Apie Biomed.lt

BioMed.lt internetinėje parduotuvėje Jūs rasite platų spektrą tradicinių ir netradicinių terapinių priemonių, sukurtų naudojantis naujausiais fizikos ir biomedicinos mokslų tyrimais ir atradimais. Taip pat siūlome Jums gydomąją, ekologišką ir natūralią kosmetiką, skirtą ne tik probleminių kūno vietų gydymui, bet ir kasdienei veido ir kūno priežiūrai bei puoselėjimui.

Nuolat ieškome naujų inovatyvių priemonių, kurios galėtų padėti išspręsti Jūsų sveikatos problemas ir pagerinti Jūsų savijautą. BioMed.lt yra ne vieno prekinio ženklo atstovas Lietuvoje. Didžiuojamės atvesdami į Lietuvą naujus vardus, kokybiškus produktus ir inovacijas.

Visada stengiamės kuo geriau suprasti kiekvieno žmogaus situaciją ir problemą, pakonsultuoti ir patarti iškilus klausimams ne tik prieš perkant, tačiau ir naudojimo metu. Paskambinkite ar parašykite.

Didžiąją dalį asortimento prekių nuolat palaikome sandėlyje, tad užsakymus dažnu atveju suruošiame ir išsiunčiame dar tą pačią dieną. Nuolat tobulinami logistikos procesai ir tiekimo grandinė leidžia net ir sandėlyje nesamas prekes klientams pristatyti vis greičiau.


Mūsų rekvizitai:
UAB "Doris Group"
Įmonės kodas: 302544270
PVM kodas: LT100009162019
Adresas: Ukmergės g. 322, LT-12106 Vilnius
Banko sąskaitos nr.: LT70 4010 0424 0297 9055
Bankas: Luminor Bank AS
Telefonas: +370 683 68331
El. paštas: info@biomed.lt

Mūsų klientų atsiliepimai

Patys geriausi atsiliepimai !!! Aptarnavimas nepriekaištingas, pristatymas super greitas, produktas aukščiausios kokybės :) Ačiū jums už dovanėlę, tikrai ne kartą pas jus dar grįšiu :)

Vita

Ačiū labai už puikią konsultaciją. Peties įtvaras mums puikiai tiko. Naudojame kasdien ir jau pradedame pajusti pagerėjimą. Chroniškas skausmas po truputį praeina

Algimantas

Esame labai patenkinti įsigiję randų gijimo lempą BNM Scarslight. Tikrai padeda gydyti aknę.

Jolanta

Puikios kokybiškos prekės, malonus aptarnavimas ir greitas pristatymas. Rekomenduoju.

Ramūnas