Kavitacijos - ultragarso procedūrų priedai

Rodoma 1 - 5 iš 5 įrašų
Rodoma 1 - 5 iš 5 įrašų
Rodoma 1 - 5 iš 5 įrašų

Čia rasite priedus, skirtus ultragarso procedūroms – kremus, serumus, losjonus, naudojamus prieš procedūrą, jos metu arba po procedūros.

Ultragarso procedūrų veiksmingumas priklauso ne tik nuo aparatų kokybės, galingumo ar funkcijų. Specialūs priedai, kaip kavitacijos gelis, užtikrina, kad dėl jų klampumo būtų sukurta palanki terpė tarp odos ir ultragarso aparato – taip ultragarsinės bangos sklinda kokybiškiau ir garantuoja geresnius rezultatus. Nenaudojant šių priemonių rizikuojama, kad procedūros bus neefektyvios ir sumažės pačio aparato veiksmingumas.

Kavitacijos gelis nuo kitų ultragarsinėms procedūroms skirtų gelių išsiskiria tuo, jog yra praturtintas odai naudingomis medžiagomis bei mineralais, kurie dėl ultragarso bangų daug efektyviau įsigeria giliai į odą ir padeda kovoti su celiulitu. Alavijas, glicerinas, jūros žolės, kofeinas ir kitos medžiagos stangrina odą ir mažina apelsino žievelės efektą, todėl gelis bei specialūs serumai procedūroms prideda visokeriopos naudos atliekant celiulito naikinimo procedūras namuose.

 

Biomed.lt kataloge internetu siūlome patrauklia kaina įsigyti papildomas priemones ultragarso procedūroms – gelius, serumus ir t.t. Savo klientams siūlome įvairias akcijas, kurių metų galite įsigyti prekių su nuolaida, ir palankias prekių pristatymo sąlygas. Perkant už daugiau nei 50 €, garantuojame nemokamą pristatymą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose Lietuvos miestuose.

Susiję straipsniai

Ultragarso terapijos poveikis biologiniams audiniams
Kaip atsikratyti celiulito?
Kaip atsikratyti celiulito nuo šlaunų?
Veiksmingos priemonės nuo celiulito
Kaip greitai atsikratyti celiulito?
Celiulito naikinimas: kokių priemonių imtis?
Celiulito gydymo būdai, kuriuos privalo žinoti kiekviena moteris
Celiulitas: gydymas namuose