priemonės. Siūlome išbandyti specialius kremus, masažo aparatus, šviesos terapiją, elektrostimuliacijos metodą. Visi jie patvirtinti klinikiniais tyrimais ir yra saugūs naudoti. Strijų naikinimas namuose su tokiomis priemonėmis leidžia greitai džiaugtis gerėjančia odos būkle. Elektroniniame medicinos priemonių kataloge internete rasite platų asortimentą, su kuriuo strijų naikinimas taps kur kas paprastesnis. Įvairūs kremai nuo strijų, elektrostimuliacijos aparatai, masažuokliai ir kitos priemonės efektyviai veikia pažeistą odą, skatina odos ląstelių regeneraciją, todėl rausvi odos ruoželiai pamažu nyksta ir taip strijos šalinamos.Strijų atsiradimo priežastys dažniausiai būna tokios:

- odos patempimas (dažniausiai tokia problema kankina nėščias moteris, kurių kūne augantis vaisius tempia odą juosmens srityje).

- taip pat tai susiję su harmoninės sistemos pokyčiais. Pakitus gaminamų harmonų kiekiui organizme, oda taip pat gali prarasti elastingumą, tuomet reikalingas strijų gydymas.Strijų mažinimas šiandien gali būti atliekamas lazeriu, naudojant specialius aparatus bei prietaisus. Elektroninėje medicinos priemonių parduotuvėje „Biomed“ kviečiame rinktis iš plataus strijų naikinimui namuose skirtų preparatų ir įrenginių. Visų jų veiksmingumas kovoje su odos defektais – strijomis – yra patvirtintas profesionaliais laboratoriniais tyrimais. Patikimi, visame pasaulyje žinomi gamintojai sukūrė modernius, efektyviai veikiančius strijų naikinimo būdus. Pasirinkus kurią nors priemonę, strijų mažinimas taps paprastesnis, o neskausmingas procedūras galėsite atlikti patys tiesiog savo namuose.Manote, kad kremai nuo strijų yra neveiksmingi? Raginame išbandyti stangrinantį kūno losjoną „Biomed“ arba kompanijos „Naturissimo“ kremą nuo odos įtrūkimų. Šios kosmetinės priemonės gausiai drėkina odą, gerina kolageno, elastano bei riebalų gamybą. Reguliariai tepant šiuos losjonus ar kremus ant pažeistos odos, oda pasidaro elastingesnė, o strijos po truputį nyksta. Svarbu, kad priemonė būtų naudojama nuosekliai, tik tuomet strijų gydymas bus veiksmingas. 

Strijos ant kojų, strijos ant nugaros, juosmens srityje ar kitose kūno vietose gali būti šalinamos ir su specialiais masažuokliais. Vienas tokių, jonizuojantis ultragarsinis masažuoklis „VIDA 10 Beauty Care“. Įrenginys veiksmingai puoselėja odą, saugiai ją veikia iš išorės bei vidaus. Net 4 revoliucinės šio ultragarsinio masažuoklio technologijos užtikrina visapusišką odos priežiūrą. Ypatingu efektingumu pasižymi ir šviesos terapijos lempos, kadangi jos aktyvina ląstelių atsinaujinimą bei naujų audinių formavimąsi. Savo internetinėje svetainėje turime „BNM+“, „Lanaform“, „Globus“, „Biomed“ ir kitų kompanijų įrenginius bei kosmetines priemones, efektyviai strijas naikinančias tiesiog namuose.Gana plačiai paplitęs odos defektas – strijos – negydomas gali peraugti į rimtą ligą, kankinančią moteris. Dėl keleto priežasčių atsirandantys odos įtrūkimai bet kuriuo atveju turėtų būti kuo skubiau gydomi. Strijų naikinimo būdai – įvairūs, tačiau mes siūlome išbandyti kremus nuo strijų, poliarizuotos šviesos lempas bei ultragarsinės kavitacijos masažuokliusUžsukite į elektroninę „Biomed“ medicinos prekių parduotuvę ir iš plataus asortimento, išsirinkite Jums tinkantį strijų naikinimo variantą gera kaina.

