Celiulitas: gydymas namuose

Vakuuminio masažo aparatas LANAFORM Beauty Aspect

Skirtas kovai su celiulitu ir raukšlėmis, odos stangrinimo procedūroms, kūno ir veido odos atjauninimo ir atgaivinimo procedūroms.

225,00 €
Celiulito masažuoklis Medisana AC 850

Celiulito masažuoklis Medisana AC 850 - tai vienas efektyviausių šiuolaikinių priemonių, norintiems išlaikyti nepriekaištingą odos stangrumą bei pagerinti kraujo apytaką.

19,50 € 26,00 € -25%
Liapko aplikatorius volelis universalus 3,5 Ag

Volelio dydis - 70 x (D)45 mm. Adatos žingsnis - 3,5 mm.

32,21 € 33,90 € -5%
Vakuuminis masažuoklis ProRelax Vacuum Massager

Giluminių audinių masažas (endomasažas) Jūsų namuose. 3 skirtingo dydžio siurbimo taurelės skirtingoms kūno sritims masažuoti. 4 masažo programos. Vokiška kokybė.

55,93 € 79,90 € -30%
Vakuuminio masažo aparatas ProRelax Sensitive Vacuum Massager

Vakuuminis, gaivinantis, švelnus masažas veidui ir kūnui - odos priežiūra poodinio endomasažo pagalba su 4 masažo programomis ir reguliuojamu intensyvumu.

58,22 € 86,90 € -33%

Kontrastiniai dušai

Daugeliui atrodo, kad celiulitas namų sąlygomis reikalauja išskirtinių žinių, priemonių bei metodų. Tačiau palankiai veikti odą galima net ir atliekant kasdienius grožio ar higienos ritualus. Vienas geriausių pavyzdžių – kontrastiniai dušai. Užuot maudęsi įprastai, po šiltu vandeniu, pakaitaliokite vandens sroves. 2 minutes probleminę vietą liekite šaltu vandeniu, vėliau kelias minutes – šiltesniu. Tai atlikite keletą kartų. Ši procedūra pagerins kraujotaką, medžiagų apykaitą, sustangrins, tonizuos odą.

Sausas šveitimas

Celiulito gydymas namie gali būti atliekamas ir naudojant kūno šveitimui skirtą šepetį. Svarbiausia, kad jis būtų pagamintas iš natūralaus pluošto. Švarią, sausą odą šveiskite iš kairės kūno pusės į dešinę ir nukreipkite judesius taip, kad keliautumėte link širdies. Procedūrą atlikite bent 5 minutes. Toks sausas šveitimas gerina kraujotaką, o ji savo ruožtu odą paverčia pilnesne, taip kovojant su celiulito požymiais.

Jūros dumbliai

Jei jus domina natūralus celiulito gydymas, būtinai išmėginkite jūros dumblius. Jie gali būti naudojami kaip šveičiamoji priemonė, gerinanti kraujotaką ir padedanti iš organizmo pašalinti kenksmingus toksinus. Užpilkite 2 šaukštus dumblių šiltu vandeniu ir palaikykite 15 minučių, kad jie išbrinktų. Įpilkite mėgstamų aliejų, įberkite jūros druskos. Mišiniu įtrinkite problemines vietas, palaikykite apie 10 min. ir nuplaukite.