Ovuliacijos testai

Ovuliacijos testas – kas tai? Šis testas yra geriausias būdas nustatyti vaisingiausias moters ciklo dienas. Ovuliacijos testas ir jo naudojimas panašus į nėštumo testo naudojimą. Tačiau tai visai kitokios paskirties testas- tad mitas, jog jis parodo nėštumą, yra klaidingas, o klausimas „ar ovuliacijos testas gali parodyti nėštumą“ yra nepagrįstas. Pasitaiko atvejų kai net ir nėštumo metu moterims rodo teigiamą ovuliacijos testą.


Vaisingų dienų testas 

Kaip naudotis ovuliacijos testu? Kada daryti šį testą ir kada mylėtis geriausia, kad pastotum? – tai dažni klausimai, kuriuos užduoda moterys. Vaisingų dienų - ovuliacijos testą sudaro kasetė su viduje esančiomis juostelėmis. Jeigu atlikus testą antra juostelė neryški – vadinasi dar neatėjo vaisingos dienos. Jeigu abi ryškios – tai pats geriausias laikas pastoti. Teigiamas testas gali būti kelias dienas – tol kol kūne didžiausia hormono LH koncentracija. Prieš pat mėnesines paprastai šio hormono yra mažiausiai, o teigiami ovuliacijos testo rezultatai būna apie 14 ciklo dieną. Šio testo pagalba vaisingų dienų nustatymas tampa paprastas.

 

BioMed.lt parduodami Vedalab ovuliacijos testai internetu yra su instrukcija, kaip juos naudoti, jų jautrumas labai aukštas jeigu testas tinkamai naudojamas. Ovuliacijos testas kaina yra brangesnis už nėštumo testus, tačiau labai pravers siekiančioms pastoti poroms. Kur pirkti šį testą? Kviečiame jį užsisakyti internetu mūsų parduotuvėje – garantuojame greitą ir patogų pristatymą visoje Lietuvoje.