Ultragarso kavitacijos masažuokliai ir priedai

Rodoma 1 - 9 iš 9 įrašų
Rodoma 1 - 9 iš 9 įrašų
Rodoma 1 - 9 iš 9 įrašų

Šioje kategorijoje pristatomi ultragarsiniai – kavitacijos masažuokliai, masažuokliai veidui nuo raukšlių bei jonizuojantys masažuokliai.

Kai įprastos priemonės nuo raukšlių, celiulito ar kitų odos problemų nebepadeda, ultragarso terapija gali veiksmingai pašalinti šiuos odos defektus.

Ultragarso kavitacijos masažuoklis – tai prietaisas nuo celiulito, padedantis sumažinti riebalus nuo kūno, skirtas odos stangrinimui ir atgaivinimui. Šie masažo aparatai tinka pilvui ir kūnui tose vietose, kuriose matomas celiulitas. Kavitacinis masažas yra visiškai neskausminga procedūra, kurios metu žemo dažnio ultragarso bangos veikia odos audinio skysčius, o šie išjudina ir išskaido riebalų ląsteles.

Tačiau kavitacinis masažas nėra vienintelė funkcija, kurią gali atlikti ultragarsinis masažuoklis. Šiandien siūloma įsigyti daugiafunkcinius masažuoklius veidui ir kūnui, kurie veikia ne tik ultragarso bangomis, bet ir elektromagnetinėmis bangomis bei infraraudonaisiais spiduliais, gerinančiais kraujotaką ir medžiagų apykaitą audiniuose. Tokio tipo ultragarsinis masažuoklis taip pat naudojamas kaip veiksmingas masažuoklis veidui nuo raukšlių.

Ultragarso kavitacijos masažuoklis, masažuoklis veidui ar kiti daugiafunkciniai masažuokliai yra patogus būdas namuose rūpintis savo grožiu ir sveikata.

 

Biomed.lt kataloge rasite pažangios technologijos prietaisus iš gamintojų su geriausiais atsiliepimais ir įvertinimais. Kviečiame internetu įsigyti Jums tinkamiausią prekę. Nuolatos skelbiame akcijų, kurių metu šie aparatai parduodami dar patrauklesne kaina. Prekes pristatome per 1-2 d.d. visoje Lietuvoje.

Susiję straipsniai

Ultragarso terapijos poveikis biologiniams audiniams
Kaip atsikratyti celiulito?
Kaip atsikratyti celiulito nuo šlaunų?
Veiksmingos priemonės nuo celiulito
Kaip greitai atsikratyti celiulito?
Celiulito naikinimas: kokių priemonių imtis?
Celiulito gydymo būdai, kuriuos privalo žinoti kiekviena moteris
Celiulitas: gydymas namuose