Inhaliatoriai vaikams ir kūdikiams

Rodoma 1 - 38 iš 38 įrašų
Rodoma 1 - 38 iš 38 įrašų
Rodoma 1 - 38 iš 38 įrašų
Visi puikiai žinome, kad būdami sveiki ir gerai jausdamiesi galime kur kas daugiau nei tada, kai sveikata suprastėjusi, tiesa? Šaltuoju metų laiku vieni iš dažniausiai puolančių negalavimų yra susiję su kvėpavimo takais. Padaugėja susirgimų sloga, bronchitu, laringitu ir panašiomis ligomis. Ypač tokie sveikatos sutrikimai dažnai tarp vaikų. Pajutus simptomus, žinoma, reikia kreiptis į gydytoją, kuris diagnozuos ligą ir paskirs tikslingą gydymą. Dažnu atveju gydant minėto pobūdžio susirgimus naudojamas inhaliatorius, padedantis efektyviai įsisavinti vaistus, palengvinantis simptomus ir skatinantis greitesnį sveikimo procesą. Dažnai inhaliatoriai gali būti naudojami ir ligų profilaktikai ar siekiant užkirsti kelią rimtesniam susirgimui, vis tik pajutus pirmuosius simptomus. Jei ieškote kokybiško, lengvai naudojamo ir patikimo vaikiško inhaliatoriaus, šioje prekių kategorijoje rasite daug patrauklių variantų.

Kas yra inhaliatorius?

Tai prietaisas, kuris bus nepamainomas sergant viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų ligomis, pavyzdžiui, bronchitu, astma, laringitu ar kitomis. Inhaliatoriai padeda efektyviau ir greičiau pasisavinti gydytojo skirtus vaistus tiesiog patogiai įsitaisius namuose. Inhaliatoriai yra skirti ir suaugusiems, ir vaikams ar net kūdikiams.

Konkretaus inhaliatoriaus veikimo principas priklauso nuo prietaiso, o jų tipų yra įvairių, bet kertinis veikimas yra grįstas tuo, kad skysčio pavidalo vaistai yra išskaidomi į mažytes daleles, kurios purškiamos į kvėpavimo takus.

Didelis inhaliavimo pranašumas yra tas, kad uždegiminė zona vaistais paveikiama gana greitai, jie daug geriau įsisavinami, sumažinama šalutinio poveikio kitiems organams rizika.

Į ką atsižvelgti renkantis inhaliatorių?

Renkantis inhaliatorių reikėtų įvertinti tai, kokias purškiamo skysčio daleles prietaisas generuoja, kadangi svarbiausia, jog jos pasiektų gydomas vietas. Kompresoriniai inhaliatoriai pasižymi mažesnių dalelių generavimu, o ultragarsiniai – didesnių. Kada kokios dalelės yra reikalingos? Tai priklauso nuo susirgimo: kompresorinis inhaliatorius tiks labiau, jei sergama astma, bronchitu ar kitomis apatinių kvėpavimo takų ligomis, o didesnes daleles generuojantis ultragarsinis inhaliatorius vaikams bus tinkamesnis pasirinkimas, jei sergama faringitu, laringitu ar kitomis viršutinių kvėpavimo takų ligomis. Beje, rinkoje jau galite rasti ir tokius inhaliatorius vaikams, kuriuose yra galimybė pagal savo poreikius nustatyti dalelių dydį, kas yra labai šaunus pasirinkimas, nes tiks tiek sergant viršutinių, tiek ir apatinių kvėpavimo takų ligomis.

Jei dažnai keliaujate ir norite, kad inhaliatorius visada būtų po ranka, rinkitės kompaktiškesnį. Kelionėms labai geras pasirinkimas yra ultragarsinis inhaliatorius.

Dar vienas aspektas – neretai pirkėjai nori, kad vienas inhaliatorius tiktų visai šeimai. Vadinasi, jis turi būti tinkamas ir suaugusiems, ir vaikams. Šiais laikais tai labai lengvai įgyvendinama, kadangi rinkoje gausus ne tik pačių prietaisų, bet ir jiems skirtų priedų pasirinkimas, todėl suaugusiems ar vaikams skirtos kaukės, įvairūs antgaliai, kandikliai ir kiti priedai leis lengvai pritaikyti vieną inhaliatorių visiems šeimos nariams.

Rinkdamiesi galite įvertinti ir vaistų talpyklos dydį. Natūralu, kuo ji didesnė, tuo ilgiau galima atlikti inhaliacijas.

