Termometrai

Rodoma 1 - 40 iš 52 įrašų
Rodoma 1 - 40 iš 52 įrašų
Rodoma 1 - 40 iš 52 įrašų

Termometrai – vieni iš tų prietaisų, kuriuos namuose turi kiekvienas. Tiek mūsų pačių, tiek artimųjų termometrai kūno temperatūrai matuoti skirti aparatai tampa vis modernesni ir vienoj tradicinių termometrų su gyvsidabriu, dabar jau naudojami šiuolaikiški elektroniniai termometrai, infraraudonųjų spindulių temperatūros matuokliai ir bekontakčiai termometrai. Visiškai paprastas jų valdymas ir ypač tikslus kūno temperatūros matavimas per atstumą užtikrina komfortą ir plačias termometro panaudojimo galimybes. Dėl novatoriškos technologijos, kūno temperatūra gali būti matuojama per atstumą. Tai labai patogu turint mažus vaikus ir ypač kūdikius. Bekontakčiai termometrai vaikams ir kūdikiams yra saugūs ir per nedidelį atstumą nustato mažųjų kūno temperatūrą, jų nepakėlus iš saldaus miego, netrukdant jiems žaisti ir pan. Termometrai kūno temperatūrai matuoti ypač praverčia esant karščiavimui, kai reikia sekti ar temperatūra yra saugi, ar jau reikia ją mušti.

Termometrų rūšys Biomed.lt parduotuvėje:

Kitos termometrų rūšys, kuriomis neprekiaujame, tačiau bus lengviau išsirinkti naująjį termometrą, kai žinosite iš ko galite rinktis:

  • Stikliniai termometrai, kurie dar skirstomi į gyvsidabrinius ir galinstano termometrus. Galinstano termometras tai gyvsidabrinio termometro pakaitalas. Jo viduje vietoje kenksmingo gyvsidabrio talpinamas skystųjų metalų, galio, indžio bei alavo, mišinys. Tiesa, kad jam dužus nekyla pavojus įkvėpti kenksmingų medžiagų, tačiau jis yra kur kas sunkiau nukratomas nei gyvsidabrio termometras. Galinstato termometru temperatūra pamatuojama vidutiniškai per 5-6 minutes. Gyvsidabriniu — per 5-10 minučių.
  • Skystųjų kristalų termometrai, kuriuos labai mėgsta vaikai, tokie termometrai temperatūros matavimą paverčia žaidimu (kaip ir bekontakčiai termometrai). Skystųjų kristalų termometrai yra juostelės pavidalo. Temperatūra matuojama juostelę dedant prie paciento kaktos. Šie termometrai padaryti iš skystųjų kristalų bei cheminių medžiagų, kurios reaguodamos į kūno šilumą keičia spalvas. Temperatūra pamatuojama vidutiniškai per 2 minutes.

Elektroninėje medicinos priemonių ir įrenginių parduotuvėje „Biomed“ yra parduodami aukštos kokybės termometrai vandens temperatūrai matuoti, infraraudonųjų spindulių termometras kūdikiui, vaikams ir suaugusiems bei elektroninis termometras. Iš patikimų gamintojų tiekiami aparatai išmatuoja kūno temperatūrą akimirksniu, ypač tiksliai ar net neliečiant to objekto. Siūlome įsigyti šių gamintojų termometrus:

- Medisana (populiariausi kompanijos termometrų modeliai: Medisana FTN, Medisana TM750);

- Omron (populiariausias kompanijos termometrų modelis: Omron Gentle Temp 720);

- Vitammy;

- Beurer;

- Novama;

- HubDIC.


Priklausomai nuo temperatūros matuoklio rūšies, juos galima naudoti po liežuviu, pažastyje arba tiesiojoje žarnoje. O šiuolaikiški bekontakčiai termometrai parodo kūno temperatūrą net neprilietę odos
. Per atstumą matuojantis įrenginys per kelias sekundes ekrane parodo tikslią kūno temperatūrą. Pora kartų ore ties kakta ar kitoje kūno dalimi pavedžiojus matuokliu gaunami aiškūs rodmenys. Bekontakčiai termometrai labai patogūs namuose turint naujagimį ar mažą vaiką.