Kaip pašalinti strijas?

 

Nemalonios strijos daugeliui moterų yra kančia. Problema, kai moterys skundžiasi, tačiau nieko nedaro, kad strijos būtų pašalintos. O šiuo metu yra tikrai labai daug priemonių nuo paprasčiausių kremų iki masažuoklių, kurie reguliariai derinami su mityba gali padėti pasiekti puikius rezultatus. Nuo strijų priemonių daug, tačiau dažniausiai labiausiai padeda kompleksiškas gydymas.

Strijų šalinimas reikalingas ne tik moterims, tačiau ir vyrams. Jis aktualus tiek paauglystėje, tiek nėštumo metu, tiek sulaukus brandaus amžiaus. Pašalinti visada galima ir dažniausiai tai nėra labai sunku. Svarbiausia susirasti priežastis, kurios sukelia strijas ir panaikinus dirgiklį galėsite džiaugtis nuostabia oda.

Pateikiame kelis patarimus, kurie padės susigrąžinti elastingą ir jaunatvišką odą.

  1. Kontrastingas dušas. Profilaktika nuo strijų apima reguliarų kontrastingo dušo naudojimą. Geriausia kontrastingą dušą naudoti rytais, kai organizmas dar pilnai nepabudęs. Tokiu atveju jūs ne tik pagerinsite kraujotaką ir taip leiskite savo odai atrodyti gražiau, tačiau tuo pačiu pabusite. Taip dažniausiai naikinamos strijos nuo klubų, tačiau galima kontrastingu dušu lepinti ir pilvo sritį, rankas. Bet kuriuo atveju pastebima labai didelė nauda žmogaus organizmui.
  2. Fizinis aktyvumas. Jeigu norite džiaugtis gražiomis kūno linijomis, privalote fiziškai aktyviai judėti. Ir kuo daugiau – tuo Jūsų organizmas bus Jums labiau dėkingas. Tuomet dažniausiai dingsta ne tik strijos, tačiau ir kiti odos nelygumai. Tai ne tik trijų profilaktika, tačiau tuo pačiu ir galimybė išlaikyti odą kuo ilgesnį laiko tarpą gražią bei elastingą. Apskritai strijų gydymas turėtų prasidėti nuo fizinio aktyvumo. Problema, kad daugelis žmonių paprasčiausiai per daug tingi judėti. Žinoma, galima naudotis ir kitomis priemonėmis, tačiau pagalvokite, ar ne geriau yra sportas. Oda taps lygesnė, o ir nuotaika geresnė.
  3. Masažas. Strijos ant užpakalio, strijos ant krūtinės, strijos ant kojų ir visos kitos strijos gali būti pašalinamos džiaugiantis reguliariu masažu. Žinoma, reguliarus lankymasis pas masažuotojus yra brangus ir daug laiko reikalaujantis malonumas. Išeitis – specialūs masažuokliai, kurie leis aktyvinti kraujotaką ir tuo pačiu judinti limfą būnant namuose jums patogiu metu. Svarbiausia, kad masažuokliai nereikalauja jokio papildomo žmogaus, kuris padėtų atlikti masažo veiksmus. Kiekvienas asmuo pats gali masažuoti jam reikalingą vietą. Žinoma, išskyrus tokiu atveju, kai nepavyksta jos pasiekti. Masažuoklių kaina yra nedidelė. Juolab, jau geriau vienas masažuoklis nei keli buteliukai kremo, kurie dažniausiai neduoda norimo efekto.
  4. Mityba. Norėdami džiaugtis gražiomis kūno linijomis taip pat turite pagalvoti ir apie savo kasdieninę mitybą. Kuo daugiau lengvo ir natūralaus maisto – tuo Jūsų kūno linijos bus gražesnės. Nors šiuo metu dažnai kalbama apie tai, kad net ir lieknos merginos skundžiasi strijomis, tačiau išties aktyvesnis jis visgi yra pas apvalesnių formų moteris. Taip pat nepamirškite,kad kiekvieną dieną reikia išgerti bent jau po du litrus vandens. Tai ne šiaip prasimanymas. Tai taisyklė, kuri Jums leis ne tik geriau jaustis, tačiau taip pat ir džiaugtis kur kas gražesne oda. Tokiu atveju strijos ant nugaros Jūsų nebeliūdins.
  5. Kraujotakos aktyvinimas. Aktyvinti kraujotaką galima ir naudojant natūralias priemones, kurios sumažins atsiradusias strijas. Tiesa, reikia jas naikinti dar tuomet, kol yra rožinės, kadangi kai taps baltos – panaikinti bus labai sunku, kai kuriais atvejais net ir neįmanoma. Galima naudotis kavos tirščius kurie dažniausiai ne tik padeda panaikinti strijas, tačiau taip pat nuo visų kūno pašalina likusias negyvas odos ląsteles ir tuo pačiu padeda odai kur kas labiau blizgėti. Rekomenduojamas toks reguliarus šveitimas kartą per savaitę. Jeigu esate kavos mėgėjas – tokiu atveju ši priemonė nieko nekainuos, tačiau jau po prie šveitimo pamatysite, kad oda tapo kur kas gražesnė. Kiti šveitimui naudoja smulkią druską. Labai svarbu, kad šveitimo procesas būtų atliekamas lengvais judesiais, kadangi per didelis aktyvumas gali pažeisti odą.
  6. Venkite streso. Net ir tokia smulkmena kaip stresas ir blogas miegas gali lemti strijų atsiradimą. Žinoma, tai nėra smulkmena apskritai, tačiau kartais žmonės stebisi, kad stresas taip veikia mūsų odos būklę. O veikia tai tikrai, tad labai svarbu pasistengti į viską žiūrėti kuo pozityviau. Kuo laimingesnis būsite – tuo gražesnį kūną pavyks turėti.
  7. Vitaminai. Taip pat labai svarbu praturtinti savo organizmą reikalingomis medžiagomis, kurios padeda kur kas geriau jaustis. Gydytojai tikina, kad būtinas reguliarus cinko vartojimas. Puikiai tiks ne tik vidinis, tačiau taip pat ir cinko tepalas, kurios turi būti tepamas ant strijų. Tiesa, vartojant cinko gaminius būtina gerti kuo daugiau vandens, kad nejustumėte dehidratacijos.