Renkantis inhaliatorių vaikams verta būtų atkreipti dėmesį į prietaiso triukšmingumą – kuo tyliau veiks, tuo geriau, nes vaikams garsas gali kelti diskomfortą, o mažesniems ir baimę. Tobulas variantas – begarsis inhaliatorius vaikams.

Vaikiški inhaliatoriai mūsų asortimente

Jei aktualus geriausias inhaliatorius vaikams, mūsų asortimente tokį tikrai rasite. Visi inhaliatoriai iš mūsų pasiūlos yra aukštos kokybės, patvarūs, ilgaamžiai ir puikiai atliekantys savo funkciją.

Galite rinktis ultragarsinius ar kompresorinius prietaisus, priklausomai nuo to, kurie aktualūs jums. Rasite ir tokių, kurie purškia skirtingo dydžio daleles, tad tinka ir viršutiniams, ir apatiniams kvėpavimo takams gydyti. Taip pat siekiant maksimalaus patogumo jums tiks inhaliatoriai, kuriuose galite patys reguliuoti purškiamų dalelių dydį – tokių variantų irgi rasite mūsų pasiūloje.

Yra nemažai inhaliatorių, išsiskiriančių žaismingu, spalvingu dizainu, formomis, tad vaikams jie tikrai turėtų patikti.

Mūsų pasiūloje yra ir inhaliatoriai vaikams, drauge turintys nosies aspiratorius, padedančius labai lengvai bei švelniai, nekeliant mažyliui diskomforto, išvalyti užsikimšusią nosytę. Tai labai didelis palengvinimas, jei domina būtent kūdikių inhaliatorius, nes visi tėveliai žino, kokį diskomfortą mažyliui kelia užsikimšusi nosytė.

Kada naudojamas inhaliatorius vaikams?

Vaikiškas inhaliatorius bus puikus sprendimas namų sąlygomis atlikti vaistų inhaliacijas mažiesiems ligoniukams. Jei vaikutis susirgo bronchitu, faringitu, laringitu ar kita viršutinių ar apatinių kvėpavimo takų infekcija, tai inhaliatorius gali padėti efektyviai įsisavinti paskirtus medikamentus.

Taip pat inhaliatorius gali palengvinti ir gripo ar įprasto peršalimo simptomus. Jis bus nepamainomas, kai siaučia gripo epidemija arba suintensyvėja alergijų sezonas.

Kaip teisingai naudojamas inhaliatorius kūdikiams ir vyresniems vaikams?

Inhaliatorių naudojimui paruoškite tiksliai taip, kaip nurodyta prietaiso instrukcijoje. Inhaliacijų metu sėdėkite patogiai, tiesiai. Yra prietaisų, pritaikytų inhaliacijoms gulimoje pozicijoje, kas labai pasiteisina, kai inhaliacijos atliekamos mažesniems vaikams.

Svarbu, kad kaukė puikiai priglustų prie veido. Inhaliavimo metu kvėpuokite lengvai, po kiekvieno įkvėpimo kelioms sekundėms stabtelėkite.

Savo nuožiūra nesirinkite medikamentų inhaliacijoms. Jei vaikas rimčiau susirgo, kreipkitės į gydytoją ir inhaliacijoms naudokite jo skirtus vaistus. Jei vaikui atsirado nesunkūs simptomai, juos tikrai gali palengvinti inhaliacijos, tačiau labai svarbu, ką pilsite į inhaliatorių. Jeigu vaikutis kosti sausai, balsas prikimęs, nosis paburkusi, inhaliacijoms puikiai tiks paprastas vanduo, efektyviai drėkinantis kvėpavimo takus. Jeigu sloga labai vargina, o kosulys drėgnas, inhaliacijoms naudokite fiziologinį tirpalą. Jei vaikas jau sveiksta, tačiau kosulys dar išlieka ir jis yra drėgnas, išbandykite inhaliacijas su atsikosėjimą palengvinsiančiu negazuotu mineraliniu vandeniu.

Beje, svarbus ne tik teisingas inhaliatoriaus naudojimas, bet ir tinkama jo priežiūra, t. y. valymas. Nevalant šio prietaiso jame ims kauptis įvairios vaistų nuosėdos, bakterijos. Po kiekvieno naudojimo inhaliatorių privalu skrupulingai išplauti karštu vandeniu, dezinfekuoti, išsausinti. Kitą kartą imant naudoti inhaliatorių jis ir visos jo detalės turi būti sausutėlės.

Kuo skiriasi vaikų ir kūdikių inhaliatorius nuo įprasto?

