Inhaliatoriaus nauda

Inhaliatorius Medisana IN 550 PRO

Įvairioms kvėpavimo ligoms gydyti tinkamas inhaliatorius MEDISANA IN 550 PRO skirtas tokių viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų sutrikimų prevencijai - pediatrinė astma, laringitas, faringitas, bronchiniai susirgimai ir kt.

54,90 €
Inhaliatorius A70

Skirtas naudotis kvėpavimo ligų, kaip bronchinės astmos, laringito, faringito, bronchito ir kitų virusinių infekcijų profilaktikai ir gydymui.

38,01 € 50,68 € -25%
Inhaliatorius AND UN-011

Inhaliatorius AND UN-011 - kvėpavimo ligų gydymui bei profilaktikai tinkamas prietaisas, užtikrinantis efektyvę visų kvėpavimo takų aerozolinę terapiją. Su inhaliatoriumi galima naudoti  įvairius gydytojo paskirtus medikamentus.

70,96 €
Inhaliatorius Beurer IH21

Beurer inhaliatoriaus veikimas yra pagrįstas suspausto oro technologija. Skirtas viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų, peršalimo, astmos bei kitų kvėpavimo ligų gydymui.

50,90 €
Inhaliatorius OMRON DUOBABY 2IN1 NE-C301-E

Inhaliatorius OMRON DUOBABY 2IN1 su dviem keičiamomis inhaliacijos galvutėmis padeda vaistams pasiekti viršutinius ir apatinius kvėpavimo takus. Nosies aspiratorius švelniai išvalo kūdikio užsikimšusią nosytę, taip palengvindamas kvėpavimą.

64,60 € 83,90 € -23%
Inhaliatorius Novama Nebulino

Inhaliatorių paprasta naudoti, jis tiks visiems šeimos nariams. Padeda kovoti su tokiomis ligomis, kaip bronchitas, plaučių uždegimas, kosulys, peršalimas, sloga, astma.

35,12 € 43,90 € -20%
Inhaliatorius Medel Family EVO

Kompresinis inhaliatorius Medel Family EVO rekomenduojamas asmenims, sergantiems viršutinių kvėpavimo takų ligomis. Jo veiksmingumas taip pat padės po plaučių uždegimo ar bronchito.

34,49 € 45,99 € -25%
Inhaliatorius Homed JLN-2300AIR

Inhaliatorius skirtas viršutinių ir apatinių kviepavimo takų terapijai tiek vaikams, tiek suaugusiems. Saugus ir efektyvus procedūrų atlikimas namuose.

18,75 € 25,00 € -25%
Ultragarsinis inhaliatorius Vapo M1

Ultragarsinis inhaliatorius Vapo M1 - tai kvėpavimo takų ligų profilaktikai skirtas aparatas. 8 ml talpos įrenginys gali purkšti ≥0.25 ml/min greičiu. Įrenginyje suprojektuotas automatinis išsijungimas.

36,40 € 56,00 € -35%
Profesionalus inhaliatorius FLAEM AirPro 3000 Plus

Galima pasirinkti MMAD dalelytės dydį ir vaisto padavimo gretį. Rankinis purškimo valdymas leidžia tausoti inhaliacijos metu naudojamus vaistus. Komplekte yra dvi Soft Touch kaukės.

125,10 € 139,00 € -10%
Akumuliatorinis inhaliatorius Medel Smart

Inhaliatorius tinka naudojimui namuose ar kelionėje, nes pakrautas gali veikti 45min be elektros energijos lizdo. Inhaliatorius yra lengvas, mažas ir labai tyliai veikia.

78,32 € 89,00 € -12%
Inhaliatorius vaikams FLAEM Lella la Coccinella

Inhaliatorius vaikams FLAEM Lella la Coccinella boružėlės pavidalu yra puikus būdas gydyti mažiausius ligoniukus, kurie serga astma arba turi kitų viršutinių ar apatinių kvėpavimo takų ligų.

75,65 € 89,00 € -15%
Inhaliatorius FLAEM Respir Air

Novatoriškas nebulizatorius RF7 Speed Plus turi du darbo režimus. Mažesnės vaisto dalelytės ir ilgesnis inhaliacijos laikas leidžia vaistui giliai prasiskverbti į apatinius kvėpavimo takus. Greitesnis režimas ir didesnės dalelytės veiksmingai gydo viršutinius kvėpavimo takus.

53,54 € 62,99 € -15%
Inhaliatorius FLAEM Ghibli Plus

Inhaliatorius Ghibli Plus gali dirbti dviem režimais. Prietaisas turi veiskmingą nebulizatorių RF6 Basic2, kuris yra testuotas institute TÜV.  Komplekte yra dvi Soft Touch kaukės. 

