Reduced price! Skausmo malšinimo (TENS) pieštukas Pain Gone - 1

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Skausmo malšinimo (TENS) pieštukas Pain Gone

Garantija: 12mėn.
Elektrinius impulsus siunčiantis prietaisas skausmui malšinti. Vos 1 minutės stimuliavimas gali padėti atsikratyti varginančio chroniško skausmo.

Detalus aprašymas

More details

Pain Gone
39,99 €
Kaina:27,99 €
-30%
Išparduota

Prekės aprašymas


manufacturer_27.jpg
PainGone%20White%20Angle%20Shot.jpg
Pain Gone yra nedidelis, delne telpantis, greitai veikiantis skausmo malšinimo prietaisas savo forma primenantis pieštuką ar tušinuką. Jam nereikia jokių priedų, laidų ar baterijų.Pain Gone siunčia trumpus elektrinius impulsus, kuriuos dėka patogaus "pieštuko" dizaino, itin tiksliai nukreipsite tiesiai į skausmo židinį. Šis elektrinis stimuliavimas gali suteikti ilgalaikį skausmo malšinimo efektą bei iškart, čia ir dabar, numalšinti skausmą. Ir visa tai jūs galite pasiekti nevartodami vaistų, be laidų, elektrodų, dirželių ar gelių, vos per 1 minutę su Pain Gone.

Pain Gone prietaisas atspindi 20 metų pažangą transkutaninės elektrinės nervų stimuliacijos (TENS) srityje ir kuris buvo išrinktas metų medicininiu prietaisu jo išleidimo metais. Tai IIa klasės medicininis prietaisas.

Tai pastebimas skausmo sumažinimas, padidėjusi judėjimo laisvė ir visa tai - sumažinus ar visai nutraukus skausmą malšinančių vaistų vartojimą. Pain Gone yra efektyvus skausmo malšintojas ir, priešingai daugeliui cheminių medikamentinių preparatų, nesukelia jokių šalutinių efektų.

  • Pain Gone yra natūralus skausmo malšinimo prietaisas, kurį galite naudoti tiek, kiek reikia, be jokių apribojimų.
  • Pain Gone yra mažas ir lengvas, puikiai tilps tiek kišenėje, tiek rankinuke, tad galite jį turėti su savimi visur. Jam nereikia jokių priedų ir specialių sąlygų, Pain Gone galite naudoti bet kur ir bet kada.
  • Tai yra visiškai autonominis prietaisas, kuriam nereikia jokių baterijų ar priežiūros.
  • Saugus ir paprastas naudoti.
  • Pain Gone veikia ir per drabužius, tad jį naudoti galėsite tikrai visada, net ir apsupti žmonių, kas naudojant kitas skausmo malšinimo priemones gali būti neįmanoma ar nederama.
  • o didžiausias Pain Gone privalumas - JIS TIKRAI VEIKIA.
  • IIa klasės med. prietaisas.


Paingone-White-action-shot-1.jpg


Dažniausiai užduodami klausimai

1. Kada gali būti naudojamas Pain Gone?
Daugiau nei milijonas žmonių D.Britanijoje naudoja Pain Gone malšinti skausmams sukeltiems artrito, stuburo skausmų, osteoporozės, spondilito, reumatizmo, išialgijos, reumatoidinio artrito, migrenos ar įvairių uždegimų. Pain Gone gali būti naudojamas bet kokio chroniško skausmo malšinimui.

2. Ar galiu "perdozuoti" Pain Gone?
Ne. Galite naudoti Pain Gone taip dažnai, kaip Jums reikalinga.

3. Kiek ilgai reikia laukti efekto?
Daugeliu atveju Pain Gone padeda numalšinti skausmą nedelsiant arba kelių valandų ar dienų bėgyje. Tačiau, kai kuriems žmonėms gali prireikti ir iki dviejų savaičių, kad skausmas būtų efektyviai numalšintas.

4. Ar tai saugu?
Taip. Pain Gone yra ypač saugus. Jis neturi jokių šalutinių efektų. Tačiau, jei dėvite širdies stimuliatorių, sergate epilepsija, esate nėščia, rekomenduojame prieš naudojant Pain Gone pasitarti su gydytoju. Nerekomenduojama jo naudoti tiesiogiai į metalinius implantus.

5. Ar Pain Gone paprasta naudoti?
Taip. Pain Gone nereikia jokių laidų, elektrodų ar baterijų. Jokių sudėtingų nustatymų. Tiesiog paimkite Pain Gone į delną, priglauskite smailųjį galą prie skaudamos vietos ir nuspauskite mygtuką 30-40 kartų. Tai užtruks trumpiau nei minutę. Pain Gone taip pat galima naudoti ir per ne storus drabužius.


Pain Gone gali sėkmingai malšinti įvairų chronišką skausmą, sukeltą artrozės, tenisininko alkūnės, chroniško nugaros (stuburo) skausmo, kaklo spondiliozės, viršutinių ir apatinių galūnių skausmo, fibromialgijos ir kitų negalavimų.
3d-render2.jpg
UAB Doris Group yra Pain Gone prekinio ženklo atstovas Lietuvoje
Atsiliepimai apie prekę
Nuo alkūnės skausmo
Regina T. - 2019-03-31Labai vargina stiprus alkūnės skausmas (nuo alkūnės iki riešo). Kartais net sunku daikta paemus rankoje islaikyti,tirpimas. Galiu pasakyti,kad padeda. Tiesa,visiškai nepagijau,bet kai reikia paspaudau ir palengvėja. Nepatogu jei noriu pieštuka panaudoti kaklui ar pusiaujui. Tada jau reikia kito žmogaus pagalbos,nes pati nepasiekiu.
Pamiršk vaistus nuo skausmo
Jūratė Š. - 2017-02-07Super pieštukas - nuolat po ranka ir puikiai veikia! Įsigyti verta.
Skausmo malsinimo tens piestukas
Rasa L. - 2016-09-05tikrai padeda !
piestukas pain gone
regina l. - 2016-08-30esu po abieju keliu menisku ir skremzliu operacijos,bet skausmas liko,TENS piestukas tikrai malsina skausma.dziaugiuosi ysigijus.
Efektyvus prietaisas.
Nijolė K. - 2015-09-11Man labai padeda nuo sąnarių skausmo.
Geras daiktas
Renaldas Ž. - 2015-09-15Labai patenkintas šiuo daiktu. Mažas, lengvas, ir gerai malšina skausmą.
  

Atsisiųsti