Dezinfekantai, kaukės apsaugai nuo COVID-19 ir kt. virusų

Rodoma 1 - 28 iš 28 įrašų
Rodoma 1 - 28 iš 28 įrašų
Rodoma 1 - 28 iš 28 įrašų

Dezinfekcinis skystis rankoms

1L, 80% etilo alkoholio rankų dezinfekcinis skystis  tinkamas apsaugai nuo apvalkalinių (lipofilinių) virusų, kuriems priklauso ir SARS-COV-2 (COVID-19) arba dar kitaip vadinamas koronavirusas. 1 litro kaina 7,90 €. Mūsų asortimente galite pirkti rankoms skirtą dezinfekcinį skystį 1 l buteliukuose patrauklia kaina. Alkoholio pagrindu pagamintas dezinfekcinis skystis rankoms – puiki priemonė, užtikrinti rankų higieną ir apsaugą nuo virusų. Tik išoriniam naudojimui skirtas dezinfekantas pagamintas pagal PSO rekomenduojamą formulę Nr. 1. Labai svarbu šį skystį naudoti būtent taip, kaip nurodyta instrukcijoje. Laikydamiesi rekomendacijų užtikrinsite efektyvią apsaugą nuo apvalkalinių virusų, kuriems priskiriamas ir naujasis koronavirusas (COVID-19). Rankų dezinfekcinis skystis, kurį galite rinktis mūsų asortimente, turi 80 proc. etilo alkoholio, taip pat sudėtį papildo glicerolis ir vandenilio peroksidas. Priemonę galite įsigyti internetu – tai paprasta ir greita.

Rankų dezinfekcijos priemonės

Kodėl spiritinė dezinfekcijos priemonė, sudėtyje turinti alkoholio, yra vienas geriausių pasirinkimų rankų dezinfekavimui? Atsakymas paprastas – būtent alkoholis geba efektyviai neutralizuoti tiek bakterijas, tiek virusus. Tiesa, svarbu atsižvelgti, jog alkoholio koncentracija būtų ne mažesnė kaip 60 proc. Laikomasi pozicijos, jog geriausią apsaugą suteikia 75–85 proc. koncentracija. Įdomu tai, kad nereikėtų susižavėti dar didesnę koncentraciją turinčiais dezinfekantais, kadangi būtina, jog alkoholis būtų praskiestas bent minimaliu kiekiu vandens.

Be rankų dezinfekavimo specialiomis priemonėmis ar tada, kai neturite galimybių naudoti dezinfekavimo skysčio, rankų higieną padės užtikrinti tinkamas rankų plovimas. Kaip teisingai plauti rankas, kad žūtų virusai? Tai darykite šiltu vandeniu ir būtinai naudokite muilą. Plovimas neturėtų trukti trumpiau kaip 20 sekundžių. Plaukite kruopščiai tiek delnų vidų, tiek jų išorę, tarpupirščius.

Apsauginės kaukės veidui

Apsauginės kaukės veidui – dar viena priemonė, suteikianti apsaugą nuo virusų, o svarbiausia – neleidžianti jais „pasidalyti“ su kitais, jei pats sergate besimptome forma ar jaučiate simptomus. Mūsų asortimente galite rinktis iš dviejų alternatyvų: medicininės apsauginės veido kaukės ir FFP2 klasės respiratoriai.

Mūsų asortimente parduodamos dvi apsauginės veido kaukės rūšys:

3 sluoksnių medicininės, vienkartinės veido kaukės

Mūsų pasiūloje – kokybiškos ir tvirtos trijų sluoksnių medicininės apsauginės veido kaukės. Kaukės yra su gumytėmis, kas labai patogu ir leidžia gana sparčiai kaukę užsidėti ir nusiimti, negana to, užtikrina patikimą jos laikymąsi. Pakuotėje yra 20 vienetų apsauginių kaukių, skirtų apsaugai nuo ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų bei kitų infekcijų, kurios plinta oro lašeliniu būdu.