Bekontakčiai termometrai vandens temperatūrai matuoti, kūdikio pieno ar maisto karščiui nustatyti – tai kitos alternatyvos, kam dar naudojami tokie matuokliai. Bekontaktis infraraudonųjų spindulių termometras kūdikiui, vaikui ar suaugusiam žmogui yra visiškai nepavojingas. Jo skleidžiamos bangos nekenkia organizmui ar vidaus organams, tad su termometru galima matuoti net kelis kartus iš eilės, siekiant ypatingo tikslumo.

Dar vienas šių aparatų privalumas – termometrai atsparūs vandeniui. Dėl savo nelaidumo vandeniui įrenginį nebaisu pridėti šalia skysčių, nes prietaisui įkritus ar sušlapus, jis nesuges ir galės toliau matuoti žmogaus ar aplinkos temperatūrą. 


Daugelis elektroninių termometrų saugo matavimo duomenis 
ir, esant reikalui, gali parodyti kelių paskutinių kartų temperatūrų statistiką. Tai aktualu sergant: įsijungus rezultatus, galima matyti, sveikata taisosi, ar tik blogėja.

Vieni populiariausių termometrų yra „Omron“ ir „Medisana“ kompanijų gaminiai.  „Medisana FTN“ infraraudonųjų spindulių multifunkcinis bekontaktis termometras labai aiškiai garsu ir vaizdu (rodmenys ekrane) išreiškia karščiavimą. Vos per keletą sekundžių kūno temperatūrą matuojantis įrenginys saugo 30 matavimo rezultatus. Termometras kūdikiui irgi tinkamas. Kitas didele paklausa pasižymintis produktas – tos pačios „Medisana“ kompanijos infraraudonųjų spindulių termometras „Medisana TM 750“. Šis prietaisas dedamas prie kaktos arba į ausį (temperatūros matavimas ausyje). Patogus, žaibiškai matuojantis įrenginys skirtas ir vaikams, ir kūdikiams. Gamintojo „Omron“ termometrai vandens temperatūrai matuoti, karščiavimui nustatyti ir ypač greitam rezultatų parodymui vertinami visame pasaulyje. Bene populiariausias iš jų - „Omron Gentle Temp 720“. Tik 1 sekundė ir prietaiso ekrane Jūs jau matysite kūno, skysčių, kūdikio maistelio ir pan. temperatūrą.

Kiek kainuoja termometrai?

Planuojant pirkinius kaina yra vienas iš tų kriterijų, kuris gali būti lemiantis apsisprendimą. Kalbant apie termometrus tai ypač aktualu, jei planuojama įsigyti brangesnį – infraraudonųjų spindulių ar bekontaktį – termometrą. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti ne tik didelę prietaisų įvairovę, bet ir platų kainų diapazoną, nes tai reiškia, kad sau tinkamą gaminį išsirinks skirtingą perkamąją galią turintys mūsų pirkėjai. Pigiausi yra skaitmeniniai termometrai, tačiau tai nereiškia, kad jie prasti – savo funkciją atlieka puikiai, tiesa, pats matavimas, tikėtina, truks ilgiau. Tokį termometrą galite įsigyti už mažiau kaip 10 eurų. Nuo 30 eurų prasideda bekontakčių ir infraraudonųjų spindulių termometrų kainos. Šie prietaisai labai patogūs ir funkcionalūs. Nenusigąskite dėl kainos – kai taikome akcijas, galite pirkti kur kas pigiau.

Siūlome rinktis Jums tinkamiausius elektroninius (skaitmeninius) infraraudonuosius bekontakčius termometrus internetu. Termometras kūno temperatūrą pamatuos tiksliai ir itin greitai. Prietaisai skirti įvairaus amžiaus žmonėms ir net naujagimiams (termometrai vaikams ir kūdikiams). Užsisakyti norimo gamintojo prietaisus galima internetu arba telefonu. Termometrų kainos – įvairios, tačiau mūsų taikoma akcija leis juos įsigyti kur kas pigiau. Pasinaudokite puikia proga ir išsirinkite aukštos kokybės, modernaus dizaino aparatą jau dabar. Parduodami termometrai internetu gali būti pristatomi visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei kituose šalies miestuose.

Daugiau informacijos apie termometrų kainas, akcijas, pristatymo sąlygas – susisiekus nurodytais kontaktais

D.U.K.

Kiek laiko laikyti termometrą?

