Rodoma 1 - 40 iš 49 įrašų
Rodoma 1 - 40 iš 49 įrašų
Rodoma 1 - 40 iš 49 įrašų

Termometrai

Termometrai – vieni iš tų prietaisų, kuriuos namuose turi kiekvienas. Tiek mūsų pačių, tiek artimųjų termometrai kūno temperatūrai matuoti skirti aparatai tampa vis modernesni ir vienoj tradicinių termometrų su gyvsidabriu, dabar jau naudojami šiuolaikiški elektroniniai termometrai, infraraudonųjų spindulių temperatūros matuokliai ir bekontakčiai termometrai. Visiškai paprastas jų valdymas ir ypač tikslus kūno temperatūros matavimas per atstumą užtikrina komfortą ir plačias termometro panaudojimo galimybes. Dėl novatoriškos technologijos, kūno temperatūra gali būti matuojama per atstumą. Tai labai patogu turint mažus vaikus ir ypač kūdikius. Bekontakčiai termometrai vaikams ir kūdikiams yra saugūs ir per nedidelį atstumą nustato mažųjų kūno temperatūrą, jų nepakėlus iš saldaus miego, netrukdant jiems žaisti ir pan. Termometrai kūno temperatūrai matuoti ypač praverčia esant karščiavimui, kai reikia sekti ar temperatūra yra saugi, ar jau reikia ją mušti.


Biomed.lt parduodamų termometrų rūšys:

Kitos termometrų rūšys, kuriomis neprekiaujame, tačiau bus lengviau išsirinkti naująjį termometrą, kai žinosite iš ko galite rinktis:

  • Stikliniai termometrai, kurie dar skirstomi į gyvsidabrinius ir galinstano termometrus. Galinstano termometras tai gyvsidabrinio termometro pakaitalas. Jo viduje vietoje kenksmingo gyvsidabrio talpinamas skystųjų metalų, galio, indžio bei alavo, mišinys. Tiesa, kad jam dužus nekyla pavojus įkvėpti kenksmingų medžiagų, tačiau jis yra kur kas sunkiau nukratomas nei gyvsidabrio termometras. Galinstato termometru temperatūra pamatuojama vidutiniškai per 5-6 minutes. Gyvsidabriniu — per 5-10 minučių.
  • Skystųjų kristalų termometrai, kuriuos labai mėgsta vaikai, tokie termometrai temperatūros matavimą paverčia žaidimu (kaip ir bekontakčiai termometrai). Skystųjų kristalų termometrai yra juostelės pavidalo. Temperatūra matuojama juostelę dedant prie paciento kaktos. Šie termometrai padaryti iš skystųjų kristalų bei cheminių medžiagų, kurios reaguodamos į kūno šilumą keičia spalvas. Temperatūra pamatuojama vidutiniškai per 2 minutes.

 

Elektroninėje medicinos priemonių ir įrenginių parduotuvėje „Biomed“ yra parduodami aukštos kokybės termometrai vandens temperatūrai matuoti, infraraudonųjų spindulių termometras kūdikiui, vaikams ir suaugusiems bei elektroninis termometras. Iš patikimų gamintojų tiekiami aparatai išmatuoja kūno temperatūrą akimirksniu, ypač tiksliai ar net neliečiant to objekto. Siūlome įsigyti šių gamintojų termometrus:

- Medisana (populiariausi kompanijos termometrų modeliai: Medisana FTN, Medisana TM750);

- Omron (populiariausias kompanijos termometrų modelis: Omron Gentle Temp 720);

- Vitammy;

- Beurer;

- Novama;

- HubDIC.

 

Priklausomai nuo temperatūros matuoklio rūšies, juos galima naudoti po liežuviu, pažastyje arba tiesiojoje žarnoje. O šiuolaikiški bekontakčiai termometrai parodo kūno temperatūrą net neprilietę odos. Per atstumą matuojantis įrenginys per kelias sekundes ekrane parodo tikslią kūno temperatūrą. Pora kartų ore ties kakta ar kitoje kūno dalimi pavedžiojus matuokliu gaunami aiškūs rodmenys. Bekontakčiai termometrai labai patogūs namuose turint naujagimį ar mažą vaiką.

 

Bekontakčiai termometrai vandens temperatūrai matuoti, kūdikio pieno ar maisto karščiui nustatyti – tai kitos alternatyvos, kam dar naudojami tokie matuokliai. Bekontaktis infraraudonųjų spindulių termometras kūdikiui, vaikui ar suaugusiam žmogui yra visiškai nepavojingas. Jo skleidžiamos bangos nekenkia organizmui ar vidaus organams, tad su termometru galima matuoti net kelis kartus iš eilės, siekiant ypatingo tikslumo.

 

Dar vienas šių aparatų privalumas – termometrai atsparūs vandeniui. Dėl savo nelaidumo vandeniui įrenginį nebaisu pridėti šalia skysčių, nes prietaisui įkritus ar sušlapus, jis nesuges ir galės toliau matuoti žmogaus ar aplinkos temperatūrą. 

Daugelis elektroninių termometrų saugo matavimo duomenis ir, esant reikalui, gali parodyti kelių paskutinių kartų temperatūrų statistiką. Tai aktualu sergant: įsijungus rezultatus, galima matyti, sveikata taisosi, ar tik blogėja.

 

Vieni populiariausių termometrų yra „Omron“ ir „Medisana“ kompanijų gaminiai.  „Medisana FTN“ infraraudonųjų spindulių multifunkcinis bekontaktis termometras labai aiškiai garsu ir vaizdu (rodmenys ekrane) išreiškia karščiavimą. Vos per keletą sekundžių kūno temperatūrą matuojantis įrenginys saugo 30 matavimo rezultatus. Termometras kūdikiui irgi tinkamas. Kitas didele paklausa pasižymintis produktas – tos pačios „Medisana“ kompanijos infraraudonųjų spindulių termometras „Medisana TM 750“. Šis prietaisas dedamas prie kaktos arba į ausį (temperatūros matavimas ausyje). Patogus, žaibiškai matuojantis įrenginys skirtas ir vaikams, ir kūdikiams. Gamintojo „Omron“ termometrai vandens temperatūrai matuoti, karščiavimui nustatyti ir ypač greitam rezultatų parodymui vertinami visame pasaulyje. Bene populiariausias iš jų - „Omron Gentle Temp 720“. Tik 1 sekundė ir prietaiso ekrane Jūs jau matysite kūno, skysčių, kūdikio maistelio ir pan. temperatūrą.

 

Siūlome rinktis Jums tinkamiausius elektroninius (skaitmeninius) infraraudonuosius bekontakčius termometrus internetu. Termometras kūno temperatūrą pamatuos tiksliai ir itin greitai. Prietaisai skirti įvairaus amžiaus žmonėms ir net naujagimiams (termometrai vaikams ir kūdikiams). Užsisakyti norimo gamintojo prietaisus galima internetu arba telefonu. Termometrų kainos – įvairios, tačiau mūsų taikoma akcija leis juos įsigyti kur kas pigiau. Pasinaudokite puikia proga ir išsirinkite aukštos kokybės, modernaus dizaino aparatą jau dabar. Parduodami termometrai internetu gali būti pristatomi visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei kituose šalies miestuose.

 

Daugiau informacijos apie termometrų kainas, akcijas, pristatymo sąlygas – susisiekus nurodytais kontaktais