Gelis kavitacijos procedūroms G.ONE - 1

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Gelis kavitacijos procedūroms G.ONE

Skirtas naudoti kavitacijos procedūrų metu. Tecnovita rekomenduoja naudoti būtent šį gelį, nes jo sudėtis yra ištirta, o veiksmingumas, siekiant geriausių rezultatų, įrodytas tyrimų metu.

More details

Tecnovita by BH
Pristatysime
gruodžio 18d. - 19d.
Pristatymas į namus
Kaina: 2,90 €
Pristatymas į siuntų terminalą
Kaina: 1,99 €
Mokėkite:
  • Bankiniu pavedimu
  • Elektronine bankininkyste
  • Kortele arba grynais pristatymo metu

Prekės aprašymas


manufacturer_73.jpg

Gelis kavitacijos procedūroms G.ONE (500ml)


Gelis kavitacijos procedūroms G.ONE - tai specialus Tecnovita sukurtas gelis, skirtas naudoti procedūrų su Cavislim kavitacijos aparatais metu. Tecnovita  Jums rekomenduoja naudoti būtent šį gelį, nes jo sudėtis yra ištirta, o veiksmingumas, siekiant geriausių rezultatų, įrodytas tyrimų metu.SPECIALI FORMULĖ

G.One gelis buvo kuriamas pagal specialią formulę Cavislim kavitacijos aparatams, tęstinio bei pulsacinio režimo procedūroms atlikti.


EFEKTYVUS BANGŲ PERDAVIMAS

MIneralai, sudarantys gelį, leidžia bangoms efektyviau prasiskverbti į odą be jokios žalos, šalinti celiulitą, apelsino žievelės efektą, gerinti elastingumą ir odos išvaizdą.

DIDELIO TANKUMO GELIS

G. One - tai didelio tankumo gelis, kurio sudėtyje nėra mineralinių aliejų, tad gelis nėra lipnus. Pagrindiniai gelio komponentai yra: alijošius, turintis stangrinančių, gydančių savybių, bei glicerinas, užtikrinantis efektyvų ir nekenksmingą gelio naudojimą net ant labai jautrios odos.

NAUDOJIMAS:

Gausiai tepkite gelį gydomoje vietoje, švelniai masažuodami, bet neįtrindami į odą. Teisingas ir tolygus gelio paskirstymas gerina kavitacijos rezultatus. Nuvalykite gelį, naudodami rankšluotį ar drėgną servetėlę.