Riebalų skaidymas

Rodoma 1 - 4 iš 4 įrašų
Rodoma 1 - 4 iš 4 įrašų
Rodoma 1 - 4 iš 4 įrašų

Šioje prekių kategorijoje pristatomi aparatai, skirti efektyviam riebalų skaidymui namuose.

Celiulitas ant kojų ir pilvo riebalai visuomet buvo viena nemalonesnių estetinių moters problemų. Kai net ir didžiausi sporto krūviai, naudojamas riebalų deginimo diržas ar kiti prietaisai nepadeda sumažinti kūno riebalų, tenka ieškoti kitų alternatyvų, o šiandien dėl savo efektyvumo ir saugumo viena populiariausių procedūrų riebalams naikinti – tai riebalų skaidymas ultragarsu.

Riebalų skaidymas (kavitacija) – tai kiekvienam prieinama procedūra, kurios metu šlaunų, klubų, rankų ar pilvo riebalų naikinimas atliekamas pasitelkiant ultragarsą. Ultragarso bangos tiesiog išardo riebalines ląsteles, todėl riebalai galiausiai gali cirkuliuoti ir pasišalinti per limfą bei kraujotaką.

Ultragarsinio riebalų šalinimo pagalba, pilvo riebalai ir celiulitas ant šlaunų palaipsniui išnyksta ir pastebimos ryškėjančios vis grakštesnės kūno linijos.

 

Biomed.lt prekių kataloge pristatomos pažangios riebalų skaidymo priemonės, kurios leis nesunkiai ir savarankiškai atsikratyti pilvo riebalų ar celiulito. Visos svetainėje esančios prekės parduodamos konkurencingomis kainomis, leidžiančiomis riebalų skaidymo procedūras atlikti namie ir nebeleisti pinigų brangioms procedūroms grožio klinikose. Kataloge taip pat atrasite ir prekių su patrauklia akcija. Kviečiame išsirinkti ir užsisakyti Jums tinkamiausią prietaisą. Prekes, kurių kaina siekia 50 eur, nemokamai pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose Lietuvos miestuose.

Susiję straipsniai

Ultragarso terapijos poveikis biologiniams audiniams
Kaip greitai atsikratyti celiulito?
Veiksmingos priemonės nuo celiulito