Kavitacijos - ultragarso aparatai ir priedai

Rodoma 1 - 8 iš 8 įrašų
Rodoma 1 - 8 iš 8 įrašų
Rodoma 1 - 8 iš 8 įrašų

Čia pristatomi ultragarso aparatai bei aparatai veidui, padedantys kovoti su celiulitu, riebalais, raukšlėmis ir kitomis odos problemomis.

Šiandien daugybę skausmingų chirurginių grožio procedūrų pakeičia saugios ir šimteriopai paprastesnės ultragarsinės kavitacijos procedūros ar kitos priemonės nuo raukšlių ir celiulito. Ultragarso aparatas ir kavitacija namuose jau ne vienai moteriai padėjo sutaupyti pinigų ir saugiai pasiekti norimų rezultatų atliekant ultragarso procedūras pilvui, veidui, kūnui. Ultragarso terapijos aparatas padeda kūno stangrinimui ir leidžia nesudėtingai sukurti dailias kūno formas arba patempti pavargusį, senstantį veidą.

Kavitacijos procedūra – tai celiulito ir kūno riebalų skaidymas ultragarsu. Šios procedūros metu kavitacijos aparatas padeda išjudinti ir išskaidyti riebalų ląsteles, o riebalai palaipsniui pasišalina per limfą. Jeigu Jums aktualiau, kaip sustangrinti veido veidą, verta rinktis multifunkcinį prietaisą – ultragarso aparatą, kuriuo atliekamas ne tik riebalų šalinimas, bet ir ultragarsinis veido valymas, raukšlių mažinimas, odos stangrinimas ir kolageno gamybos skatinimas.

 

Namie atliekama kavitacijos procedūra ar ultragarsinis veido valymas bei stangrinimas yra visiškai paprastos, neskausmingos ir veiksmingos procedūros, todėl ultragarso aparatas veidui yra dėmesio vertas prietaisas. Ultragarsinis aparatas veidui padeda kovojant su raukšlelėmis ant veido, paraudusia oda, akne ar strijomis ir kitomis odos problemomis. Nuolat ir reguliariai naudojamas ultragarso aparatas veido valymui padės kovoje su spuogais. Taip pat, jeigu skundžiatės atkakliu celiulitu ar pilvo riebalais — ultragarsinis aparatas padeda viso kūno odos problemoms spręsti. Ultragarso aparatas praverčia ir kosmetologams, tai puiku papildoma priemonė veido valymo procedūroje. Kosmetologai mūsų internetinėje parduotuvėje taip pat ras jų darbui tinkamus ultragarsinės kavitacijos aparatus.

 

Jeigu Jums reikalingas kavitacijos aparatas  (ultragarso aparatas), veido odos valymo aparatai bei priedai odai po procedūrų, juos rasite šiame kataloge. Klientams siūlome konkurencingas kainas ir akcijas, kurių metu aparatai veidui ir kūnui parduodami patraukliomis sąlygomis. Pripažintų gamintojų prietaiso kaina, palyginti su dešimties dar daugiau procedūrų kainomis sveikatingumo klinikose, yra nedidelė, todėl verta investuoti į savo grožį ir sveikatą. Kavitacinis ultragarso aparatas kaina skiriasi nuo ultragarsinio masažuoklio: masažuokliių kainos prasideda nuo 159 EUR, o ultragarsinės kavitacijos aparatą pigiausiai galite įsigyti už 399 EUR, profesionaliam naudojimui ir kosmetologams tinkami aparatai kainuoja virš 1 000 EUR.

Mūsų asortimente rasite: VIDA 10, itališkus GLOBUS ir Tecnovita prekių ženklus.

Biomed.lt galite internetu išsirinkti ir užsisakyti Jums tinkamiausią prekę – o  jeigu dvejojate, kurį ultragarso terapijos aparatą rinktis, kviečiame užsukti į prekių kategorijose esančią atsiliepimų skiltį – čia rasite mūsų klientų pastebėjimus apie prekes. Siūlome patrauklias prekių pristatymo sąlygas Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose.

Susiję straipsniai

Ultragarso terapijos poveikis biologiniams audiniams
Kaip atsikratyti celiulito?
Kaip atsikratyti celiulito nuo šlaunų?
Veiksmingos priemonės nuo celiulito
Kaip greitai atsikratyti celiulito?
Celiulito naikinimas: kokių priemonių imtis?
Celiulito gydymo būdai, kuriuos privalo žinoti kiekviena moteris
Celiulitas: gydymas namuose