Reduced price! Ultragarsinės kavitacijos aparatas Tecnovita CAVISLIM EXCEL - 1

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Ultragarsinės kavitacijos aparatas Tecnovita CAVISLIM EXCEL

Garantija: 24mėn.
Prietaisas estetinei kavitacijai namų sąlygomis, padedanti pašalinti susikaupusius riebalus pilvo, klubų, rankų, šlaunų bei kelių srityje, šalinti celiulitą ir apelsino žievelės efektą veiksmingu ir selektyviu būdu.

Detalus aprašymas

More details

Tecnovita by BH
1 269,00 €
Kaina:888,30 €
-30%
Išparduota

manufacturer_73.jpg

Ultragarsinės kavitacijos aparatas Tecnovita CAVISLIM EXCELUltragarsinės kavitacijos aparatas Tecnovita CAVISLIM EXCEL – tai prietaisas estetinei kavitacijai namų sąlygomis. Tai lengvesnis ir pigesnis už profesionalius įrenginius aparatas, prieinamas įprastam vartotojui namų aplinkoje.

 

Pagrindinės aparato savybės:

Kavitacija yra neinvazinė ir nechirurginė lieknėjimo technologija, padedanti pašalinti susikaupusius riebalus pilvo, klubų, rankų, šlaunų bei kelių srityje, šalinanti celiulitą ir apelsino žievelės efektą veiksmingu ir selektyviu būdu.

 

CAVISLIM EXCEL aparatas – kas tai?

Iki šiol kavitacijos technologija buvo naudojamasi tik specializuotuose centruose ir grožio klinikose, daugiausia dėl to, kad kavitacijos aparatai buvo labai dideli ir brangūs. Tačiau šiuo metu jau galite mėgautis šia procedūra namų sąlygomis - Tecnovita Jums siūlo optimalų ir patvirtintą sprendimą – ultragarso bangų kavitacijos aparatą CAVISLIM EXCEL, naudojantį 32KHz-40KHz ultragarso bangas.


Pagrindinis CAVISLIM EXCEL kavitacijos aparato pranašumas yra tas, kad aparatu galite naudotis Jums patogiomis namų sąlygomis, be būtinybės specialiai organizuoti savo laiką ar lankytis specialiame grožio centre. Be to, šio aparato bangų dažnis nėra toks stiprus, koks yra specializuotų klinikų įrenginiuose, tad aparatu galėsite naudotis ne tik visiškai saugiai, bet ir ilgiau, nei įprasta centruose, kur norima viską atlikti greičiau.


Kitaip nei laikantis dietų, taikant kavitacijos procedūras, galite patys pasirinkti, kurią kūno dalį norite formuoti: tik pilvą, tik klubus, tik kojas ir t.t. . Galite pasirinkti ir viso kūno terapiją – viskas priklauso tik nuo Jūsų.

Kavitacijos technologija yra labai paprasta naudotis – tai efektyvus ir saugus būdas rūpintis savo kūno forma. Ši neinvazinė (nechirurginė) technologija yra visiškai neskausminga bei leidžia greitai džiaugtis rezultatais – pokyčius pastebėsite jau po pirmos sesijos.

Dėka daugybės programų nustatymų, Cavislim produktų linija šalina celiulitą bei apelsino žievelės efektą veiksmingu ir saugiu būdu, atsižvelgiant į tai, jog skirtingos odos sritys bei celiulito formos reikalauja skirtingo taikymo.


Galimybė pasirinkti tęstinį arba pulsacinį režimą bei skirtingus stiprumo lygius leidžia pasiekti rezultatų, kurie gali būti tolygūs grožio klinikose atliekamoms procedūroms.

 

Tecnovita CAVISLIM EXCEL aparatas turi 5 skirtingas programas (veikimo režimus), iš kurių galite pasirinkti labiausiai tenkinančią Jūsų poreikius. Kiekviena programa turi skirtingą pulsavimo emisijos dažnį. 5 programa siūlo tęstinį veikimo režimą (tęstinė pulsavimo emisija, intensyvesnė, nei kitose 4-ose programose).

 

Tecnovita CAVISLIM EXCEL aparatas turi 5 intensyvumo lygius, iš kurių galite išsirinkti Jums labiausiai tinkantį, priklausomai nuo susikaupusio riebalų kiekio kiekvienoje kūno dalyje.

 

Kuo skiriasi tęstinė ir pulsacinė pulsavimo emisijos?

Tęstinė pulsavimo emisija: atitinka tęstinį veikimo režimą, naudoja tęstines žemo dažnio ultragarso bangas, nukreiptas gilyn į odą. Šis emisijos tipas išskiria pastovią šilumą, kuri yra palaikoma tol, kol sustabdote emisiją. Šio režimo nerekomenduojama derinti su aukštais intensyvumo lygiais.

Pulsacinė emisija: šis emisijos tipas neišskiria šilumos, nes ultragarso bangų spinduliavimas yra nuolat pertraukiamas. Pulsacinė emisija leidžia sumažinti temperatūrą tarp bangų spinduliavimo. Tai leidžia atlikti stipresnes ultragarso bangų emisijas, nekenkiant kūno audiniams.

 

Kokie yra šio aparato privalumai?

- Neskausmingas; CAVISLIM aparato naudojimas niekada neturėtų sukelti Jums skausmo.

- Selektyvus; galite patys nuspręsti, kurią kūno dalį norite formuoti: tik pilvą, tik klubus, tik kojas ir t.t.

- Neinvazinis; tai yra nechirurginis metodas.

Pagrindiniai bruožai:

- 5 skirtingos programos (veikimo režimai) nuo 1 iki 15 minučių;

- Neinvazinis (nechirurginis) metodas;

- Efektyvus ir saugus naudojimas;

- Selektyvumas.

 

Be to…

- Aparatas šalina celiulitą ir apelsino žievelės efektą;

- Stiprina kūną;

- Mažina apimtis;

- Leidžia pasiekti geresnių kūno formų;

- Aparatu lengva naudotis;

- Selektyvumas – Jūs patys pasirenkate, kurią kūno dalį norite formuoti;

- Greiti rezultatai;

- Neskausminga;

- Saugu.

Į komplektą įeina:

- Pilna prietaiso instrukcija, kurioje rasite nurodymus, kokį terapijos tipą reikėtų rinktis kiekvienai kūno daliai formuoti;

- Dėžutė su kavitacijos geliu;

- 2 indeliai su tiksliomis dozėmis stangrinamojo bei anticeliulitinio serumo.