Nugaros šildytuvai

Rodoma 1 - 20 iš 20 įrašų
Rodoma 1 - 20 iš 20 įrašų
Rodoma 1 - 20 iš 20 įrašų

Nugaros skausmas – viena labiausiai paplitusių lėtinių ligų. Diskomfortą kelianti diagnozė anksčiau būdavo konstatuojama fizinį darbą dirbantiems asmenims. Deja, pasyvus gyvenimo tempas bei darbas prie kompiuterio pastumia vis daugiau žmonių susirūpinti savo nugara. Nugaros šildyklė naudojama ne tik nemaloniems simptomams malšinti, tačiau ir skausmą sukeliančiai problemai šalinti. Šildytuvas nugarai padeda raumenims kur kas labiau atsilaiduoti ir taip mažėja skausmas. Juolab, seniai įrodyta, kad šiluma mažina skausmą.

• Elektrinė šildyklė nugarai gali būti panaudojama ir kitoms kūno šalims pašildyti: rankoms, kojoms, kaklui. Dėl savo formos nugaros šildyklė yra daugiafunkcinė.
• Nugaros šildytuvas padeda ne tik sumažinti nemalonius, dažnai stuburo traumos arba išvaržos sukeltus simptomus, tačiau ir atsilaiduoti, leisti raumenims pailsėti. Tai svarbu tiems, kurie dirba sėdimą darbą ir visą dieną praleidžia toje pačioje pozicijoje.
• Nugaros šildymas taip pat padeda aktyvinti kraujotaką.
• Gydytojai tikina, kad nugaros šildymas nėštumo metu yra apauga leidžianti Jūsų kūnui kur kas geriau jaustis. Daugelis nėštukių skundžiasi, kad didėjant pilvui didėja ir nugaros skausmai. Šildomi nugaros diržai padės išvengti diskomforto.
• Šildomo nugaros diržo intensyvumas turi savireguliacijos funkciją, tad nusistatykite tokį intensyvumą, koks Jums yra patogus.

Nugaros skausmas ir šildymas yra bene labiausiai tarpusavyje derantys elementai. Net ir medikai pripažįsta, kad šiluma padeda sumažinti skausmą, tad vietoj vaistų pirmiausia reikia pabandyti šildyti kūną, problemines vietas, o tik tam nepadėjus gerti vaistus.

Juolab, šildymas gali padėti išspręsti lėtines ligas. Kaina – nedidelė, nauda – nesuskaičiuojama, internetu greitai rasite tinkamiausią variantą, o akcija leis sutaupyti, tačiau kokybė nuo to nebus mažesnė.

Pamirškite lėtinius skausmus ir vėl GYVENKITE!

Susiję straipsniai

Nugaros skausmas
Patarimai dirbantiems sėdimą darbą automobilyje, sunkvežimyje