Masažas: gydomoji galia, rūšys, būdai masažuotis savarankiškai

Celiulito masažuoklis Medisana AC 850

Celiulito masažuoklis Medisana AC 850 - tai vienas efektyviausių šiuolaikinių priemonių, norintiems išlaikyti nepriekaištingą odos stangrumą bei pagerinti kraujo apytaką.

19,50 € 26,00 € -25%
Kaklo masažuoklis Medisana NM 860 Shiatsu

Kaklo masažuoklis MEDISANA NM 860 SHIATSU - prietaisas, kuris pritaikytas kaklo, pečių, liemens ir kojų sričių masažui. Net 4 masažuoklio galvutės sukasi ir taip masažuoja atitinkamas zonas. Galima rinktis iš 2 masažo intensyvumo lygių. Aparatas turi papildomą šildymo funkciją.

54,38 € 72,50 € -25%
Infraraudonųjų spindulių smūginis masažuoklis Beurer MG100

Skvarbus smūginis masažuoklis maloniam atsipalaidavimui. Paprastas naudoti individualiai arba su kito žmogaus pagalba. 4 masažo programos.

94,90 €
Kaklo ir pečių masažuoklis Beurer MG150

Atpalaiduojantis smūginis masažas. Masažuojamos net ir sunkiai pasiekiamos vietos pečių ir kaklo srityse. 2 masažinės smūginės galvutės, 6 masažo programos.

67,90 €
Kaklo masažuoklis Medisana NM 870

Kaklo masažuoklis Medisana NM 870 - tai kelioninis vibracinio masažo kaklo ir pečių masažuoklis, veikia su elementais.

17,00 € 20,00 € -15%
Vakuuminis masažuoklis ProRelax Vacuum Massager

Giluminių audinių masažas (endomasažas) Jūsų namuose. 3 skirtingo dydžio siurbimo taurelės skirtingoms kūno sritims masažuoti. 4 masažo programos. Vokiška kokybė.

55,93 € 79,90 € -30%
Infraraudonųjų spindulių masažuoklis ProRelax Intensive

Intensyvaus spaudimo masažui skirtas infraraudonųjų spindulių masažuoklis. Lengvai valdomas, 2 režimų, su nuimama rankena. Atpalaiduoja raumenis bei nugarą. 

33,43 € 49,90 € -33%
Veido ir kūno masažuoklis ProRelax Prestige Beauty Skin Care

Vandeniui atsparus veido ir kūno masažuoklis, skirtas odos priežiūrai. Lengvas, belaidis, tyliai veikiantis su papildoma vibracijos funkcija, turintis 4 masažines galvutes.

63,92 € 79,90 € -20%
Pėdų masažuoklis Medisana FM 888

Pėdų masažuoklis raminančiam kompresiniam arba Shiatsu masažui, skatina kraujo cirkuliaciją bei atgaivina pavargusias kojas, turi šildymo funkciją. Tinka pėdoms iki 46 dydžio.

110,42 € 129,90 € -15%
Universalus rankinis masažuoklis Lanaform Body Tapping

Universalus rankinis masažuoklis Lanaform Body Tapping atlieka atpalaiduojantį ir stimuliuojantį masažą. Prietaisas turi 2 lygių intensyvumą ir 3 skirtingus antgalius (apvalus, smailėjantis ir grublėtas).

49,90 €


Masažo gydomoji galia: masažuokite save patys!


Masažas – viena efektyviausių priemonių kovoje su lėtinėmis ligomis ir vienas geriausių būdų atsipalaiduoti bei pamiršti sunkius ir nemalonius dienos rūpesčius. Masažai rekomenduojami ne tik alternatyvios medicinos šalininkų, tačiau ir gydytojų, kurie pripažįsta, kad padėjus žmogui pamiršti psichologines ligas yra kur kas paprasčiau kovoti su fizinėmis. Tiesa, šiuo metu intensyviai paplito masažas namuose, tad tuo pačiu atsivėrė galimybės gauti aukštos klasės masažą neinvestuojant daug pinigų. Svarbiausia išmokti techniką ir įsigyti kokybiškas priemones, kurios padės tinkamai atlikti atsipalaidavimo ritualus.

