Elektrostimuliatoriai skausmui malšinti (TENS)

Rodoma 1 - 34 iš 34 įrašų
Rodoma 1 - 34 iš 34 įrašų
Rodoma 1 - 34 iš 34 įrašų

Skausmas niekam nėra malonus, ypač jeigu jis sujaukia planus, stabdo judėjimą, priverčia atsisakyti pramogų ar net kasdienių pareigų. Skausmo malšinimas medikamentais padeda ne visada: ypač stipriam galvos ar raumenų skausmui malšinti kartais prireikia ne vienos tabletės skausmą malšinančių vaistų. Tačiau net ir viena nedidelė nuskausminamųjų piliulė (o ką jau kalbėti apie didelius jų kiekius) neigiamai veikia kepenų veiklą bei kitus organus. Nežaloti organizmo, bet greitai pašalinti ūmų arba lėtinį skausmą dabar galima ir natūralesniu būdu – elektrostimuliatoriumi.

 

Elektrostimuliatoriai skausmui malšinti – tai kliniškai patvirtintas medicininis prietaisas, skirtas ūmiam bei lėtiniam galvos, kaklo, nugaros, sąnarių, kitų galūnių skausmui malšinti. Aukšto dažnio elektros impulsai veikia nervų sistemą ir jos mechanizmus, slopindama juos tol, kol šis signalas galiausiai pasiekia smegenis ir skausmas dingsta. Daugybe mokslinių, laboratorinių tyrimų patikrintas skausmo malšinimas be vaistų daugelio žmonių dar vadinamas tiesiog nuskausminamąja elektrostimuliacija. Tiesa, sveikatos priežiūros specialistai įspėja, kad elektrostimuliatorių programos turėtų būti keičiamos reguliariai, kadangi organizmas ilgainiui pripranta prie tam tikro dažnio elektros impulsų.

 

Prietaisas, skirtas slopinti įvairius skausmo židinius galvoje, sąnariuose, raumenyse ir pan., gali būti naudojamas namuose, pasiimamas į kelionę ar treniruotę. Dėl kompaktiškos savo formos, nedidelio dydžio bei mažo svorio elektrostimuliatoriai gali būti įdėti tiesiog į rankinę ar kuprinę. Šią priemonę skausmui malšinti yra saugu naudoti įvairaus amžiaus asmenims: tiek vidutinio, tiek vyresnio amžiaus vyrai bei moterys pašalinti ūmų skausmą gali natūraliais elektros impulsais, atsisakant cheminių medikamentų.

 

Ypač dažnai ūmiam arba lėtiniam raumenų skausmui malšinti elektrostimuliatorius pasirenka sportininkai. Aktyviai gyvenantys ir reguliariai sportuojantys asmenys dažnai susiduria su kojų, rankų, nugaros raumenų skausmu. Išvengti nemalonių pojūčių ir toliau tęsti savo treniruotes ar pasiruošimą varžyboms jiems padeda nuskausminamoji elektrostimuliacija.

 

Elektrostimuliatoriai skirti:

- ūmiam, lėtiniam galvos skausmui malšinti;

- raumenų skausmo slopinimui;

- pašalinti raumenų tempimo pojūtį;

- malšinti stuburo skausmus;

- siekiant nebekentėti nuo nemalonių kelio, sąnarių arba sausgyslių skausmų;

- kenčiantiems nuo reumatinių skausmų;

- pašalinti menstruacijų spazmus;

- gerinti kraujotaką;

 

Visi elektrostimuliatorių gamintojai savo prietaisus, skirtus malšinti skausmą, žymi „TENS“ žyme. Todėl, jei prie aprašo matomas užrašas „TENS“ - toks elektrostimuliatorius tinka įvairaus skausmo slopinimui. TENS (angl. Transcutaneous electrical nerve stimulation) – transkutaninė elektrinė nervų stimuliacija, arba paprastai tariant, nervų stimuliavimas elektriniais impulsais per odą. Šiuo metu prekyboje turime įvairaus galingumo, dydžių, dizainų, komplektacijos elektrostimuliatorių skausmui malšinti. Elektrinius impulsus aparatai gali siųsti arba elektrodais, arba wi-fi bangomis. Tokie impulsai slopina skausmą, atsiradusį įvairiose kūno dalyse. . Aparatai skausmui malšinti atstoja cheminius medikamentus, todėl skausmo židiniai panaikinami greitai ir, svarbiausiai, natūralesniais būdais. Po kurio laiko elektrostimuliatorių programą reikėtų pakeisti kita, kad kūnas nepriprastų prie tam tikro stiprumo impulsų.

 

Šiuolaikiški ir modernūs prietaisai plačiai naudojami kasdienėje daugelio fizioterapijos specialistų, sportininkų bei paprastų žmonių praktikoje. Elektrostimuliatoriai veikia neinvaziniu principu, todėl tokia priemonė yra saugi naudoti namuose ar net sodyboje.

 

Nors sveikatos priežiūros specialistai tikina, jog šį aparatą galima naudoti tiek kaip savarankišką priemonę, tiek kaip papildomą metodą skausmui malšinti (kartu su farmakologinėmis ar/ ir fizioterapijos priemonėmis), visgi tam tikrais atvejais elektrostimuliatoriai skausmui malšinti yra nerekomenduojami.

 

Nuskausminamosios elektrostimuliacijos reikėtų vengti, jeigu:

- žmogus turi širdies stimuliatorių;

- asmuo serga širdies arba/ ir kraujagyslių ligomis;

- laukiatės kūdikio;

- žmogui nustatyta epilepsija.

 

Prietaiso ūmiam arba lėtiniam skausmui malšinti naudojimas nėra sudėtingas: prie odos, kur juntamas skausmas, tereikia prilipinti elektrodus (jei prietaisas neveikia wi-fi bangomis) ir pasirinkti programą. Skausmas po truputį ims nykti. Rinkoje jau kuris laikas yra pasirodę itin modernūs elektrostimuliatoriai, kurie veikia wi-fi bangomis. Tokios priemonės – dar paprastesnės naudoti, kadangi žmogaus nevargina laidai ar elektrodų uždėjimas ant odos. Efektyvumas, malšinant skausmą, išlieka toks pat didelis.

 

„Biomed“ siūlo įvairių gamintojų, dydžių, dizainų, kainų bei komplektacijų elektrostimuliatorius, skirtus įvairių kūno sričių ūmiam arba chroniniam skausmui slopinti. Pas mus nuolat taikomos akcijos. Kviečiame susisiekti su „Biomed“ konsultantais ir išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį elektrostimuliatorių. Užsakymus priimame internetu arba telefonu ir vykdome visoje Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir kt. šalies miestai

 

Gera kaina parduodami prietaisai skausmui malšinti ir su ypatinga akcija parduodami medicininiai aparatai leis Jums sutaupyti, o varginantį skausmą pamiršite kaip mat.

Susiję straipsniai

Sprando skausmas
Skausmo malšinimas
Raumenų skausmas: priežastys, malšinimas
Puikios savijautos garantas – skausmo malšinimas be vaistų
Kaklo skausmo gydymas
Naudingi patarimai kasdienei elektrostimuliacijai
Elektrostimuliacija. Įvadas.
Elektrostimuliacijos taikymas gydyme
Geriausias elektrostimuliatorius: techninių savybių apžvalga