42,00 € 52,50 € -20%
Inhaliatorius ROSSMAX NA100

Įvairioms kvėpavimo ligoms gydyti tinkamas inhaliatorius ROSSMAX NA100 skirtas tokių viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų sutrikimų prevencijai - pediatrinė astma, bronchitas, pneumonija, laringitas ir kt.

64,00 €
Inhaliatorius ROSSMAX NE100

Įvairioms kvėpavimo ligoms gydyti tinkamas inhaliatorius ROSSMAX NE100 skirtas tokių viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų sutrikimų prevencijai - pediatrinė astma, bronchitas, pneumonija, laringitas ir kt.

37,43 € 49,90 € -25%
Ultragarsinis inhaliatorius Medisana IN 525

Ultragarsinis inhaliatorius skirtas tokių viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų sutrikimų prevencijai - astma, lėtinės plaučių ligos (pvz. bronchitas) ar kitos kvėpavimo takų ligos.

49,73 € 58,50 € -15%

Biomed.lt inhaliatoriai – pasaulyje pripažįstamų gamintojų gaminiai: Vitammy, Medisana, Novama, Omron. Investuokite tiek, kad pavyktų įsigyti tikrai kokybišką inhaliatorių. Tiesa, dažnai inhaliatoriai netiksliai atlieka funkcijas ne todėl, kad jie yra netinkami. Paprasčiausiai žmonės netinkamai jais naudojasi. Vėliau trumpai paminėsime – kaip tinkamai turi būti naudojamas inhaliatorius, kad pajustumėte naudą.

Inhaliatoriaus nauda lėtinėms ligoms gydyti

Sinusitas, bronchitė astma ir panašios ligos labai apsunkina žmogaus gyvenimą. Inhaliacijos gali padėti ne tik laikinai sumažinti nemalonius pojūčius, tačiau tuo pačiu ir visam laikui panaikinti ilgai jus kankinusias lėtines ligas. Tiesa, tokioms lėtinėms ligoms gydyti inhaliatorius dažniausiai pripildomas vaistų, o ne aliejų, kurie dažniausiai naudojami sergant peršalimo ligomis. Jokiu būdu nepirkite vaistų pats, kadangi kiekvieno paciento situacija yra individuali ir intranete rasti patarimai tikrai nepadės susirasti tinkamiausio preparato. Naudinga pasitarti su savo šeimos gydytoju arba bent jau vaistininku, kuris įvertinęs Jūsų būklę rekomenduos ir pačius veiksmingiausius vaistukus.

Kai kurie žmonės praktikuoja inhaliacijas kvėpuodami karštą vandenį. Jos kur kas nepatogesnės, tačiau naudos turi. Tiesa, tik tokiu atveju, kai asmuo serga kartais ir toks procesas reikalingas retai. Tuo tarpu astmos ir panašių ligų gydymas ir profilaktika reikalauja profesionalios įrangos. Inhaliacijos sukurtos taip, kad vaistai pasiektų problemines kvėpavimo takų vietas ir taip sumažintų dirginimą, kuris dažniausiai sukelia ne tik kosulį, tačiau taip pat ir apsunkina kvėpavimą. Naudojant vaistus rekomenduojamos šaltos inhaliacijos, kadangi vaistai patekę į šiltą aplinką dažniausiai išsiskaido ir taip jų poveikis tampa mažesnis. Skiriantis vaistams skiriasi ir reikalingų inhaliacijų kiekis, tuo pačiu nustatoma riba, kiek jų galima sunaudoti per parą. Šiam įvertinimui būtina konsultacija su gydytoju. Juolab, tik tinkamas inhaliatoriaus naudojimas gali garantuoti, kad norimą rezultatą pavyks pasiekti.

Inhaliatoriaus naudojimo instrukcija

Įsigijus inhaliatorių kartu su juo gausite ir instrukciją, kurią labai svarbu atidžiai perskaityti. Atrodo, kad pirkdami vaistinėje gausite daugiau naudos nei internetu, kadangi specialistas turėtų paaiškinti, kaip naudotis įranga. Visgi, realybė kiek kitokia, kadangi vaistininkai paprasčiausiai neturi laiko demonstruoti inhaliatoriaus naudojimo ypatumų. Užsisakius internetu greitai gausite priemonę. Ją naudodami atsižvelkite į kelias detales, kurios gali padėti išvengti klaidų:

