Celiulito gydymo būdai, kuriuos privalo žinoti kiekviena moteris

Vakuuminio masažo aparatas LANAFORM Beauty Aspect

Efektyviai kovai su celiulitu ir raukšlėmis, odos stangrinimo procedūroms, kūno ir veido odos atjauninimo ir atgaivinimo procedūroms.

225,00 €
Celiulito masažuoklis Medisana AC 850

Celiulito masažuoklis Medisana AC 850 - tai vienas efektyviausių šiuolaikinių priemonių, norintiems išlaikyti nepriekaištingą odos stangrumą bei pagerinti kraujo apytaką.

19,50 € 26,00 € -25%
Liapko aplikatorius volelis universalus 3,5 Ag

Volelio dydis - 70 x (D)45 mm. Adatos žingsnis - 3,5 mm.

32,21 € 33,90 € -5%
Vakuuminis masažuoklis ProRelax Vacuum Massager

Giluminių audinių masažas (endomasažas) Jūsų namuose. 3 skirtingo dydžio siurbimo taurelės skirtingoms kūno sritims masažuoti. 4 masažo programos. Vokiška kokybė.

55,93 € 79,90 € -30%
Vakuuminio masažo aparatas ProRelax Sensitive Vacuum Massager

Vakuuminis, gaivinantis, švelnus masažas veidui ir kūnui - odos priežiūra poodinio endomasažo pagalba su 4 masažo programomis ir reguliuojamu intensyvumu.

58,22 € 86,90 € -33%

Celiulito gydymas namų sąlygomis

Nors priemonės celiulitui gydyti gali būti labai įvairios, jų efektyvumą sustiprinsime naudodamos laiko patikrintus, natūralius metodus, kurie nereikalaus daug laiko ir pastangų, o kartojami nuolat, taps maloniu įpročiu, už kurį oda mums tikrai atsidėkos.

Jei jus domina celiulito gydymas namuose, nebūtina išradinėti dviračio ir ieškoti naujų, negirdėtų, egzotiškai skambančių būdų odos nelygumams naikinti. Pakaks paprastų, daugeliui žinomų, tačiau dažnai pamirštamų priemonių. Bene svarbiausia jų – aktyvus gyvenimo būdas. Taip, sportas padeda ne tik dailinti kūno linijas, gerina sveikatą, suteikia energijos bei pakelia nuotaiką – tai dar ir puiki priemonė norint išvengti celiulito ar sumažinti jo padarinius. Ir tam tikrai nebūtina sporto salė. Galima pradėti į darbą eiti pėsčiomis, daugiau lipti laiptais, namuose atlikti specialias mankštas sėdmenims bei šlaunims.

Karą celiulitui paskelbsite ir įsigijusios vakuumines masažo taures. Tai itin populiarios priemonės nuo celiulito, kurios suaktyvina limfos apytaką bei skatina odos ir po ja esančių sluoksnių mikrocirkuliaciją. Vakuuminio masažo metu odos audiniai gauna daugiau deguonies, todėl ji tampa elastingesnė ir lygesnė. Be to, taurėmis atliekamas masažas tinka celiulito gydymui nėštumo metu, todėl juo puikiai pakeisite priemones, kurios besilaukiančioms mamytės yra negalimos.

Natūralus celiulito gydymas

Praktika rodo, kad vis dar populiarus celiulito gydymas liaudiškai. Pavyzdžiui, kavos tirščiais, medumi, molio kaukėmis, šveitikliais iš avižų, įvyniojimu obuolių actu, šokoladu ir pan. Naudingų savybių turi ir įvairūs aliejai. Nuo seno manoma, kad be galo veiksmingas celiulito gydymas beržų aliejumi. Puikių rezultatų pasieksite šiuo aliejumi problemines vietas tepdamos bent po keletą kartų per dieną. Norint gydyti celiulitą rekomenduojama dažniau apsilankyti pirtyje: ji pagreitina medžiagų apykaitą, detoksikuoja, padeda pašalinti skysčius.

Celiulito gydymas aparatais

Naujų technologijų pagalba atsirado celiulito gydymo aparatai ir įvairios procedūros, kurios veikia gilumines grublėtos odos atsiradimo priežastis.

Celiulito gydymas ultragarsu. Ultragarso bangos skaido riebalinius audinius, suardo giluminius jų sluoksnius bei didina odos elastingumą, todėl visi ultragarsu veikiantys aparatai yra itin veiksmingi. Na, o jei juos panaudotumėte kartu su vakuuminio masažo įrenginiais, galite sulaukti dvigubo efekto: ne tik skaidysite riebalinius sluoksnius, bet ir pagreitinsite limfos nutekėjimą, toksinų pasišalinimą bei pagerinsite mikrocirkuliaciją.

Celiulito gydymas mezoterapija. Tai procedūra, kurios metu naudojamos mikroinjekcijos į problemines kūno vietas. Dažniausiai injekuojami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai, skatinantys riebalų skaidymą, gerinantys skysčių nutekėjimą, mikrocirkuliaciją. Norint sulaukti matomų rezultatų reikia atlikti nuo 4 iki 10 mezoterapijos seansų.

Celiulito gydymas šalčiu. Grožio klinikos siūlo procedūrą, kurios metu apelsino žievelės oda stangrinama bei lyginama pasitelkiant šaltį. Tai neinvazinė technologija, atvėsinanti ir pašalinanti riebalų ląsteles, nepažeidžiant aplink esančių audinių. Kadangi riebalinėse ląstelėse yra gausu šalčiui neatsparių sočiųjų riebalų rūgščių, naudojant šaltį jos kristalizuojasi ir žūsta per keletą savaičių nuo procedūros atlikimo.

Medicinoje žinomas ir celiulito gydymas vaistais, įvairūs chirurginiai metodai, tačiau šios priemonės rekomenduojamos tik tuomet, kai odos pažeidimai pasiekę pačią aukščiausią stadiją ir masažu, liaudiškomis priemonėmis ar specialiais aparatais jų sumažinti nebeįmanoma.