Inhaliatoriai nuo astmos: kaip juos panaudoti?

Inhaliatorius AND UN-011

Inhaliatorius AND UN-011 - kvėpavimo ligų gydymui bei profilaktikai tinkamas prietaisas, užtikrinantis efektyvę visų kvėpavimo takų aerozolinę terapiją. Su inhaliatoriumi galima naudoti  įvairius gydytojo paskirtus medikamentus.

70,96 €
Ultragarsinis inhaliatorius Vapo M1

Ultragarsinis inhaliatorius Vapo M1 - tai kvėpavimo takų ligų profilaktikai skirtas aparatas. 8 ml talpos įrenginys gali purkšti ≥0.25 ml/min greičiu. Įrenginyje suprojektuotas automatinis išsijungimas.

36,40 € 56,00 € -35%
Profesionalus inhaliatorius FLAEM AirPro 3000 Plus

Galima pasirinkti MMAD dalelytės dydį ir vaisto padavimo gretį. Rankinis purškimo valdymas leidžia tausoti inhaliacijos metu naudojamus vaistus. Komplekte yra dvi Soft Touch kaukės.

125,10 € 139,00 € -10%
Inhaliatorius vaikams FLAEM Lella la Coccinella

Inhaliatorius vaikams FLAEM Lella la Coccinella boružėlės pavidalu yra puikus būdas gydyti mažiausius ligoniukus, kurie serga astma arba turi kitų viršutinių ar apatinių kvėpavimo takų ligų.

75,65 € 89,00 € -15%

Labiausiai paplitę suspausti dozuoti aerozoliniai inhaliatoriai. Kad būtų kontroliuojamas įkvepiamų vaistų kiekis, jie naudojami su tarpinėmis, padedančios inhaliuoti vaistą reikiamą įkvėpimų skaičių.

Rinkoje taip pat populiarūs kvėpavimu aktyvuojami inhaliatoriai, kurių vožtuvas įjungiamas įkvėpimo metu. Tai itin pravartu pacientams, susiduriantiems su problemomis koordinuojant išpurškimą ir įkvėpimą.

Sausų miltelių inhaliatoriai turi visiškai skirtingą panaudojimo techniką. Per vaisto tirpalą suspensija yra pučiama sroviniais purkštuvai, kurie sudaro drėgną aerozolį. Taip pacientas aerozolio įkvepia su veido kauke arba specialiu kandikliu.