Masažo rūšys

Masažas namuose dažniausiai atliekamas savamoksliškai per daug nežiūrint į techniką bei priemones. Paprasčiausiai pasikliaunama pirštų judesiais ir tikimasi, kad kitam žmogui tai patiks. Deja, dažnai nemokant galima sukelti daugiau problemų, tad svarbu nuspręsti, kuri masažo technika Jums labiausiai tinka ir kurią būtų lengviausia išmokti. Taigi, kokie yra masažai?

Klasikinis masažas. Masažas namuose dažniausiai yra klasikinio tipo, kadangi nenaudojama labai specifinė įranga, pasikliaunama tik rankų miklumu. Masažo technika yra labai paprasta ir pasižymi keliomis taisyklėmis.

 •      • Naudojama glostymo technika.
 •      • Taip pat maigymas, kuris padeda suaktyvinti kraujotaką.
 •      • Įvairiausiai trynimai, kuriems rekomenduojame naudoti specialius įrankius.
 •      • Sukeliama vibracija.
 •      • Bei pasyvūs judesiai, kurių metu masažuojamos galūnės.

Klasikinis masažas dažniausiai trunka iki valandos ir juo metu žmogui padeda visiškai atsipalaiduoti bei pamiršti rūpesčius. Jeigu jis turi kokių nors probleminių vietų – tokiu atveju joms yra skiriama daugiau dėmesio. Tam geriausiai tinka specialūs masažuokliai, kurie skleidžia šilumą arba vibraciją ir padeda skauduliams sumažėti arba net visiškai išnykti. Reguliariai masažuojant tam tikrą vietą galima gauti labai puikius rezultatus.

Giluminis masažas. Masažo aparatai dažniausiai reikalingi norint atlikti šio tipo masažą. Nors dažnai sakoma, kad šio tipo masažui reikalingas specialistas, tačiau mes galvojame, kad tinkama įranga leis puikiai atlikti masažą ir be profesionalo. Šio masažo tikslas yra išjudinti giliuosius raumenis, tad norint jį atlikti reikia nemažai jėgos. Viską darant su specialia įranga bus paprasčiau, greičiau, o ir masažuotojui neskaudės rankų.

Egzotinis masažas. Masažo aparatai reikalingi ir tuomet, kai norite padaryti egzotinį masažą. Jų tipų yra labai daug, tačiau beveik visi pasižymi tuo, kad masažo metu stengiamasi kuo labiau suaktyvinti skirtingus žmogaus kūno centrus. Jam atlikti reikalingos ir kokybiškos masažo priemonės. Pradedant nuo pačių įvairiausių aparatų, kurie šildo ir net dirgina ir keliaujant link aliejų bei smilkalų, kurie padeda sukurti egzotišką atmosferą.

Šios masažo rūšys yra pagrindinės, tačiau jų yra ir kur kas daugiau. Visgi, neturint patirties geriausias masažas yra namuose atliekamas masažas, kuriam naudojami įvairiausi masažuokliai. Įvairūs masažo būdai padeda paprasčiau apsibrėžti ko iš jo tikėtis, tačiau apskritai siekiama, kad žmogus paprasčiausiai geriau atsipalaiduotų.

Masažas namuose

Masažas namuose intensyviai išpopuliarėjo kartu su masažuokliais, kurių kainos yra nedidelės, o nauda neįvertinama. Paprasčiausiai tai patogus ir greitas būdas atlikti masažą ne tik kitam, tačiau ir sau pačiam.

Jeigu norite išbandyti masažą namuose – pasinaudoti žemiau mūsų išvardytais patarimais.