Temperatūros matavimo laikas daugiausia yra susijęs su termometru – priklausomai nuo jo tipo parenkamas rekomenduojamas matavimo laikas. Taip pat įtakos gali turėti ir matavimo zona: pažastis, išangė, burna, ausis. Jei vis dar naudojate senąjį gyvsidabrio termometrą, tai matuoti temperatūrą juo reikia apie 10 minučių. Jei matuojate elektroniniu termometru, jo matavimo laikas turėtų būti apie 5 minutes. Net jei termometras supypsi anksčiau, nereikėtų jo iškart išimti – garsinis signalas rodo, kad baigėsi staigus temperatūros kilimas, tačiau matavimas – dar ne, todėl rekomenduojama dar palaikyti, kad visumoje būtų 5 minutės. Infraraudonųjų spindulių termometrai temperatūrą pamatuos itin operatyviai – vos per vieną sekundę. Bekontakčiai termometrai taip pat paprastai temperatūrą pamatuoja per sekundę.

Kaip naudotis elektroniniu termometru?

Jei termometrą naudojo kitas asmuo ar jis buvo naudotas išangėje, tai prieš naudojimą jis turėtų būti dezinfekuojamas (arba geriausia – iškart po paskutinio naudojimo). Paspaudžiamas įjungimo mygtukas, termometras pypteli, ekrane pasirodo skaičiai 188.8. Kai ekranėlyje pasirodo „L“ raidė ir ima mirksėti laipsnių ženkliukas, galima pradėti matuoti temperatūrą. Paprastai praėjus maždaug minutei vėl pasigirsta garsinis signalas, reiškiantis, kad baigėsi staigus temperatūros kilimas. Tačiau ištraukti termometro dar nerekomenduojama, mat matavimas vis dar vykstas. Dažniausiai elektroniniu termometru rekomenduojama temperatūrą matuoti apie 5 minutes. Visgi šiandieninė rinka siūlo ir naujovių – galite rasti elektroninių termometrų, temperatūrą pamatuojančių kur kas operatyviau.

Kiek kainuoja termometras?

Termometrų kainos varijuoja labai plačiame diapazone ir priklauso nuo daugelio aspektų, pavyzdžiui: termometro tipo, konkretaus modelio, funkcijų ir suteikiamų galimybių, taip pat gamintojo bei kt. Mūsų pasiūloje išsirinks ir norintys mokėti pigiau, ir tie, kurių biudžetas neriboja. Skaitmeninių termometrų kainos nesiekia nė 10 eurų. Infraraudonųjų spindulių termometrų kainos mūsų pasiūloje startuoja maždaug nuo poros dešimčių eurų, o brangiausi kainuoja daugiau kaip septynias dešimtis. Bekontakčių termometrų kainos varijuoja nuo 30 iki beveik 60 eurų.

Kokį termometrą rinktis?

Geriausias termometras bus tas, kuris atitiks Jūsų poreikius. Pirmiausia išsirinkite termometro tipą: skaitmeninis, bekontaktis, infraraudonųjų spindulių. Nuspręskite, ar Jums svarbu, kad termometras matuotų ir aplinkos, daiktų, skysčių temperatūrą, taip pat identifikuokite tai, koks temperatūros matavimo laikas Jums yra tinkamas. Prioritetą siūlome teikti patogiems, kuo tikslesniems ir itin operatyviai temperatūrą pamatuojantiems termometrams

Koks termometras tiksliausias?

Šiuo atveju tikslinga paminėti, jog termometro tikslumas labiau priklauso ne nuo jo tipo, tačiau nuo gamintojo. Todėl siūlome prioritetą teikti tik patikimų ir šioje rinkoje aukštas pozicijas užimančių gamintojų termometrams, pavyzdžiui, Medisana, Omron, Braun, Rossmax, Vitammy ir kt. Skaitykite prietaisų technines charakteristikas, kur būna nurodytas matavimo tikslumas, rodantis galimą paklaidą – rodmuo turi būti kuo mažesnis.

Populiariausios paieškos

Susiję straipsniai

Geriausias bekontaktis termometras: koks jis?
Bekontaktis termometras: kaina
Bekontaktis termometras kūdikiams
Termometrai be gyvsidabrio
Kaip matuoti temperatūrą su bekontakčiu termometru?
Infraraudonųjų spindulių termometras: privalumai
Termometrų rūšys: kokį pasirinkti?
Termometrai: viskas, ką reikia apie juos žinoti
Geriausi termometrai: techninių savybių apžvalga