Uždėtos ant veido vienkartinės kaukės turi dengti ir burną, ir nosį. Neretai daroma klaida, jog uždengiama tik burna – tokiu atveju medicininė apsauginė kaukė neatliks savo funkcijos. Kaip teisingai dėvėti veido kaukę? Prieš ją dėdami pirmiausia kruopščiai nusiplaukite rankas arba dezinfekuokite, naudodami dezinfekavimo skystį. Uždėkite kaukę taip, kad tarp kaukės ir veido liktų kuo mažiau tarpelių. Būdami su kauke stenkitės neliesti veido rankomis. Kaukę nuimkite suėmę už gymyčių ir vėl dezinfekuokite arba plaukite rankas. Vienkartinės apsauginės veido kaukės turi būti iškart išmestos, kai jas nusiimate. Taip pat labai svarbu tokio tipo kaukes laiku keisti, t. y. nedelsiant, kai ji sudrėksta.

KN95 / FFP2 klasės respiratorius-apsauginė kaukė

Respiratoriai yra vienos geriausių ir drauge perkamiausių apsaugos nuo viruso priemonių. Mūsų asortimente rinkitės aukštus kokybės reikalavimus atitinkančius FFP2 / KN95 klasės respiratorius, skirtus apsaugai nuo ūmių viršutinių kvėpavimo takų bei kitų infekcijų, plintančių oro lašeliniu būdu.

FFP2 klasės respiratoriai su filtru, kurių įsigysite mūsų el. parduotuvėje, taip pat saugo ir nuo sveikatai kenksmingų dulkių, aerozolių, dūmų. Mūsų FFP2 respiratorių dalelių filtravimas siekia net 95 proc.! Šios apsaugos priemonės yra universalaus dydžio, tad galite būti tikri, kad tiek Jums, tiek šeimos nariams jos puikiai tiks. Negana to, respiratoriai pagaminti iš kokybiškos, veido odai draugiškos medžiagos, todėl jie nedirgins, nealergizuos jautrios veido odos, dėvėdami šias apsaugos priemones jausitės komfortiškai. Reguliuojama ausies kilpa suteiks dar daugiau patogumo.

FFP2 klasės respiratorius dėl aukšto filtravimo lygio ir efektyvios apsaugos labai dažnai pasirenkamas apsaugai nuo gripo, o pastaruoju metu jų paklausa išaugo siekiant apsisaugoti nuo koronaviruso.

Tiesa, kartais žmonės perka FFP1 klasės respiratorius dėl šiek tiek mažesnės jų kainos. Tačiau įvertinus charakteristikas, tai pastarieji nuo FFP2 klasės labai smarkiai skiriasi. Todėl apsaugai nuo virusų FFP1 nėra pats geriausias pasirinkimas, tikslinga rinktis aukštesnės klasės respiratorius.

Pulsoksimetrai ir bekontakčiai termometrai virusų sukeltų simptomų stebėjimui

Mūsų asortimente rasite dviejų tipų prietaisus, leidžiančius stebėti viruso simptomus:

· Bekontakčiai termometrai. Unikali technologija leidžia temperatūrą pamatuoti išvengiant kontakto – tai ypač svarbu virusų ir įvairių infekcijų plitimo kontekste, o taip pat labai patogu ir greita. Mūsų pasiūloje esantys bekontakčiai termometrai kūno temperatūrą išmatuoja vos per vieną ar dvi sekundes. Šie prietaisai turi itin jautrų jutiklį bei optinę sistemą, todėl pasižymi pavydėtinu tikslumu. Papildomas privalumas tas, kad termometrai turi prislopintą apšvietimą, kas labai patogu naudojantis jais naktį. Automatinio išsijungimo funkcija garantuoja apsaugą nuo baterijų energijos eikvojimo.

