Prekių filtravimas

Žingsniamačiai

Rodoma 1 - 7 iš 7 įrašų
Rodoma 1 - 7 iš 7 įrašų
Rodoma 1 - 7 iš 7 įrašų

Priemonės, matuojančios nueitą kelią, sudegintas kalorijas, ėjimo greitį vadinamos žingsniamačiais. Tai – modernus aparatas, ypač tinkantis prie šiuolaikinio žmonių gyvenimo ritmo. Nuolatinė kontrolė kad ir kur beeitumėte – su žingsniamačiais seksite savo judesius ir išnaudojamą energiją. Didelė dalis gamintojų dabar siūlo aparatus, kurie matuoja ne vien žingsnius. Kai kuriuose žingsniamačiuose yra ir papildomų funkcijų: pulso matuoklis, žadintuvas, miego sekiklis ir pan. Priklausomai nuo prietaiso atminties dydžio, savo nueitą kelią, greitį ar sudegintas kalorijas galima matyti intervale nuo kelių dienų iki dviejų savaičių.

 

Pagrindinis žingsniamačio tikslas – fiksuoti fizinį žmogaus aktyvumą. Kompaktiškas prietaisas gali būti pasiimamas kartu, kad ir kur beeitumėte. Šiuolaikiškas įrenginio dizainas tiks ne tik prie sportinės aprangos, bet galės tapti stilingu kiekvienos dienos aksesuaru.

 

Pagrindinės žingsniamačio funkcijos:

- matuoti žingsnius;

- fiksuoti nueitą atstumą bei vidutinį greitį;

- nustatyti sudegintų kalorijų kiekį.

 

Žingsniamačiai yra maži ir lengvi, tad toks prietaisas matuoti žingsniams gali būti imamas kasdien tiesiog į rankinuką, kišenę ar sportinį krepšį. Kai kurie aparatai yra pakabinami ant kaklo arba prisegami prie marškinių, kelnių kišenės ir pan. Ypač modernūs žingsniamačiai dedami ant rankos kaip įprasta apyrankė.

 

Kartą įsigijus žingsniamatį su juo matuosite ne vien treniruočių laiką, nubėgtą ar nueitą atstumą, bet ir kiekvienos dienos energijos kiekį. Beveik visi šiuolaikiniai žingsniamačiai yra su atmintimi, tad savo rezultatus matysite nedideliame, tačiau ryškiame ekrane. Sekti savo vidutinį bėgimo, ėjimo greitį bei sudegintas kalorijas dar niekada nebuvo taip paprasta.

 

Pradėjus naudotis tokia priemone, Jums reikės įvesti tam tikrus parametrus, kuriuos vėliau žingsniamatis naudos, siekdamas apskaičiuoti padarytų žingsnių kiekį, vidutinį greitį ar sudegintas kalorijas.

 

Reikalingi žmogaus duomenys:

- ūgis;

- svoris;

- žingsnio ilgis.

 

Nors pagrindinė prietaiso paskirtis matuoti žingsnius bei sudegintus riebalus, jo pagalba nesudėtinga apskaičiuoti žingsnius vaikštant namuose, darbe, lipant laiptais ir pan.

 

Dėl specialios technologijos distanciją, vidutinį trajektorijos įveikimo greitį bei sudegintus riebalus fiksuojantis prietaisas gali turėti ir papildomų nustatymų. Populiariausia funkcija – laikrodis. Taip pat prietaisas gali būti su kalorijų skaičiuokle (išsami sudegintų riebalų statistika), su pulsometru (matuojamas žmogaus pulsas), su žadintuvu (būsite tikri, kad pabusite nustatytu laiku).

 

Lengvai valdovas, nedidelis žingsniamatis yra minimalaus dizaino. Šiuolaikiška prietaiso išvaizda tinka prie įvairaus stiliaus aprangos, o skirtingas aparato tvirtinimas leidžia jį dėti bet kur, kur patogu jį nešiojančiam asmeniui.

 

Elektroninėje medicinos priemonių parduotuvėje „Biomed“ turime šių žinomų gamintojų aukštos kokybės žingsniamačius:

- OMRON;

- Medisana;

- AND;

- Beurer;

- TANITA.

 

Priklausomai nuo gamintojo žingsniamačiai gali veikti su elementu, turėti tik pagrindines funkcijas arba būti daugiafunkciniai, tvirtintis įvairiai, būti įvairių spalvų. Į aparatą įdėti sensoriai automatiškai fiksuoja Jums aktualius duomenis. Modernesni prietaisai matuoja ne vien žingsnius einant ar bėgant, jų atmintyje tam tikrą laiką saugoma sunaudotos energijos sąnaudos, kai dirbote sode, sėdėjote parke ar net miegojote.

 

Ieškote, kur pirkti žingsniamatį? O gal nežinote, koks modelis Jums tinkamiausias? Kviečiame susisiekti su mumis, padėsime išsirinkti kainos ir kokybės prasme geriausią prietaisą Jūsų žingsniams matuoti. Siūlome platų žingsniamačių asortimentą. Reguliariai taikome akcijas, todėl įsigiję žingsniamatį su nuolaida dar ir sutaupysite. Užsakymus priimame internetu arba telefonu. Pirkite Jums patinkantį žingsniamatį patogiausiu būdu net neišėjus iš namų. Daugiafunkciniai ir šiuolaikiško dizaino žingsniamačiai siunčiami į visus Lietuvos miestus: Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį bei į mažesnius šalies miestus ir miestelius.

 

Akcijos, žemos kainos ir puikūs žingsnių matuokliai – susisiekite ir kontroliuokite savo judėjimą.

Populiariausios paieškos