Prekių filtravimas

Shiatsu masažuokliai

Rodoma 1 - 24 iš 24 įrašų
Rodoma 1 - 24 iš 24 įrašų
Rodoma 1 - 24 iš 24 įrašų
Poilsis, gebėjimas tinkamai atpalaiduoti raumenis, pailsinti mintis yra labai didelės vertybės šiuolaikinio žmogaus gyvenime, kuris neretai paremtas nuovargiu, stresu, dideliu darbo krūviu ir darbo bei poilsio disbalansu. Tad masažuoklis gali būti vienas iš geriausių Jūsų pirkinių. Išbandykite pastaruoju metu itin išpopuliarėjusio Shiatsu masažo naudą – jam skirtų masažuoklių variantus rasite šioje prekių kategorijoje.

Kas yra Shiatsu masažas?

Šią masažo techniką išbandę puikiai žino, kas yra Shiatsu. Kiti yra girdėję, tačiau dar nebandę, bet tikime, jog yra ir tokių, kurie apie Shiatsu dar nežino visai nieko. Tad susipažinkite: Shiatsu – iš Japonijos kilusi masažo terapijos rūšis, grįsta spaudžiamaisias pirštų judesiais. Masažo technika atrodo nesudėtinga – jo metu pirštais spaudžiami tam tikri kūno taškai, judant nuo vieno prie kito. Visgi tinkamam masažo atlikimui reikia arba žinių ir patirties, arba gero Shiatsu masažuoklio.

Kuo naudingas Shiatsu masažas?

Žinome, jog mūsų kūną sudaro daugybė taškų, susijusių su sveikata, savijauta, emocijomis, skausmu ar kitokiu diskomfortu ir pojūčiais. Štai kodėl taškinis masažas yra labai naudingas ir gali būti puiki profilaktikos priemonė arba problemos sprendimas.

Pirmiausia, taškinis masažas bus labai gera priemonė efektyviai atsipalaiduoti, pailsinti raumenis, atsikratyti įtampos. Jei turėtumėte Shiatsu masažuoklį namuose, neabejotinai jis taptų itin laukiama vakaro rutina, kuomet po daugiau ar mažiau sunkios dienos galėtumėte kokybiškai pailsėti. Šiuo atveju tikrai pamėgtumėte kaklo, sprando, nugaros Shiatsu masažą.

Shiatsu masažas labai vertinamas tų, kurie jį išbandė veidui. Dėl masažo metu gerinamos mikrocirkuliacijos teigiamai veikiamas odos elastingumas, gali sumažėti smulkios raukšlelės. Jo metu atsikratysite įtampos veide.

Ne paslaptis, jog mūsų kūne esantys taškai yra susiję ir su skausmo kriterijumi. Todėl teigiama, kad taikant tam tikrų taškų spaudimą galima pašalinti skausmą ar jį ženkliai sumažinti.

Į Shiatsu masažo privalumų sąrašą dažnai įtraukiamas ir teigiamas poveikis kraujospūdžiui, taip pat energijos lygiui, širdies darbui, nervų sistemos veiklai, limfos bei hormonų sistemoms.

Ar galima Shiatsu masažą atlikti namuose?

Populiariuoju Shiatsu masažu tikrai galite mėgautis ir namuose, tada, kada patogiausia Jums. Ko tam reikia? Paprasta – įsigykite gerą Shiatsu masažuoklį ir būsite tikri, jog masažas atliekamas teisingai bei iš jo gausite maksimalią naudą. Patinkantį ir poreikius atitinkantį Shiatsu masažuoklį siūlome išsirinkti mūsų asortimente.

Shiatsu masažuokliai

Džiaugiamės galėdami kiekvienam iš Jūsų pasiūlyti plačią Shiatsu masažuoklių įvairovę. Juk kiekvieno poreikiai skirtingi, todėl įvertinkite Jums aktualius kriterijus ir atraskite tą gaminį, kuris geriausiai atitiks lūkesčius.

Mūsų pasiūloje yra:
  • · Shiatsu masažuokliai, skirti kaklui ar kaklui ir pečiams;
  • · masažinės sėdynės;
  • · masažinės pagalvės;
  • · pėdoms skirti masažuokliai.
Kaklui bei pečiams skirti masažuokliai leis pasimėgauti šių sričių masažu be jokių Jūsų pastangų. Masažuokliai turi masažines galvutes, valdymas galimas pulteliu, kas labai patogu. Prietaisas padės lengvai pašalinti įtampą kaklo srityje, atsikratyti nuovargio, atpalaiduoti raumenis.

Tarp Shiatsu masažuoklių rasite labai platų masažinių pagalvių pasirinkimą. Jos skiriasi funkcionalumu, tačiau visos bus tinkamos puikiam kaklo, nugaros ir net kojų masažui. Shiatsu masažinė pagalvė turi besisukančias masažines galvutes, kurios pasirūpins raminančiu, atpalaiduojančiu poveikiu.

Masažinės sėdynės – dar vienas labai populiarus variantas, ypač tinkantis tiems, kuriuos vargina diskomfortas nugaros srityje. Priklauso nuo modelio, bet daugeliu atvejų galimi kelių masažo tipų pasirinkimai, pavyzdžiui, Shiatsu, akupresūrinis ar kt. Tokių kėdžių privalumas ir tas, kad jas galite naudoti ne tik namuose, bet ir darbo vietoje ar net automobilyje!

Būtina paminėti ir daug simpatijų sulaukiančius pėdų masažuoklius. Sutikite, pavargusios pėdos turės neigiamos įtakos savijautai ir bendram nuovargiui. Tad toks Shiatsu masažuoklis gali padėti atsikratyti pėdų nuovargio, aktyvinti kraujotaką, atpalaiduoti pėdas. Didelis privalumas – šildymo funkcija.

Shiatsu masažuoklis internetu: verta įsigyti

Taupykite savo brangų laiką, pirkite saugiai, patogiai ir greitai internetu. Mūsų e. parduotuvėje lengvai išsirinksite Jums tinkamiausią Shiatsu masažuoklį, mat prie prekių nurodytos tikslios kainos, yra prekių nuotraukos, pateikti išsamūs gaminių aprašymai ir kita informacija. Išsirinkite, sumokėkite Jums patogiu metodu, pasirinkite tinkamiausią pristatymo būdą, o mes pasirūpinsime, kad pirkinys Jus pasiektų operatyviai ir sklandžiai.

Populiariausios paieškos

Susiję straipsniai

Masažuokliai kojoms
Masažas: gydomoji galia, rūšys, būdai masažuotis savarankiškai
Taškinis masažas ir jo nauda sveikatai