Tiek vaikams, tiek suaugusiems skirto inhaliatoriaus funkcija yra ta pati, bene esminis skirtumas bus dizainas ir kai kurių prietaiso detalių dydis. Vaikiškas inhaliatorius pirmiausia išsiskirs savo išvaizda – jis gali būti spalvingas, kokio nors gyvūno ar kitos dailios, mielos formos – tai svarbu, nes mažesni vaikai įvairių prietaisų gali bijoti. Tačiau jeigu inhaliatorius jį domins savo ryškumu, forma, išvaizda, vaiko smalsumas bus didesnis nei baimė.

Taip pat vaikiški inhaliatoriai turės detales, kurios skirtos naudoti vaikams, taigi bus mažesnės nei tų prietaisų, kurie skirti suaugusiems.

Inhaliatorius vaikui paprastai yra lengvesnis, jis neturi elementų, kurie lengvai nusiimtų ir taip iškiltų rizika vaikui juos nuryti.

Inhaliatorius vaikams: kaina ir kur įsigyti?

Garų inhaliatorius vaikams labai naudingas, funkcionalus prietaisas, padedantis tiek gydymo metu, tiek ir profilaktiškai. Turėdami inhaliatorių namuose inhaliacijas (ne su vaistais, tačiau, pavyzdžiui, su paprastu vandeniu) galėsite atlikti vos tik pajutę pirmuosius peršalimo simptomus ir taip, tikėtina, užkirsti kelią ligai progresuoti. O geriausia tai, kad tokį prietaisą namuose galite turėti visai nebrangiai – mūsų asortimente vaikiškų inhaliatorių kainos prasideda vos nuo 20–30 eurų. Mūsų pasiūloje neretai šios kategorijos prekėms taikoma akcija, suteikianti progą mokėti dar pigiau ir gauti tą pačią aukštą kokybę.

Inhaliatorių vaikui galite įsigyti mūsų e. parduotuvėje. Čia pirksite labai patogiai – pasirinkti padės prekių filtravimo sistema, išsamūs produktų aprašymai, patogus pirkimo procesas. Beje, kai reikalingas inhaliatorius vaikams, atsiliepimai gali padėti priimti pirkimo sprendimą. Perkant internetu prie prekių paliktas vertinimas yra gera pagalba, padedanti įvertinti gaminio privalumus, galimus trūkumus, jo kokybę.

DUK

Ką pilti į inhaliatorių vaikams?

Tai, ką pilsite į inhaliatorių, priklauso nuo inhaliavimo paskirties. Jei vaikas gydomas, tuomet į inhaliatorių pilkite gydytojo paskirtus vaistus. Kai kuriais atvejais, profilaktikai į inhaliatorių pakanka pilti paprastą vandenį ar mineralinį negazuotą vandenuką. Į inhaliatorių galite pilti ir eterinius aliejus, tačiau jei inhaliuojamas vaikas, su eteriniais aliejais reikėtų elgtis atsargiai, mat daugelis jų gali sudirginti kvėpavimo takus, alergizuoti, juo labiau turint omeny, kad vaiko kvėpavimo takų sistema ir taip jautresnė. Beje, eteriniai aliejai netinka vaikams, sergantiems bronchine astma, kai kuriomis kitomis ligomis, tad šiuo atveju nereikėtų eksperimentuoti.

Kada galima inhaliuoti vaiką?

Inhaliuoti galima vaiką, kuris serga ūminiu laringitu, ūminiu arba lėtiniu bronchitu, bronchine astma, plaučių uždegimu, rinitu bei kitomis viršutinių ar apatinių kvėpavimo takų ligomis. Prieš atlikdami pirmą inhaliaciją galite pasikonsultuoti su vaikučio gydytoju.

Kiek laiko inhaliuoti vaiką?

Geriausia, jei inhaliavimas truks ne trumpiau kaip 5 minutes, o jei vaikas jau didesnis, tai 10 minučių būtų minimali inhaliavimo trukmė. Inhaliuoti reikia kelis kartus per dieną. Tačiau jei vaikas priešinasi, verkia, inhaliaciją atidėkite, nes naudos ji vis vien neduos.

Susiję straipsniai

Geriausias inhaliatorius vaikams: koks jis?
Kompresoriniai inhaliatoriai
Inhaliatorius vaikui nuo kosulio
Inhaliatoriaus nauda
Inhaliatoriai: viskas, ką turite žinoti
Inhaliatoriai nuo astmos: kaip juos panaudoti?
Kompresoriniai inhaliatoriai
Elektriniai inhaliatoriai
Druskų inhaliatoriai