Skirtingos priemonės nuo strijų padeda pasiekti ir skirtingus rezultatus. Svarbiausia atsiminti, kad greičiausiai susitvarkyti su odos nelygumais pavyks tokiu atveju, jeigu skirsite daugiau laiko ir vienu metu naudosite kelias skirtingas priemones. Svarbiausia nepamiršti, kad vienas kremas tikrai nėra toks geras, kad galėtų panaikinti ilgai Jus kankinusias strijas. Jūs gali padėti odai tapti elastingesnei ir pripildyti ją reikalingomis medžiagomis, tačiau taip paprastai odos nelygumai nedings. Taigi, būtinas visapusiškas ir apgalvotas gydymo procesas, kuris bus vainikuojamas nuostabia oda.

Celiulitas – rykštė, tačiau ji tikrai neturi Jūsų kankinti.

Pas mus parduotuvėje galite įsigyti specialias, profesionalias priemones, su kuriomis strijų šalinimas ir mažinimas taps dar lengvesnis. Užsisakyti galite telefonu arba internetu, net neišėjus iš namų. Reguliariai taikome akcijas, įvairias nuolaidas medicinos prekėms, tad pas mus tikrai rasite aukštos kokybės produkciją mažesne kaina. Susisiekite su mumis ir užsisakykite norimą prekę. Užsakymus pristatome visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei mažesniuose šalies miestuose. Bet kokia kaina siekiate turėti stangrią, lygią odą? Tuomet išbandykite mūsų asortimente esančius masažuoklius, poliarizuotos šviesos lempas ar kremus.


Susiję straipsniai

Strijos: profilaktika, prevencija
Strijos nuo sporto
Strijos ant pilvo
Strijos ant nugaros: priežastys ir naikinimas
Strijos vyrams: priežastys, gydymas, profilaktika
Nuo ko atsiranda strijos?