Elektrostimuliacija. Įvadas.

TENS/EMS elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Care Fitness

2 kanalų elektrostimuliatorius 4 arba 8 elektrodų viename. Net 55 programos - estetinės, sporto, reabilitacijos ir skausmo malšinimo procedūros. Pakraunamas akumuliatorius.

170,10 € 189,00 € -10%
TENS/NEMS elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Care PRO

2 kanalų elektrostimuliatorius su galimybe naudoti 4 arba 8 elektrodus. Skausmui malšinti, raumenims stimuliuoti ir grožio puoselėjimui. Pakraunamas akumuliatorius.

197,10 € 219,00 € -10%
TENS elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Care TENS

2 kanalų elektrostimuliatorius su galimybe naudoti 4 arba 8 elektrodus. 20 skausmo malšinimo programų. Pakraunamas akumuliatorius.

125,10 € 139,00 € -10%
TENS ir jonoforezės elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Ionotens

2 kanalų TENS ir jonoforezės elektrostimuliatorius rekomenduojamas naudoti reabilitacijos ir funkcijų atkūrimo tikslais, bei įvairių ligų gydymui.

197,10 € 219,00 € -10%
TENS/EMS elektrostimuliatorius ProRelax Duo

Du viename: skausmo malšinimas (TENS) ir raumenų stimuliavimas (EMS). 2 kanalų elektrostimuliatorius yra efektyvus prietaisas, tinkantis ir vyresnio amžiaus žmonėms dėka savo paprasto valdymo. Vokiška kokybė.

42,42 € 49,90 € -15%
TENS/EMS elektrostimuliatorius ProRelax SuperDuo Plus

Išskirtinai daug aplikatorių komplekte: net 6 geliniai elektrodų padukai, 1 juosmens diržas ir 1 rankos diržas su integruotais elektrodais. Dvi atlikemos terapijos: skausmo malšinimas (TENS) ir raumenų stimuliavimas (EMS).

82,43 € 109,90 € -25%
TENS/EMS elektrostimuliatorius ProRelax Duo Comfort

Turi įmontuotą akumuliatorių, kuris gali būti įkraunamas tiek iš 220V tinklo, tiek ir USB lizdo. Skirtas malšinti chroniškus, lėtinius bei ūmius skausmus, o taip pat stimuliuoti ir treniruoti raumenis.

49,22 € 57,90 € -15%
TENS/ EMS elektrostimuliatorius Lanaform Stim Mass

TENS/EMS elektrostimuliatorius Lanaform Stim Mass yra 2 kanalų / 4 elektrodų prietaisas, skirtas raumenų stimuliavimui bei skausmo malšinimui. Jis turi 5 iš anksto nustatytas programas, 3 intensyvumo lygius.

35,00 €
Daugiafunkcinis elektrostimuliatorius I-TECH T-One Medi PRO

4 kanalų elektroterapijos prietaisas, skirtas padėti specializuotiems sporto medicinos gydytojams prižiūrėti ir gydyti profesionalias sporto komandas ir sportininkus.

335,30 € 479,00 € -30%
Daugiafunkcinis elektrostimuliatorius I-TECH T-One Medi Sport

4 kanalų elektroterapijos prietaisas, kuris yra skirtas profesionaliems ir neprofesionaliems sportininkams, kurie norėtų pagerinti savo rezultatus ir atlikti reabilitacijos procedūras namuose.

341,10 € 379,00 € -10%
Daugiafunkcinis elektrostimuliatorius I-TECH T-One Coach

4 kanalų elektroterapijos prietaisas, rekomenduojamas kartais pasportuojantiems žmonėms ar sportininkams mėgėjams, siekiant išvengti traumų ir sustiprinti raumenis.

260,10 € 289,00 € -10%
Daugiafunkcinis elektrostimuliatorius I-TECH T-One Rehab

Profesionalus 4 kanalų elektroterapijos prietaisas, kuris yra skirtas skirtas reabilitacijos specialistams, ligoninėms ir reabilitacijos klinikoms.

539,10 € 599,00 € -10%
Belaidis TENS/EMS elektrostimuliatorius ProRelax Duo Comfort Wireless

Elektrostimuliatorius su integruotu akumuliatoriumi, kuris gali būti įkraunamas tiek iš 220V tinklo, tiek ir USB lizdo. Skirtas malšinti chroniškus, lėtinius bei ūmius skausmus, o taip pat stimuliuoti ir treniruoti raumenis. Belaidis.

89,25 € 119,00 € -25%
Rankos diržas ProRelax elektrostimuliatoriams

Originalus ProRelax rankos diržas skirtas žasto bei dilbio skausmui malšinti arba raumenims stimuliuoti naudojant kartu su ProRelax elektrostimuliatoriais. Su integruotais silikoniniais elektrodais. 

