Elektrostimuliatorių priedai

Rodoma 1 - 39 iš 39 įrašų
Rodoma 1 - 39 iš 39 įrašų
Rodoma 1 - 39 iš 39 įrašų

Pasaulyje vis dažniau naudojamam skausmo mažinimo, raumenų stiprinimo, svorio metimo, masažavimo bei kūno puoselėjimo – elektrostimuliacijos -  metodui žinomi gamintojai siūlo tam tikrus priedus. Nors dažniausiai elektrostimuliatoriai parduodami pakuotėje, kurioje jau yra visi reikalingiausi elementai, esant poreikiui galima įsigyti papildomus prietaisus. Elektrostimuliatorių priedai – puiki išeitis sugedus kokiam nors papildomam aparatui arba siekiant didesnio gydymo efektyvumo.

 

Patikimų, ilgametę patirtį medicinos prietaisų gamyboje turinčių gamintojų produkcija ir specialiai jai pritaikyti priedai elektroninėje „Biomed“ parduotuvėje parduodami patrauklia kaina. Skirtingam tikslui pasiekti skirti elektrostimuliatorių priedai atitinka aukščiausios kokybės reikalavimus ir yra saugūs naudoti.

 

Žmonėms, kurie turi įsigiję konkrečios kompanijos elektrostimuliatorius skausmui mažinti, raumenų stiprinimui, inkontinencijai ar kūno grožiui puoselėti, dažniausiai būna aktualu to pačio prekės ženklo produkcija. Siekdami patenkinti visų pirkėjų poreikius, į savo asortimentą įtraukėme daugiau nei penkių užsienio gamintojų priedus elektrostimuliatoriams.

 

Elektroninėje parduotuvėje „Biomed“ galite įsigyti šių gamintojų priedus elektrostimuliatoriams:

- Medisana;

- SANEO CARE;

- Baurer;

- VITAMMY;

- Veinoplus;

- HubDIC;

- I-TECH.

 

Priklausomai nuo individualių pirkėjo poreikių, prie elektrostimuliatorių galima jungti papildomus elektrodų padukų laikiklius, reguliariam bei kontroliuojamam tuštinimuisi susigrąžinti reikalingas analinis zondas, o numalšinti skausmą ištinusiose kojose padeda papildoma elektrostimuliacijos kojinė. Tai tik dalis visų elektrostimuliatorių priedų, kuriuos turime savo sandėlyje.

 

Paprastai elektrostimuliatorių pakuotėje būna tokie būtini priedai, kaip elektrodai. Jie yra laidininkas, perduodantis elektros impulsus per odą į kūną. Šis elementas – būtinas, tačiau dėl tam tikrų priežasčių norint pasikeisti elektrodus į kitus, juos galima išsirinkti ir įsigyti elektroninėje parduotuvėje „Biomed“.

 

Kiekvienam asmeniui individualiai siekiant didesnio komforto ar priemonės efektyvumo rekomenduojama įsigyti papildomus elektros stimuliatorių elementus. Jie ne tik kad padės greičiau sulaukti teigiamų rezultatų, bet ir užtikrins didesnį komfortą visos elektrostimuliacijos metu.

 

Be to, elektrostimuliatorių priedai yra savotiškas garantas, jog sugedus prie pagrindinio prietaiso jau buvusiam elementui, jį bus galima pakeisti kitu. Tai užtikrina, jog aparato nereiks išmesti arba jis nedulkės kur nors giliai lentynoje (Norime pabrėžti, jog parduodame tik elektrostimuliatorių priedus, bet ne specifines prietaiso detales).

 

Mūsų asortimente yra tokie elektrostimuliatorių priedai:

- (pakaitiniai) limpantys elektrodų padukai;

- kaitinantys elektrodai;

- analinis zondas elektrostimuliatoriui;

- vaginalinis zondas elektrostimuliatoriui;

- universalus zondas elektrostimuliatoriui;

- elektrodų padukų laikiklis;

- jungiamasis laikas;

- elektrostimuliacijos pirštinė;

- elektrostimuliacijos kojinė.

 

Pakaitiniai elektrodų padukai gali būti dviejų skirtingų formų: stačiakampiai bei apvalūs. Kiekvienas žmogus, atsižvelgęs į priedo kainą bei dizainą, gali rinktis jam labiau tinkančius elektrodus.

 

Patogus naudoti namuose prietaisas – elektrostimuliatorius – yra dar efektyvesnis, pajungus prie jo tam tikrus priedus. Visi papildomi elementai atitinkanta aukščiausios kokybės reikalavimus bei yra originaliai pagaminti žinomų užsienio kompanijų.

 

„Biomed“ – oficialus medicinos priemonių atstovas Lietuvoje. Elektroninėje „Biomed“ parduotuvėje rasite itin platų medicinos prietaisų asortimentą. Tik iš patikimų, ilgą laiką šioje srityje dirbančių gamintojų tiekiamos prekės parduodamos gera kaina. Siekdami, kad produkcija tenkintų daugelio žmonių finansines galimybes, reguliariai medicininius aparatus ir jų priedus parduodame su akcija. Specialūs pasiūlymai leidžia įsigyti aukštos kokybės produkciją žemesne kaina. Internetu ar telefonu pateiktus užsakymus pristatome visoje Lietuvoje. Didesnius nei 50 eurų vertės pirkinius pristatysime nemokamai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose šalies miestuose. Susisiekite nurodytais kontaktais ir sužinokite daugiau informacijos apie elektrostimuliatorių priedus, jų kainas, akcijas ir pristatymo sąlygas. 

Susiję straipsniai

Elektrostimuliacija. Įvadas.
Naudingi patarimai kasdienei elektrostimuliacijai
Elektrostimuliacijos taikymas gydyme
Geriausias elektrostimuliatorius: techninių savybių apžvalga