Prekių filtravimas

Gamintojas

Infraraudonųjų spindulių lempos - šildytuvai

Rodoma 1 - 2 iš 2 įrašų
Rodoma 1 - 2 iš 2 įrašų
Rodoma 1 - 2 iš 2 įrašų

Infraraudonųjų spindulių lempos – tai šiuolaikiški, mobilūs įrenginiai, tinkami naudoti ir namuose. Infraraudonųjų spindulių lempa leidžia efektyviai gydyti ne vieną ligą bei paskatinti žaizdų gijimą, sustabdyti virusų ar bakterijų dauginimąsi, suteikti daugiau grožio veidui ir dar daugiau.

Infraraudonųjų spindulių lempa ir jos esmė - teigiamas poveikis sveikatai - ši spinduliuotė ne tik nekenkia, bet ir padeda. Kad būtų paprasčiau suprasti, kaip veikia šie įrenginiai, infraraudonųjų spindulių lempą galime prilyginti natūraliai šilumai, kurią jaučiame sklindant iš žmogaus kūno. Šiluma apskritai jau daug metų yra naudojama kaip daugeliui sveikatos procedūrų praverčiantis gydymo metodas. Palyginus su žmogaus skleidžiama šiluma,  infraraudonųjų spindulių šildytuvų lempos šiluma skverbiasi daug giliau į organizmo audinius  ir veikia efektyviau: stimuliuoja kraujo apykaitą, geriau padeda pernešti deguonį, paskatina viduje esančių toksinų išvarymą iš organizmo ir dar daugiau.

 

BioMed.lt parduodami infraraudonųjų spindulių šildytuvai – lempos – tai namams tinkantys įrenginiai, kurių naudojimas nesudėtingas, o panaudojimo galimybės – plačios. Mūsų parduotuvėje internetu infraraudonųjų spindulių šildymo lempos ir kiti šildymo įrenginiai parduodami ir su akcija, kurios metu lempų kaina nudžiugins kiekvieną, norintį pasirūpinti savo sveikata.

 

Kartu su parduodama infraraudonųjų spindulių lempa, gausite ir instrukciją su informacija, koks įrenginio veikimo principas bei kaip naudoti infraraudonųjų spindulių lempą. Mes pardavinėjame tik pripažintų ir įvertintų gamintojų prekes – Medisana, Beurer – tai gamintojai su puikiais atsiliepimais visame pasaulyje, todėl įsigyta vienos iš šių firmų infraraudonųjų spindulių kaitinimo lempa užtikrins Jums geriausius rezultatus.

Susiję straipsniai

Nuovargis
Kaip apsisaugoti nuo virusų?
Kodėl kyla ir kaip naikinti suaugusiųjų spuogus?