Reduced price! Ultragarsinės kavitacijos aparatas Tecnovita SPHERA SILUET - 1

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Ultragarsinės kavitacijos aparatas Tecnovita SPHERA SILUET

Garantija: 24mėn.
Tecnovita SPHERA SILUET - aukštųjų technologijų prietaisas, selektyviai ir veiksmingai šalinantis kūne susikaupusius riebalus (celiulitą, apelsino žievelės efektą).

Detalus aprašymas

More details

Tecnovita by BH
699,00 €
Kaina:524,25 €
-25%
Išparduota

manufacturer_73.jpg

Ultragarsinės kavitacijos aparatas Tecnovita SPHERA SILUET 

Ultragarsinės kavitacijos aparatas Tecnovita SPHERA SILUET  -  tai aukštųjų technologijų prietaisas, selektyviai ir veiksmingai šalinantis kūne susikaupusius riebalus (celiulitą, apelsino žievelės efektą).


Ši technologija yra paremta ultragarso bangų emisija, kuri sukelia fizikinį reiškinį, vadinamą kavitacija - šis reiškinys ir padeda šalinti riebalų ląsteles. Ši technologija yra plačiai naudojama grožio klinikose visame pasaulyje, kaip puikus būdas neskausmingai ir be chirurginės invazijos kovoti su celiulitu. Aparatas Tecnovita SPHERA SILUET siūlo efektyvią tęstinių bangų terapiją Jūsų kūnui.


Kas yra kavitacija?

Kavitacija yra neinvazinė technologija, leidžianti formuoti savo figūrą. Kitaip nei kiti metodai, pavyzdžiui, kosmetinės operacijos, kavitacija yra visiškai saugi.

Kavitacija arba vakuuminė aspiracija yra paremta hidrodinaminiu poveikiu, ir tai, be jokios abejonės, yra šio amžiaus atradimas. Šis poveikis šiuo metu jau yra plačiai išstudijuotas mokslininkų.


Pateikiame nuoseklų estetinės kavitacijos proceso paaiškinimą:

Plėtimosi fazė: šioje pradinėje fazėje kūno riebaluose susiformuoja skysčio burbulai ir pradeda didėti. Šiuose burbuluose atsiranda ir ima plėstis dujų burbuliukai. Taip skysčio burbuluose atsiranda dujinė ertmė.

Kompresinė fazė: išsiplėtę burbulai yra spaudžiami savo pačių sukeliamos kompresijos, temperatūra burbulų dujinėje ertmėje kyla, ir burbulas sprogsta. Tuomet, pasišalinus dideliam energijos kiekiui, įvyksta griūtis riebalų ląstelėse - jos suskystėja ir gali būti pašalintos. Tirpstančios riebalų ląstelės patenka į limfinę sistemą, per kurią vėliau ir pasišalina. Todėl svarbu gerti daug vandens prieš, po ir per kiekvieną kavitacijos sesiją.


Kuo skiriasi tęstinė ir pulsacinė pulsavimo emisijos?


Tęstinė pulsavimo emisija: atitinka tęstinį veikimo režimą, naudoja tęstines žemo dažnio ultragarso bangas, nukreiptas gilyn į odą. Šis emisijos tipas išskiria pastovią šilumą, kuri yra palaikoma tol, kol sustabdote emisiją. Šio režimo nerekomenduojama derinti su aukštais intensyvumo lygiais.

Pulsacinė emisija: šis emisijos tipas neišskiria šilumos, nes ultragarso bangų spinduliavimas yra nuolat pertraukiamas. Pulsacinė emisija leidžia sumažinti temperatūrą tarp bangų spinduliavimo. Tai leidžia atlikti stipresnes ultragarso bangų emisijas, nekenkiant kūno audiniams.


Nauda ir pranašumai:

- Neskausminga.

- Neinvazinis metodas: pamirškite pavojingas operacijas.

- Greiti rezultatai, pastebimi jau po pirmos sesijos.

- Šalina celiulitą ir apelsino žievelės efektą.

- Laisvai pasirenkama sritis (sėdmenys, pilvas, šonai, klubai, kojos).

- Formuoja figūrą.

- Lengva naudotis.

- Galimybė užprogramuoti norimą procedūros trukmę (iki 15min).


Patariame tarp sesijų daryti 72 valandų pertrauką.


Techniniai duomenys:

- Svoris: 2.1kg

- Išmatavimai (cm): 25 (ilgis) x 24 (plotis) x 22 (aukštis)

- Ultragarso bangų dažnis: 40kHz

- Galingumas: 20W

- Eletros įtampa: 220V

- Intensyvumo lygiai: 6


Komplektą sudaro:

- Tecnovita kavitacijos gelis - 250ml

- Tecnovita losjonas po kavitacijos - 250ml

- Naudojimo instrukcija