Elektrostimuliatoriai masažui ir kūno grožiui

Rodoma 1 - 13 iš 13 įrašų
Rodoma 1 - 13 iš 13 įrašų
Rodoma 1 - 13 iš 13 įrašų

Po įtemptos dienos darbe kiekvienas nori atsipalaiduoti ir turbūt nėra nieko geriau už masažą. Pašalinti stresą ir bent trumpam pamiršti apie darbo ar asmenines problemas padedantis kaklo, nugaros, rankų ar kojų masažas ne tik suteikia naujų jėgų, energingumo, tačiau ir puoselėja sveikai atrodančią, pailsėjusią odą, žmogus jaučiasi ir geriau, ir gražiau. Šiuolaikinio medicinos prietaiso – elektrostimuliatoriaus – pagalba atsipalaiduoti ir puoselėti savo grožį dabar galima tiesiog savo namuoseKlinikiniais tyrimais patvirtintas aparatas atpalaiduoja įsitempusius raumenis, žmogus jaučiasi labiau pailsėjęs, jo oda pasidaro lygesnė, mažinamos strijos, gydomi randai, venų nepankamumas. Dabar daugelyje elektrostimuliatorių masažui bei kūno grožiui yra ir limfodrenažo funkcija. Limfodrenažinis masažas padeda atsikratyti nereikalingų kilogramų, mažina celiulitą, šalina iš organizmo toksinus dėl to oda tampa lygesnė. Elektromasažas taip pat naudojamas ir kaip kompresijos aparatas venų nepakankamumui gydyti.

 

Elektrostimuliatoriai masažui ir kūno grožiui patvirtinti daugybe klinikinių tyrimų, todėl yra saugūs naudoti. Siunčiami nedidelio dažnio elektros impulsai atpalaiduoja kūną, nekenkdami jam. Daugelis sveikatos priežiūros specialistų teigia, jog toks elektros masažas šiandien tampa alternatyva įvairiems atpalaiduojantiems geliams, cheminiams preparatams ir pan. Elektrostimuliatoriai atpalaiduoja įsitempusius audinius, gerina kraujotaką, dėl to kojose mažiau išryškėja venos, oda pasidaro lygesnė ir skaistesnė, spartėja randų ar strijų gijimas, o papildoma limfodrenažo funkcija sureguliuoja kūne skysčius ir pašalina toksinus. Po tokios procedūros žmogus jaučiasi ramesnis, jo nekankina kūno sunkumas ir prasta nuotaika.

 

Po sunkios dienos pasirinkus vieną ar kitą elektrostimuliatoriaus programą gali būti masažuojama:

- visas kūnas ar tam tikrų kūno vietų raumenys;

- kojų raumenys;

- rankų audiniai;

- nugaros sritis;

- krūtinės ar pilvo zonos.

 

Švelnią elektros srovę skleidžiantis prietaisas ypač tinka žmonėms, kurie kenčia nuo išsiplėtusių kojų venų (elektrostimuliatoriai varikozės gydymui). Elektrostimuliatorius atpalaiduoja raumenis, gerina kraujotaką, šis kompresijos aparatas stimuliuoja greitesnį kraujo pratekėjimą kraujagyslėmis. Kraujas nesikemša, o po kūną jis išnešiojamas kur kas sklandžiau. Gerėja žmogaus savijauta, ant kojų nepastebimos tokios ryškios, iššokusios kraujagyslės.

 

Ne vien venų nepakankamumui gydyti tinkamas aparatas – elektrostimuliatorius – dailina kūno linijas, visai paprastais būdais padeda atsikratyti nereikalingų kilogramų ir puoselėja sveiką, gražią išvaizdą. Įvairioms atpalaiduojančioms, raminančioms, jauninančioms veido procedūroms skirtas elektrostimuliatorius veide mažina raukšles, stangrina odą, ji tampa lygesnė, skaistesnė. Švelnus elektros masažas veidui skatina greitesnį odos ląstelių atsinaujinimą (regeneraciją), todėl žmogus atjaunėja.

 

Reguliariai taikant elektros masažus grožiui, galima džiaugtis ne tik pagražėjusia veido oda, bet ir atsikratytais papildomais kilogramais. Ant kūno pritvirtinti elektrodai perduoda nervams iš elektrostimuliatoriaus skleidžiamus elektros impulsus, kurie stimuliuoja raumenis, tvirtindami jų struktūras. Atliekant tokią procedūrą reguliariai, kūno raumenys stangrėja, svoris po truputį krenta, negana to žmogus nepertempia raumenų, o priešingai – juos atpalaiduoja.

 

Naujovė, vis dažniau taikoma masažui bei grožiui skirtų elektrostimuliatorių gamyboje, yra limfodrenažas. Tai – metodas, kurio metu iš organizmo šalinami toksinai, mažinamas svoris, celiulitas, gerėja bendroji savijauta. Limfodrenažinis masažas yra tikrų tikriausia kūno ir minčių reabilitacija, atsikratant viduje sukaupto streso bei papildomų kilogramų.

 

Elektrostimuliatoriai masažui ir kūno grožiui:

- atpalaiduoja įsitempusius raumenis;

- mažina venų išryškėjimą kojose;

- treniruoja veido raumenis;

- stangrina rankas, kojas, pilvo ar sėdmenų sritį;

- šalina tam tikrose kūno vietose atsiradusį patinimą;

- gerina kraujotaką;

- odai suteikia stangrumo bei lygumo

ir pan.

 

Priklausomai nuo elektrostimuliatoriaus rūšies, galima taikyti įvairių tipų masažus: taškinį, kryptinį; aktyvinantį, vibracinį ir kt. Jei visos Jūsų bandytos priemonės nepadeda atsipalaiduoti ir jaustis gerai, siūlome išbandyti elektrostimuliatorius masažui bei kūno grožiui. Gera kaina parduodami prietaisai užtikrina, kad kūno raumenys nebus įsitempę, žmogus po procedūros jausis gerai pailsėjęs ir atgavęs jėgas. Švelnaus veikimo aparatai šalina nereikalingus kilogramus pilvo, šlaunų, sėdmenų ar rankų srityje, stangrina odą ir padaro ją lygesnę. Žmogus jaučiasi ne tik pailsėjęs bet ir atjaunėjęs.

 

Elektroninėje „Biomed“ parduotuvėje už patrauklią kainą kviečiame įsigyti iš patikimų gamintojų tiekiamus elektrostimuliatorius masažui bei grožiui puoselėti. Reguliariai taikome akcijas. Sekite specialius pasiūlymus internetu ir akcija pažymėtas prekes užsisakykite dar pigiau. Užsakymus siunčiame visoje Lietuvoje – Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir kt.

 

Daugiau informacijos, susisiekus nurodytais kontaktais.

Susiję straipsniai

Naudingi patarimai kasdienei elektrostimuliacijai
Elektrostimuliacija. Įvadas.
Skersinio pilvo raumens (Transversus Abdominis) elektrostimuliacija
Raumeninė stimuliacija. Dažnių tipai ir poveikis
Geriausias elektrostimuliatorius: techninių savybių apžvalga