  • • Kompresinis inhaliatorius naudojamas labai paprastai, tačiau problema, kad žmonės dažniausiai labai greita įkvepia. Dažniausiai vaistai nespėja kartu su įrankiu.
  • • Nesuderinama koordinacija tarp vaisto išpurškimo ir įkvėpimo. Tai gana natūralu ir dažniausiai su praktika viskas pasidaro kur kas paprasčiau. Inhaliatorius vaikams rekomenduojamas su tarpine, kuri padeda užtikrinti,kad įkvepiami vaistai pasieks problemines vietas.
  • • Po įkvėpimo reikia sulaikyti kvapą. Darykite tai bent jau 10 sekundžių. Labai dažnai tas burnos užčiaupimas būna per trumpas.
  • • Prieš naudojimą inhaliatorius turi būti supurtomas. Taip pavyksta tinkamai išjudinti vaistus, kurie paskui patenkina į Jūsų kvėpavimo takus.
  • • Inhaliacijos nuo kosulio turi būti purškiamos labai atsargiai. Jeigu žmogus vienu metu purškia net kelis kartus – taip jis labiau sau kenkia nei padeda.
  • • Pasitaiko, kad inhaliatorius netinkamai atlieka savo funkcijas tik todėl, kad jis yra netinkamai laikomas. Naudojimo metu jis turi būti šiek tiek paverstas į šoną.
  • • Pasitaiko tokių atvejų, kad ne ta inhaliatorius pusė yra dedama į burną.
  • • Blogai, kai bandoma įkvėpti vaistų susilenkus arba kai galva yra palenkiama netinkama padėtimi. Tokiu atveju druskos inhaliatorius negeba pasiekti probleminių kvėpavimo takų vietų ir jis paprasčiausiai neturi jokios naudos.

Inhaliacijos bus veiksmingos tik tokiu atveju, jeigu tinkamai jas naudosite. Ir jokio skirtumo, ar jų viduje yra vaistai, ar aliejai. Tiesa, vaistus labai svarbu tinkamai įpurkšti iš pirmo karto, kadangi per didelė dozė, kurią galima gauti bandant tai padaryti kelis kartus, gali sukelti didelį diskomfortą. Tuo tarpu su eteriniais aliejais viskas kur kas paprasčiau, kadangi drąsiai galima kartoti kelis kartus, kol jaučiama, kad natūralus „vaistas“ pateko į reikiamą vietą.

Inhaliacijos nuo slogos, kosulio ir peršalimo

Tiek sausas, tiek šlapias kosulys gali būti gydomas inhaliacijomis. Visada galima bandyti kaitintis virš karšto vandens, tačiau dažniausiai toks gydymosi būdas yra labai nepatogus. Ypač vaikams, kurie dažniausiai jaučia didelį diskomfortą ir paprasčiausiai nenori garintis. Tokiu atveju inhaliacijos tampa išeitimi, kuri, tiesa, puikiai tiks ne tik vaikams, tačiau ir suaugusiems asmenims.

Inhaliacijos gali būti praturtinamos skirtingais aliejais. Kol vieni renkasi ramūnėles, kadangi jos padeda nuraminti sudirgintus kvėpavimo takus, tuo tarpu kiti mėgsta alaviją, kuris padeda numalšinti kosulį. Bet kuriuo atveju, naudinga reguliariai tirpalus keisti, kadagi žmogaus organizmas gali priprasti net ir prie natūralių vaistažolių preparatų.

Inhaliacijos turėtų būti naudojamos iškart, kai tik pajuntate pirmuosius peršalimo simptomus. Kadangi patys inhaliatoriai yra labai nedideli – juos visada galima nešiotis su savimi kišenėje. Daugelis žmonių džiaugiasi, kad inhaliacijos labai padeda kelionių metu. Lietuviai dažnai serga ne tik vėsesnio, tačiau ir karštesnio klimato šalyse, kadangi organizmas yra neprisitaikęs ir daug kur kas naudojami kondicionieriai greitai paskatina kosulį arba slogą. Jeigu po ranka turite inhaliatorių – tokiu atveju galite būti ramus, kad liga nespės išplisti, kadangi greitai ir teisingai atliktos inhaliacijos užkirs kelią virusų plėtimuisi.

Inhaliatoriaus nauda yra akivaizdi ir daugelis žmonių, kurie jau ne vienerius metus naudoja šią priemonę, džiaugiasi, kad šaltojo periodo ligos juos paprasčiausiai aplenkė. Inhaliatorius, kuriame galima pilti visiškai natūralius preparatus, padės išvengti vaistų. O tuo pačiu ir geriau jaustis juk reguliariai vartojami vaistai gadina kepenis bei skrandį, gali net sukelti priklausomybę. Inhaliacijos  - alternatyva, kuri leis geriau jaustis ir tiesiog nesirgti.