Straipsniai

Strijos ant pilvo

Surangėję odos randeliai atrodo neestetiškai, tad visiškai suprantama, kad daugelis žmonių ieškoti priemonių, kurios gali padėti panaikinti strijas, suteikti odai daugiau elastingumo bei jaunatviškumo. Strijos ant pilvo, ant šlaunų ir rankų... Jos gali būti visur, tačiau jokio skirtumo nuo kurios vietos planuojate jas naikinti – priemonė tos pačios. Strijų mažinimas namuose tikrai įmanomas ir atliekamas gana greitai.

Skaityti

Strijos nuo sporto

Strijos kankina daugelį, tačiau toli gražu ne visi imasi priemonių, kurios padeda strijas panaikinti. Daugelis su jomis susigyvena ir ilgainiui net nebepastebi. Tiesa, dažniausiai nepastebi iki tol, kol nereikia apsirengti maudymosi kostiumėlio ir parodyti savo kūno viešai. Svarbiausia, kad strijų naikinimas nėra labai sudėtingas ir jeigu laiku imsitės reikalingų priemonių – pavyks sėkmingai su jomis kovoti. Prevencija labai paprasta ir pasinaudo

Skaityti

Nuo ko atsiranda aknė?

Susitvarkyti su atsiradusia akne šiu metu tikrai įmanoma, kadangi egzistuoja tikrai labai daug įvairiausių priemonių, kurios padeda. Tiesa, kad ir kokius brangius kremus naudosite – jie nebus veiksmingi jeigu aknę iššaukia tam tikri dirgikliai, kuriuos galima kontroliuoti. Suradus priežastis, kurios iššauki aknę kur kas paprasčiau ją ir naikinti.

Skaityti

Jonoforezė

Visi norime būti sveiki ir gražūs. Galima tik pasidžiaugti, kad su šiuolaikinėmis priemonėmis viskas yra įmanoma. Svarbiausia skirti laiko sau ir savo kūnui, mylėti jį ir domėtis inovacijomis, kurios gali padėti sustabdyti laiką ir išsaugoti ne tik gražų, tačiau ir jaunatvišką kūną. Viena iš tokių stebuklingų procedūrų yra jonoforezė.

Skaityti