Prekių filtravimas

Gliukomačiai

Rodoma 1 - 17 iš 17 įrašų
Rodoma 1 - 17 iš 17 įrašų
Rodoma 1 - 17 iš 17 įrašų

Aparatas cukraus kiekiui kraujyje matuoti leis visada jaustis saugiu, kadangi mažas prietaisas  leis patogiai pasimatuoti cukraus kiekį ir pamačius nuokrypius – išgerti vaistų.

Naujausi gliukomačiai

Gliukomačių kainos yra labai skirtingos ir kiekvienas asmuo pagal savo poreikius gali susirasti jam labiausiai tinkamą įrangą, kuri padės sekti savo organizmo pokyčius. Naujausi gliukomačiai atlieka dar daugiau funkcijų, yra inovatyvesni ir padeda į paprasčiausia gliukozės kiekio matavimą pasižiūrėti visiškai kitų kampu.

Inovatyvus aparatas cukraus kiekiui kraujyje matuoti gali padėti matuoti ne tik gliukozės kiekį kraujyje, tačiau nurodyti ir papildomus rodiklius, kaip kad nurodyti cholesterolio ir šlapimo rūgšties kiekį kraujyje. Vienas prietaisas padės kur kas plačiau įvertinti savo organizmo būklę, sekti jos pokyčius ir tai pat į juos reaguojant padėti organizmui tinkamai prisitaikyti. Kai kuriems žmonėms medikamentai yra kasdienybės dalis, tačiau norėdami sumažinti suvartojamų vaisų kiekį – gerkite juos tik tada, kai yra poreikis. Naudodami prietaisus galite lengvai, greitai ir paprastai pats ištirti savo organizmo reakcijas ir į jas reaguojant vartoti medikamentus.

Geriausias gliukomatis Biomed.lt

 • Gliukozės kiekio kraujyje matuokliai Medisana MediTouch 2
 • Testų juostelės Medisana MediTouch 2 gliukomačiams
 • Adatėlės Medisana MediTouch 2 gliukomačiams
 • Cholesterolio, šlapimo rūgšties ir gliukozės kiekio kraujyje nustatymo analizatoriai BIOPTIK EasyTouch® GCU
 • Cholesterolio, hemoglobino ir gliukozės kiekio kraujyje nustatymo analizatoriai BIOPTIK EasyTouch® GCHb
 • Cholesterolio ir gliukozės kiekio kraujyje nustatymo analizatoriai BIOPTIK EasyTouch® GC
 • Gliukozės kiekio tyrimų juostelės BIOPTIK EasyTouch® II prietaisams

Biomed.lt siūlo platų skirtingų aparatų pasirinkimą, kad kiekvienas asmuo pagal savo poreikius susirastų labiausiai jam tinkamą. Jeigu pats nežinote, ar jums reikalingas paprastesnis, ar būtent toks, kuris turi daugiau funkcijų - visada galite kreiptis į mūsų konsultantus, kurie yra pasiruošę atsakyti jums į visus iškilusius klausimus bei padėti pasirinkti geriausią. Pirkti internetu visada yra geriau. Gliukomačiai pirkti internetu pristatomi per 2-3 arba 7-8 darbo dienas (kiekvienos prekės puslapyje nurodytas prekės pristatymo laikas). Vilniuje, mūsų biure, prekes galite apsiimti jums patogu metu mūsų darbo valandomis. Į kitus Lietuvos miestus prekes siunčiame Jums patogiausiu būdu. Svarbiausia, kad optimalumas – svarbiausia sąlyga, kurią labai vertiname, kadangi norime, kad mūsų klientai kuo greičiau gautų įrangą, kuri gali padėti pagerinti gyvenimą.

Gliukomatis: akcija su iki 36% nuolaida. Biomed.lt nuolatos skelbia įvairias akcijas ir nuolaidas, kurios padeda įsigyti kokybišką produkciją mažesnėmis kainomis. Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir tikrai rasite Jums labiausiai tinkamą pasiūlymą.

Gliukomatis: instrukcija

Dėl savo paprasto naudojimo gliukomačiai naudingi tiek namuose, tiek medicinos įstaigose. Svarbiausia, kad norint tikslingai juo naudotis – nereikia jokio specialaus medicininio išsilavinimo. Užsisakius prekę kartu su ja gausite  ir detalią instrukciją, kurioje žingsniais paaiškinama kaip tikslingai naudotis prietaisu, kad pavyktų tinkamai atlikti tyrimą namuose.