Puikus pasirinkimas mūsų asortimente yra bekontakčiai infraraudonųjų spindulių termometrai, temperatūrą išmatuojantys per rekordiškai trumpą laiką – vos 1 sekundę! Itin tikslūs, turintys paskutinių matavimų atmintį, interpretuojantys matavimo rezultatus, nudažydami juos atitinkama spalva. Papildomo patogumo suteikia automatinis išsijungimas bei senkančios baterijos rodiklis.

· Pulsoksimetrai. Tai prietaisai, nustatantys kraujo įsotinimo deguonimi lygį bei matuojantys pulso dažnį. Vizualiai nedideli ir labai kompaktiški pulsoksimetrai atlieka itin reikšmingas funkcijas mūsų sveikatos kontekste. Papildomo patogumo naudojantis pulsoksimetru suteiks automatinio išsijungimo funkcija, ryškumo lygių reguliavimo galimybė, skirtingi ekrano režimai, baterijų lygio rodiklis, specialus dirželis ir kt.

Kas yra termometrai, visi žinome ir esame ne kartą naudoję. Šie prietaisai matuoja kūno temperatūrą, o padidėjusi temperatūra – ne paslaptis – yra vienas esminių infekcijos rodiklių.

O štai kas yra pulsoksimetrai, žino ne visi. Jei namuose turėsite šį prietaisą, galėsite matuoti kraujo įsotinimo deguonimi lygį. Jei kelis kartus pamatavus duomenys nekinta ir rodo mažiau kaip 94 proc., verta kreiptis į gydytojus.

Bekontakčiai infraraudonųjų spindulių termometrai patogūs ir praktiški, nes be jokio prisilietimo ir ilgo kontakto higieniškai išmatuoja žmogaus kūno temperatūrą (kainos nuo 51,90 €).

Pulsoksimetrai taip pat pasitarnauja virusų simptomų stebėjimui išmatuojant deguonies įsotinimą SpO2. Jei, kelis sykius pakartotinai matuojant, SpO2 rodiklis neviršija 94% bei juntami kiti simptomai (didelis nuovargis, raumenų skausmas, karščiavimas, sunkus / dažnėjantis kvėpavimas, stiprus sausas kosulys bei dusulys) — didelė tikimybė, kad turite koronaviruso simptomus ir rekomenduojama nedelsiant kreiptis į gydytoją (karantino metu tai galima padaryti trumpuoju numeriu 1808). Pulsoksimetro kaina 36,90 €. 

Dezinfekavimo skystis ir apsauginės kaukės bei simptomams stebėti skirtos priemonės internetu

Reikalingos kokybiškos, funkcijas puikiai atliekančios dezinfekavimo priemonės, vienkartinės ar daugkartinės apsauginės kaukės veidui? Svarstote, kur tokias priemones nusipirkti gera kaina? Tuomet esate ten, kur reikia, nes mūsų svetainėje rasite aukštus kokybės reikalavimus atitinkančių priemonių apsaugai nuo virusų. Kiekvienam pasiūlysime puikų kainos ir kokybės santykį, gerą pasirinkimą, spartų ir patogų pirkimo procesą bei sklandų pirkinių pristatymą. Pasirinkite Jums patogiausią apmokėjimo ir prekių pristatymo būdą, o mes užtikriname, kad jau netrukus galėsite naudotis naujomis apsauginėmis priemonėmis ir efektyviai apsisaugoti nuo virusų.

Apsaugos ir dezinfekcinės priemonės yra reikalingos prevencijai nuo virusinių ligų.

Saugiai pirkti galite internetu, niekur neišeidami iš namų.

Susiję straipsniai

Kaip apsisaugoti nuo virusų?
Kam naudojamas, kam reikalingas pulsoksimetras?
Kaip matuoti temperatūrą su bekontakčiu termometru?
Geriausias bekontaktis termometras: koks jis?
Bekontaktis termometras: kaina
Bekontaktis termometras kūdikiams