 1. 1.    Skirtingos masažo rūšys lemia ir kiek skirtingą pasiruošimą. Įsigykite tinkamiausių kvapukų bei aliejų, kurie geriausiai atspindėtų norimą atlikti masažą. Nuo raminančių iki aktyvinančių bei aštrių, kurie riečia nosį. Kaip ir salonuose dažniausiai mus pasitinka neįprastas kvapas, taip ir namuose darant masažą reiktų tinkamos atmosferos. Net ir muzika lemia labai daug.
 2. 2.    Masažuokliai yra labai reikalingi ir jie gali padėti Jūsų atliekamam masažui suteikti naujų atspalvių, padaryti jį kur kas patrauklesniu. Šiuo metu masažuoklių pasirinkimas yra itin platus. Vieni masažuokliai skirti nugarai, kuo tuo tarpu dar kiti – galvai, o treti – kojų pirštų galiukams. Jeigu masažai yra Jūsų gyvenimo dalis – įsigykite bent kelis. Jeigu juos darotės rečiau – tokiu atveju puikiai tiks daugiafunkcinis prietaisas.
 3. 3.    Masažas pačiam yra dar vienas puikus būdas pailsinti save ir tuo pačiu neprašyti kitų, kad jie investuotų savo laiką. Šiuo metu įvairiausios masažo priemonės ir technika padeda pačiam nesunkiai atlikti masažą. Daugeliu atveju net nereikia judinti rankų, kadangi ant tam tikros vietos uždėtas masažuoklis pats atliks savo darbą be žmogaus įsikišimo.

Netradiciniai masažo būdai keliauja į žmonių namus, kadangi specialūs masažuokliai leidžia juos pasidaryti pačiam.

Įvairūs masažo būdai ir speciali technika suteikia galimybę namuose pačiam pasidaryti masažą arba paprašyti kito žmogaus, kad jis būtų atliekamas. Bet kuriuo atveju, masažas namuose tapo populiariu pasirinkimu.

Jeigu galima eiti į saloną ir palikti darbus kitiems, kodėl masažas pačiam namuose yra toks populiarus?

 •      Masažas namuose yra kur kas patogesnis pasirinkimas. Kartą investavus į įrangą galėsite ilgą laiką džiaugtis jos privalumais. Sėkmingai prižiūrima ir tinkamai naudojama masažo įranga Jums tarnaus dešimtis metų. Vienas apsilankymas salone kainuoja 20 – 50 eurų, tad akivaizdu, jog įsigijus masažuoklį galite sutaupyti.
 •      Masažas namuose atliekamas tuomet, kai Jums to labiausiai norisi. Kuomet skauda raumenis – masažas gali padėti sumažinti nemalonius pojūčius bei dirginimą. Deja, kai skauda ne visada galime ir ne visada turime jėgų keliauti iki salono. Masažuoklis namuose leis Jums pamiršti skausmus jau po kelių minučių procedūros.
 •      Skirtingos masažo rūšys iššaukia skirtingą organizmo reakciją, tad visos jos padeda žmogui atsipalaiduoti. Jeigu kasdien po dienos darbų jaučiate labai didelę įtampą – tokiu atveju siūlome įsigyti nuosavą masažuoklį ir leisti savo organizmui pamiršti rūpesčius. Psichologinis poilsis net svarbesnis už fizinį, o masažas padės Jums atsipalaiduoti.

Vis garsiau kalbama apie tai, kad masažas yra puiki priemonė galinti padėti nuramini kūdikį. Dažnai dėl nieko verkiantis vaikas sukelia tėvams galvos skausmą, kadangi skirtingos priemonės nepadeda kovoje su jo ašaromis. Pediatrai tikina, kad masažas gali padėti sumažinti vaiko verksmą. Pirmiausia todėl, kad masažas ramina, taigi vaikas paprasčiausiai kur kas labiau atsipalaiduos. Tuo pačiu, jeigu jis jaučia skausmą kurioje nors vietoje – tinkamai atliekamas masažas tą skausmą gali kiek sumažinti. Naudokite masažuoklį ir bandykite masažuokliu glostyti skirtingas vaiko kūno vietas. Kuomet jo verkimas taps mažesnis – suprasite, kad radote probleminę vietą. Nepamirškite, kad naudinga kartu naudoti ir įvairius serumus bei aliejus, kurie įsigeria į odą, daro ją kur kas elastingesne. Aliejus įtrintas į odą masažo pagalba įsigeria kur kas giliau.

Masažas taip pat puiki priemonė kovoje su lėtinėmis ligomis. Jeigu Jums dažnai skauda sprandą, kaklą, pečius arba nugarą – įsigykite masažuoklį, kuris padės raumenims kur kas labiau atsipalaiduoti.

Masažuoklis gali pakeisti Jūsų gyvenimą. Išdrįskite jį padaryti geresniu.