Jeigu norite dar prieš užsisakydami prekę peržiūrėti jos naudojimo instrukciją – elektronį jos variantą galite rasti prekės puslapyje paspaudę „ATSISIUNTIMAI“:

 • https://biomed.lt/lt/diagnostikos-testai/508-gliukozes-kiekio-tyrimo-juosteles-bioptik-easytouch-ii-50-vnt.html

Gliukomačio rezultatams pamatyti tereikia vos mažo lašelio kraujo ir jau po kelių sekundžių ekrane bus nurodomi tikslus rezultatais leisiantys įvertintu savo organizmo būklę ir tuo pačiu apsispręsti, ar medikamentai Jums reikalingi.

Biomed.lt gliukomačiai – profesionalumas ir paprastumas viename, kurus atveria galimybes pasirūpinti savimi be specialistų pagalbos.

 • Aparatai naudojami labai paprastai ir tam nereikia jokio specifinio išsilavinimo. Vienu mažu durių, kuris yra visiškai neskausmingas, gausite tikslius rezultatus.
 • Speciali juostelė garantuoja labai tikslų ir konkretų matavimą, kuris atveria galimybes susižinoti tikslius rezultatus ir tuo pačiu paprasčiau įvertinti savo organizmo būklę.
 • 0,3 mml. kraujo lašelis paimamas iš piršto nesukels jokio diskomforto. Tad tai prietaisas, kuris puikiai tinka tiek suaugusiems, tiek vaikams. Kartą pabandę jie pamatys, kad šis prietaisas nekelia jokio diskomforto, jokio skausmo.
 • Atlikus tyrimą jau po kelių sekundžių ekrane pamatysite rezultatus, tad nereikės ligai laukti. Tai – ypač efektyvus rezultatus atskleidžiantis prietaisas.
 • Prietaisas turi ir įsiminimo funkciją. Kuri gali padėti sisteminti savo organizmo pokyčius be jokių papildomų pastangų.

aparato cukraus kiekiui kraujyje matuoti kaina – nedildė, o nauda – sunkiai įvertinama, kadangi įranga gali padėti užsitikrinti, ka su sveikata problemų trintys asmuo visada bus pasiruošęs savimi pasirūpinti.

Šiek tiek faktų apie diabetą

 1. Asmuo, kuris serga diabetu, privalo ne tik visada su savimi turėti prietaisą, kuris padeda pamatuoti ir nurodyti rodmenis, tačiau taip pat ir vaistus, kurie padeda atstatyti gliukozės kiekį kraujyje.
 2. Sveiko žmogaus organizmo gliukozės kiekis kraujyje svyruoja nuo 4 – 7 mmol/l prieš pietus ar vakarienę ir iki 9 mmol/l po dviejų valandų. Štai todėl labai svarbu sekti savo organizmo pokyčius ir efektyviai į juos reaguoti.
 3. Kadangi šiais laikais naudojat specialias priemones gliukozės kiekį kraujyje pamatuoti yra labai paprasta – tai daryti galima net po du kartus pr dieną. Svarbiausia atminti, kad ryte, dar prieš valgį, tyrimai nebus labai tikslūs. Geriausia matuoti po valgio. Juolab, susidarykite tikslų matavimo grafiką. Gliukomačiai reikalauja vos kelių minučių pastangų, kad galėtumėte įvertinti savo organizmo būklę, tad akivaizdu, kad nereikia jokio specifinio pasiruošimo.
 4. Sumažėjus gliukozės kiekiui kraujyje, žmogus dažniausiai jaučiasi labai nusilpęs, dažnai juntamas alkis, drebulys bei nerimas ir net irzlumas. Dažnai nereikia injekcijų, užtenka suvartoti angliavandenių, kad pavyktų kur kas geriau jaustis.

Su šiuolaikinėmis priemonės sekti savo organizmo pokyčius ir efektyviai į juos reaguojant užsitikrinti, kad būsite sveika ir laimingas žmogus – paprasta kaip niekada. Svarbiausia, kad įranga yra pigi, naudojimas labai paprastas, nesukelia jokio diskomforto, tad puikiai tinka ir tiems, kurie bijo adatų. Pamirškite reguliarus apsilankymus pas gydytoją. Nuo šiol gydytis namuose yra paprasta kaip niekada!