19,90 €
TENS/EMS elektrostimuliatorius ProRelax Trio

2 atskirai valdomi kanalai su atskirai pasirenkamu intensyvumu. Skirtas malšinti chroniškus, lėtinius bei ūmius skausmus, stimuliuoti ir treniruoti raumenis, bei naudoti atpalaidavimo ir masažo programas atsistatymui po treniruočių.

48,93 € 69,90 € -30%
TENS/EMS elektrostimuliatorius ProRelax Trio+

Įkraunamas akumuliatorius. 2 atskirai valdomi kanalai su atskirai pasirenkamu intensyvumu. Skirtas malšinti chroniškus, lėtinius bei ūmius skausmus, stimuliuoti ir treniruoti raumenis, bei naudoti atpalaidavimo ir masažo programas atsistatymui po treniruočių.

55,23 € 78,90 € -30%

Šiuo metu elektrostimuliacijos naudojimas, siekiant pagerinti sportininkų pasirodymų kokybę skirtingose sporto šakose, jau yra įsibėgėjęs. Kita vertus, šis metodas dar nėra naudojamas, kaip pilnavertė sportinio parengimo dalis, galinti iš tikrųjų pagerinti ne tik įvairių šakų sportininkų apkrovos kokybę, bet ir poilsio periodo kokybę. Visi atletai naudojasi bėgimo takeliu, kad padidintų ištvermę, kilnoja svorius, kad sustiprintų raumenis bei treniruoja lankstumą, kad didintų raumenų elastingumą. Dabar daugybė sportininkų jau naudoja ir elektrostimuliatorius, kad padidintų ištvermę, elastingumą bei atsigautų po apkrovos.

Ši iškelta problema nėra nauja. Tai kitokio tipo treniruočių metodas, kuris nėra plačiai žinomas, kaip galimas pirminis pasirinkimas. Tokio tipo įranga iki šiol buvo naudojama išskirtinai tik fizioterapijoje, pavyzdžiui, kvadricepso raumenų atstatymui po kremzlių operacijos. Tokios terapijos metu, susilpnėjusį raumenį veikia specifinės bangos, kurios verčia jį pamažu atsistatyti ir sustiprėti. Tai mus atveda į sporto pasaulį: ši technologija gali būti naudojama įvairių raumenų grupių funkcijų gerinimui, ir gali būti taikoma ne tik patologijų atveju, bet ir siekiant pagerinti sportinius rezultatus - tai tik vienas žingsnis, skiriantis šias dvi sritis, ir jis turi būti žengtas. Pradžioje buvo sunkiau: įranga buvo per didelė, per brangi, elektrodai būdavo nepatogūs ir patirdavo iškrovas nuo elektros srovių, kurios tuomet dar nebuvo dvifazės kompensuojamosios stačiakampio formos elektros srovės, ši terapija keldavo susierzinimą. Šiomis dienomis mes galime pagerinti sporto treniručių kokybę prieinamos įrangos pagalba, kas prieš kelerius metus dar buvo visiškai neįsivaizduojama.

 

Kad galėtume tobulinti savo sportine būklę naujos įrangos pagalba, turime suprasti, kaip ji veikia, kaip veikia mūsų kūnas, bei kaip ir kur reikia taikyti šią naują terapiją. Toks ir yra mūsų pagrindinis tikslas: pasiūlyti visą būtina informaciją apie saugų neuroraumeninės elektrostimuliacijos naudojimą, pateikti instrukcijas, kokia įkrova reikėtų naudotis, informuoti apie atsistatymo periodus, bei kuriai raumenų grupei reikėtų taikyti elektrostimuliaciją, priklausomai nuo praktikuojamos sporto šakos.

 

Kai tik įsisavinsite visą šią varginančią informaciją, galėsite išbandyti programas, skirtas didinti ištvermę, stiprumą bei vietinę cirkuliaciją, taip pat žinosite, kaip jas reikia derinti su aktyviu bei savanorišku treniravimusi, kad šios dvi sritys tarnautų bendram viso kūno būklės gerinimui, bei padėtų pasiekti geresnių rezultatų be rizikos ir naudojant kiek įmanoma mažiau psichologinių pastangų.

 

Šiandien, treniruojantis konkrečiai sporto šakai, vienas pagrindinių rodiklių organizuojant treniruotes yra varžybų trukmė, tad bendrosios, specifinės ir varžybinės treniruotės yra organizuojamos pagal šį laiko tarpą. Tokiu pačiu principu treneriai ir sportininkai turėtų organizuoti elektrostimuliacijos procedūras, kad pagerintų treniruočių kokybę ar paskatintų atsistatymą. Įrenginys yra paprastas, patogus naudotis ir labai veiksmingas, nes pirmą kartą turime tokią mums prieinamą technologiją, leidžiančią vienu metu padidinti treniruočių apkrovą ir sumažinti patiriamą nuovargį. Taip pat greta turime galimybę taikyti raumenų atstatymo programas, leidžiančias mums pasiruošti didesnio, nei įprastai, krūvio treniruotėms, su dar didesne energija.