Prekių filtravimas

Klubų, šlaunų įtvarai

Rodoma 1 - 1 iš 1 įrašų
Rodoma 1 - 1 iš 1 įrašų
Rodoma 1 - 1 iš 1 įrašų

Pasitempus, plyšus ar sumušus šlaunies raumenis, siekiant išvengti šlaunies raumenų arba klubo sąnario traumų rekomenduojama nešioti šlaunies arba klubo įtvarus. Įtvaras– tai prevencinė priemonė bei spartesnio gijimo užtikrinimas. Tvirtai prisitvirtindamas prie kūno, įtvaras nespaudžia šlaunies ar klubo srities, sąnarys išlieka vietoje, kiti kaulai juda stabiliai, nepažeidžia šalia esančių audinių. Ši priemonė yra plačiai naudojama daugelio žmonių potrauminiu periodu, po operacijų, treniruočių metu kaip papildoma apsauga nuo įvairių šlaunies raumenų ar klubo sąnario pažeidimų. Svarbios judamojo aparato dalys – šlaunis bei klubo sąnarys – išlieka nepažeistos arba gyja kur kas sparčiau. Tiek šlaunies įtvarai, tiek klubo sąnario įtvarai yra rekomenduojami ortopedų, traumatologų.

 

Didžiausią žmogaus kaulą, šlaunikaulį, supantys šlaunies raumenys susiklosčius tam tikroms situacijoms gali būti labai rimtai pažeisti. Anatomijoje skiriama priekinės, vidinės bei užpakalinės šlaunies raumenų grupės. Patempus arba plyšus priekiniuose šlaunies raumenyse esančiam stambiam keturgalviui raumeniui, gali būti juntamas stiprus skausmas. Po tokios traumos (arba norint apsisaugoti, kad šis sužalojimas Jūsų nesustabdytų) rekomenduojama nešioti šlaunies įtvarą. Šlaunies įtvarai taip pat efektyvūs ir kenčiant nuo kitokių šlaunies sužalojimų. 

 

Šlaunies įtvaras naudingas, kai:

- norima apsisaugoti nuo šlaunies raumenų patempimo arba plyšimo;

- siekiama užkirsti kelią šlaunies raumenų uždegimams;

- reikalinga pakartotinių šlaunies traumų profilaktika;

- patiriamas šlaunies raumens plyšimas, patempimas ir dėl to šlaunies srityje atsiranda uždegimas;

- norima greičiau atsigauti po šlaunies raumens operacijos;

- siekiama nepažeisti šlaunies raumenų sportuojant.

 

Susidarius kuriai nors iš šių situacijų, žmogui ant šlaunies dedami įtvarai, stabilizuojantys tos vietos raumenis bei lengvai juos šildantys. Dėl po įtvaru susidarančios šilumos uždegimas mažėja, pažeistų šlaunies raumenų būklė gerėja, o skausmas traukiasi. Slopstant skausmui, raumuo sveiksta iš tiesų greitai. Su tokia problema anksčiau nesusidūrusiems ir norintiems išlikti fiziškai sveikiems, patariama šlaunies įtvarus naudoti kaip prevenciją nuo traumų.

 

Klubo įtvaras reikalingas klubo sąnario traumų prevencijai ar lengvesniam gydymui patyrus šios srities sužalojimus.

 

Klubo sąnarys – rutulinis sąnarys, kurio sąnarinė duobė yra itin gili ir gaubia didelę šlaunikaulio galvos dalį. Dėl unikalios klubo sąnario sandaros užtikrinamas sklandus judėjimas, judesio amplitudė išlieka ypač didelė. Nors klubo sąnarys tvirtai laiko šlaunikaulį, po didelio sužalojimo, jis gali išeiti iš normalios pozicijos. Tokia trauma sukelia rimtus skausmus, žmogui būna sunku pajudėti. Išlaikyti klubo sąnarį vietoje, nepažeisti sąnario kapsulės bei išvengti traumų, taip pat patyrus šios srities pažeidimus lengvesniam judėjimui ir mažesniam skausmui ortopedų-traumatologų yra rekomenduojami klubo įtvarai.

 

Klubo sąnario įtvaras:

- prilaiko šlaunies raumenis;

- fiksuoja klubo sąnarį;

- sumažina skausmus, juntamus klubų srityje;

- užtikrina mažesnę klubo sąnario sužalojimų riziką.

 

Šlaunies raumenų traumų prevencijai bei jų profilaktikai, taip pat po raumenų patempimo, dalinio raumenų plyšimo ar sumušimo arba klubo sąnario sužalojimo naudojami įtvarai pagaminti iš orui pralaidžių medžiagų, todėl leidžia odai kvėpuoti. Viršuje įsiūta speciali silikoninė juostelė prilimpa prie odos, o įtvaras nesmunka. Be to, dėl audinio sudėties įtvarai šildo šlaunies raumenis: įtvarai pagaminti iš neopreno, kuris turi kompresinių bei šildomųjų savybių.

 

Ypatingai ši priemonė rekomenduojama aktyvaus sporto gerbėjams: futbolininkams, ledo ritulininkams, lauko tenisą žaidžiantiems ar slidinėjantiems asmenims. Elektroninėje medicinos priemonių parduotuvėje „Biomed“ gera kaina parduodami šlaunies bei klubo sąnario įtvarai. Su jais traumų sportuojant ar aktyviai leidžiant laiką pavyks išvengti. Stabilizuojantys, skausmą mažinantys, šildantys įtvarai šlaunies raumenims bei klubo sąnariui mūsų parduotuvėje parduodami ir su akcija. Sekite kainas ir įsigykite aukštos kokybės įtvarus tiesiog namuose. Pirkti akcija pažymėtas medicinines priemones internetu – ypač patogu. Nieko nelaukite ir užsisakykite Jums reikalingą daiktą elektroninėje „Biomed“ parduotuvėje. Prekes pristatome visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose šalies miestuose. 

 

Platesnė informacija apie prekes bei kainas nurodytais kontaktais

Susiję straipsniai

Osteoartritas
Reabilitacija po traumų
T.E.N.S kategorijos, reabilitacija ir programos