Veido priežiūra

Rodoma 1 - 28 iš 28 įrašų
Rodoma 1 - 28 iš 28 įrašų
Rodoma 1 - 28 iš 28 įrašų

Žmogaus veidas, jo sielos veidrodis. Kiekvienas net menkiausias rūpestis atsispindi jo odoje, akyse:  oda papilkėja, po akimis atsiranda „maišai“, akyse nebelieka energingo, žvalaus žvilgsnio. Ką jau kalbėti apie stresą ar miego trūkumą, kurie sutrikdo normalų dienos ritmą ir labai dažnai skaudžiai atsiliepia sveikatai. Tinkamai pailsėti, išlikti ramiems po ilgos dienos darbe ar įtemptų santykių su artimaisiais, yra viena, tačiau visai kas kita – reguliariai rūpintis savo veidu. Tiek viena, tiek kita – ypač svarbu, norint atrodyti gražiai, sveikai, spinduliuoti energija. Bene labiausiai išorinį veido grožį galima pabrėžti ir išlaikyti kasdien atsakingai rūpinantis veido oda. Veido priežiūra nebūtinai pareikalauja daug investicijų: tam tikros kosmetinės veido odos priežiūros priemonės gali būti naudojamos tiesiog namuose. Pagrindinis tokių veido kremų, kaukių, serumų, aliejų, poveikis – veidui suteikti sveiko žvilgesio, sudrėkinti odą, suaktyvinti ląstelių regeneraciją, lyginti raukšles. Didelė dalis veido priežiūros priemonių yra gydomojo pobūdžio: jos padeda kovoti su jaunatviniais spuogais, tankina išretėjusias blakstienas, mažina išsiplėtusius kapiliarus ir pan.

 

Elektroninėje medicinos priemonių parduotuvėje „Biomed.lt“ kviečiame rinktis iš plataus veido priežiūros priemonių asortimento. Patikimi gamintojai bei efektyvios priemonės Jūsų veide vėl atkurs gyvybę.

 

Veido priežiūra ir tam skirtos kosmetinės-gydomosios priemonės tiekiamos iš šių užsienio gamintojų:

- „Biomed“;

- „Argital“;

- „Nutrissimo“;

- „Orgalys“

 
Veido odos priežiūra turi kelis kasdienius etapus ir specifines procedūras:

  • Veido odos valymas: pilingas, šveitimas, prausimas, atnaujinimas;
  • Veido odos atgaivinimas;
  • Veido odos detoksikacija;
  • Veido odos drėkinimas;
  • Veido odos maitinimas;
  • Veido odos stangrinimas ir kt.

Veido priežiūra reikalinga kiekvienam, tačiau ji tiesiog būtina žmonėms, kurių veido oda ypač jautriai reaguoja į tokius aplinkos poveikius, kaip šaltis, karštis ir pan. Veido odos jautrumas su atitinkamomis priemonėmis nėra sudirginamas, priešingai – oda nuraminama, ląstelių regeneracija (atkūrimas) greitėja, todėl gyja spuogai, lygėja raukšlės, nuovargis po akimis išnyksta ir pan. Su skirtingų priemonių veidui – kremų, kaukių, serumų, aliejų – pagalba galima pasiekti puikių rezultatų: atkimšti veido poras, sudrėkinti, tonizuoti odą, suaktyvinti veido odos ląstelių atkūrimą

 

Vienas iš labiausiai pasaulyje vertinamų kosmetikos gamintojų – BIOMED. Vokietijoje sukurta veido odos priežiūros priemonių linija yra ypač aukštos kokybės produktai, tinkantys net ypač jautrią odą turintiems žmonėms. Kompanija siūlo veido odos kremus, serumus, valiklius, kaukes. Natūrali bei ekologiška BIOMED kosmetika detoksikuoja, atkemša poras, kruopščiai valo odą, stabdo senėjimo procesus. Jauninamieji BIOMED kremai padidina kolageno sintezę, suteikia kamieninėms ląstelėms gyvybingumo, todėl mažėja raukšlės, veido oda atrodo jaunesnė. Kai kurie kremai yra skirti ne tik veidui, bet ir kaklo sričiai. Išsaugoti gražius paakius, padeda BIOMED paakių kremai nuo paburkimo, serumai, neleidžiantys formuotis mažoms raukšlėms aplink akis ir pan. Turintiems problematišką odą taip pat rekomenduojama BIOMED produkcija. Veido valikliai giliai valo bei pašalina nuo odos makiažo likučius, dulkes, purvą, drėkina veido odą, todėl poros mažiau kemšasi, užkertamas kelias odos infekcijoms. Tai ypač aktualu paaugliams, kuriuos kankina jaunatviniai spuogai. Su BIOMED kosmetika veido odos priežiūra tampa ypač paprasta.

 

Veido priežiūros priemonės elektroninėje parduotuvėje „Biomed.lt“ parduodamos itin gera kaina. Tiesiogiai iš gamintojų tiekiamos gydomosios kosmetikos priemonės gali būti užsakomos internetu arba telefonu. Susisiekite su mumis ir Jūsų užsakymą pristatysime į bet kurią Lietuvos vietą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar kitame šalies mieste. Reguliariai taikome akcijas, todėl su specialia nuolaida parduodami veido kremai, serumai, valikliai, kaukės jums atsieis dar pigiau. Veido priežiūra su profesionalia „Argital“, „Orgalys“, „Nutrissimo“ ir „BIOMED“ kosmetika leis džiaugtis nepriekaištinga, sveikai atrodančia, lygia veido ar kaklo oda.

Populiariausios paieškos

Susiję straipsniai

Anticeliulitiniai kremai
Efektyvios priemonės nuo aknės
Nuo ko atsiranda aknė?