Reduced price! Inhaliatorius OMRON DUOBABY 2IN1 NE-C301-E - 1

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Inhaliatorius OMRON DUOBABY 2IN1 NE-C301-E

Garantija: 36mėn.
Inhaliatorius OMRON DUOBABY 2IN1 su dviem keičiamomis inhaliacijos galvutėmis padeda vaistams pasiekti viršutinius ir apatinius kvėpavimo takus. Nosies aspiratorius švelniai išvalo kūdikio užsikimšusią nosytę, taip palengvindamas kvėpavimą.

Detalus aprašymas

More details

OMRON
83,90 €
Kaina:64,60 €
-23%

Pristatysime
liepos 18d. - 19d.
Pristatymas į OMNIVA siuntų terminalą
Nemokamai
Pristatymas į namus
Nemokamai
Mokėkite:
  • Bankiniu pavedimu
  • Elektronine bankininkyste
  • Kortele arba grynais pristatymo metu
  • Lizingu
Lizingo bendrovės:

manufacturer_34.jpg

Bet koks ilgalaikis kvėpavimo takų ligų  susirgimas, gali paveikti ir kitas kvėpavimo takus dalis. Užsikimšusi nosis ir viršutinių kvėpavimo takų ligos, gali sukelti apatinių kvėpavimo takų ligas. Nosies skalavimas ir aspiracija gali palengvinti kvėpavimo takų susirgimų simptomus ir sumažinti kitų ligų atsiradimo riziką.

 

OMRON DUOBABY 2IN1

Inhaliatorius padeda vaistams pasiekti viršutinius ir apatinius kvėpavimo takus.

Nosies aspiratorius švelniai išvalo kūdikio užsikimšusią nosytę, taip palengvindamas kvėpavimą.

 

NOSIES ASPIRATORIUS

- Nosies aspiratorius naudojamas gleivių pašalinimui iš kūdikio nosytės, kurios bus surinktos tam skirtoje talpykloje.

- Švelniai išvalo nosytę.

- Paprastas naudojimas.

- Ergonomiškas.

- Lengvai plaunamas ir paprastai prižiūrimas.

- Higieniškas, nereikalaujantis papildomų antibakterinių filtrų.

INHALIATORIUS

Su dviem keičiamomi inhaliacijos rinkinio galvutėmis DUOBABY inhaliatorius gali gydyti ne tik apatinius, bet ir viršutinius kvėpavimo takus.

Galvutė 1- viršutinių kvėpavimo takų gydymui. Skirta gydyti užsikimšusią nosytę, peršalimą, laringitą ar alergines ligas.

Galvutė 2- apatinių kvėpavimo takų gydymui. Skirta gydyti astmą, bronchitą, bronchiolitą.

 

TECHNINĖS SAVYBĖS

  • Du viename kompresorinis inhaliatorius su nosies aspiratoriumi
  • Nosies aspiratorius švelniai išvalo nosytę
  • Efektyvios inhaliacijos viršutiniams ir apatiniams kvėpavimo takams, naudojant dvi skirtingas inhaliacijos rinkiniogalvutes: žalia galvutė skirta viršutiniams kvėpavimo takams – aerozolio dalelių dydis apie 9μm(MMAD), inhaliacijos greitis 0.4ml/min. Mėlyna galvutė skirta apatiniams kvėpavimo takams–aerozolio daleliųdydis 4μm (MMAD) inhaliacijos greitis 0.2ml/min
  • Priedų laikymo skyrius su dangteliu

 

VEIKIMO PRINCIPO APRAŠYMAS

 

Kaip veikia inhaliacijos rinkinys

Vaistai pumpuojami per oro žarnelę, ir sumaišomi su suspaustu oru, kurį sukuria kompresorinė pompa, Suspaustas oras susimaišo su vaistų dalelėmis ir yra išpurškiamas kai pasiekia pertvarą.

 

 


Kaip veikia nosies aspiratoriaus rinkinys?

Suspaustas oras, kurį sukuria kompresorinė pompa, keliauja per susiaurėjimą.Dėl Venturi efekto  sukuriamas siurbimas, kuris susiurbia gleives iš nosies į talpyklą.

 

VEIKIMAS IR PRIEŽIŪRA

 

Prietaiso valymas

Valykite prietaisą kaskart po kiekvieno naudojimo norėdami panaikinti vaistų ar gleivių likučius. Tai apsaugos nuo neveiksmingų inhaliacijų ar aspiracijų, bei sumažins infekcijos pavojų. Valymui nenaudokite šepečių ar pagaliukų.

.

Plaunamos detalės: inhaliacijos rinkinys, vaikiška kaukė (PVC), nosies aspiratorius, kandiklis. Plaukite su šiltu vandeniu ir neutraliu plovikliu. Praskalaukite po šiltu tekančių vandeniu, švelniai išpurtykite susikaupusį vandenį ir leiskite išdžiūti švarioje vietoje. Patartina Duobaby inhaliacijos rinkinį keisti po 100-120 sesijų arba po 20 virinimo seansų.

 

Neplaunamos detalėsKompresorius, oro žarnelė (PVC).

Pirmiausia, įsitikinkite, kad prietaisas išjungtas iš elektros lizdo. Švariai nuvalykite su drėgna šluoste su neutraliu plovikliu. Oro filtrai neplaunami ir nevalomi.

 

Dezinfekcija

Visada dezinfekuokite dalis po dienos gydymo sesijų. Jei detalės dėmėtos, pakeiskite jas naujomis. Dezinfekcijos metodą rinkitės pagal instrukcijoje pateiktas sąlygas.

 

Atsiliepimai apie prekę
Geras daikčiukas
 - Garsus, bet veikia gerai.
puiki kokybe
 - puiki kokybe
PIRKINIUI PATENKINTI
 - 10/10
Inhaliatoriaus funkcija atlieka gerai
 - Inhaliatoriaus funkcija atlieka gerai, bet aspiratorius pasirode niekam tikes.
Inhaliatorius
 - Su šiuo inhaliatorium patogu inhaliuoti. Gerai, kad galima inhaliuoti ir viršutinius kvėpavimo takus, ir apatinius. Tik vienas minusas, antgalis skirtas nosytei valyti tikrai neišsiurbia turinio.
Inhaliatorius
 - Inhaliatorius patogus, nes viduje yra įmontuota dežutė susidėti inhaliatoriaus dalims. Šis inhaliatorius vandens nesušildo, todėl kūdikio įkvepiami garai nėra karšti. Nosies antgalis veiksmingas, tačiau reikia ilgai palaikyti kol išsitraukia snargliukai. Pats inhaliatorius gan garsiai veikia, mano kūdikėlis visada krūpteli kai jį įjungiu, todėl tai yra vienintelis minusas šio inhaliatoriaus. Taip pat būtų gerai jai būtų galimybė nusipirkti papildomai šiam inhaliatoriui skirta kaukę ar vandens talpyklėlę, bei kitus keičiamus priedus, nes dažnai toks prietaisas tarnauja ir kitiems šeimos nariams, ypatingai vaikams.
  
Populiariausios paieškos
Omron inhaliatoriai