Reduced price! Kraujotakos gerinimo treniruoklis Prorelax® BodyTrainerActive

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Kraujotakos gerinimo treniruoklis ProRelax Body Trainer Active

Garantija: 24mėn.
Skirtas kraujotakos gerinimui, kūno bei pėdų stimuliacijai, gali padėti numalšinti skausmą, tinka pavargusioms ir tinstančioms kojoms. Prietaisas turi 3 programas, 15 gydymo etapų ir nuotolinio valdymo pultą.

Detalus aprašymas

More details

Prorelax
169,00 €
Kaina:109,85 €
-35%
Išparduota

prorelax (1).png 

Kraujotakos gerinimo treniruoklis ProRelax Body Trainer Active

Prorelax Body Trainer Active treniruoklis - tai inovatyvi cirkuliacija ir stimuliacija kūnui ir pėdoms. Aukštos kokybės pedalų treniruoklis kūno ir pėdų gyvybingumui. Prietaisas yra unikalus: dvejopa stimuliacija perduodama per pedalų judesius ir stimuliaciją elektrodų veikimo metu. Taip pat idealiai tinka asmenims, sergantiems diabetu, artritu, osteoartritu, riboto judrumo arba kenčiantiems nuo raumenų silpnumo. Prietaisas turi 3 programas: 1 kūno stimuliacijai, 2 pėdų stimuliacijai, 15 gydymo etapų, laikmatis nuo 5 iki 90 minučių. Patogu naudotis sėdint, kojos ir kūnas gali būti gydomi atskirai arba kartu, didelis įskaitomas ekranas bei nuotolinis valdymo pultas Jūsų patogiam naudojimui. 

Sertifikuotas IIa klasės medicininis prietaisas.  

ProRelax Body Trainer Active yra modernus, novatoriškas prietaisas su pastebimu efektu. Tai yra naudingas pagalbininkas įvairaus amžiaus žmonių sveikatai. Tinka diabetikams, sergantiems artritu, turintiems judėjimo sutrikimų ar jaučiantiems raumenų silpnumą.

ProRelax Body Trainer Active

 • Padeda malšinti skausmą.
 • Pavargusioms, tinstančioms kojoms ir pėdoms.
 • Stiprina kojų raumenis ir palengvina mėšlungį.
 • Stimuliuoja kraujotakos sistemą.
 • TENS funkcija, malšinanti chronišką, lėtinį skausmą.
 • EMS funkcija - elektrinei raumenų stimuliacijai.

ProRelax Body Trainer Active yra išmanus ir efektyvus kraujo apytakos stimuliatorius ir pėdų masažuoklis. Jis veikia unikaliu pedalų ir elektrostimuliacijos deriniu. Taigi, aukštos kokybės treniruoklis atgaivina ir stimuliuoja kūną, kojas bei mažina chronišką, lėtinį skausmą. Tai padeda pašalinti nuovargį, kojų ir pėdų patinimus bei suaktyvinti kraujotaką. 

Komplektaciją sudaro:

 • pedalų treniruoklis,
 • 2 elektrodų padukai,
 • jungiamasis kabelis, 
 • maitinimo kištukas,
 • nuotolinio valdymo pultas, 
 • 3 baterijos (AAA, 1,5V).
61BlD-7w8DL-_SL1132_ (1).jpg


ProRelax Body Trainer Active palengvina kasdieninę kojų priežiūrą 2 būdais.

Šis naujoviškas prorelax prietaisas suteikia jums unikalią galimybę atlikti du naudingus gydymo būdus vienu metu.

 1.    Kojų pedalų judėjimas su integruota TENS funkcija atpalaiduoja skausmą ir pagreitina kraujotaką, pavyzdžiui, lipant laiptais ar greitai vaikštant, šis pratimas padeda įveikti nuovargį, kojų patinimą. Be to, prietaisas stiprina kojų raumenis, skatina lankstumą ir lengvina mėšlungį.
 2.    Elektrostimuliacija malšina nuolatinį, lėtinį skausmą, pavyzdžiui, nugaroje, veikiant TENS funkcijai; EMS funkcija yra skirta elektrinei stimuliacijai ir raumenų stiprinimui.

Atgaivinantis poveikis skausmui malšinti

Lengvai naudojamas prietaisas yra išsigelbėjimas pavargusioms, tinstančioms kojoms ir pėdoms, kadangi jis sustiprina kojų raumenis ir numalšina spazmus. Prietaisas veikia dviem būdais, kurie yra mediciniškai patvirtinti ir yra įrodyta, kad jie sėkmingai atlieka savo funkcijas. TENS funkcija (poodinis elektrininis nervų stimuliavimas) sumažina nuolatinį lėtinį skausmą. EMS funkcija efektyviai stimuliuoja raumenis.

 

Individualus prisitaikymas optimaliam rezultatui

ProRelax Body Trainer Active yra toks universalus, kad jis tiksliai prisitaiko prie Jūsų poreikių. Jis siūlo tris naudingas programas. Viena programa skirta kūno stimuliavimui, o kitos dvi programos yra skirtos pėdų stimuliavimui, galite optimaliai keisti gydymo intensyvumą pagal savo poreikius.

Treniruoklis atgaivina kūno ir pėdų raumenis sustiprindamas juos, malšina mėšlungį ir taip patikimai sumažina skausmą. Su patogia sėdima programa, kojos ir kūnas gali būti gydomi atskirai arba kartu. Su praktišku nuotolinio valdymo pulteliu, turinčiu didelį ekraną ir daugiakalbį vartotojo vadovą jūs galite kontroliuoti visas atliekamas funkcijas. ProRelax Body Trainer Active yra maitinamas iš 230V tinklo arba baterijomis.

Kraujotakos gerinimo treniruoklis ProRelax Body Trainer Active specifikacijos:

 • TENS + EMS 3 programos: 1 kūno stimuliavimui, 2 pėdų stimuliavimui
 • Bifazinis bangų formos dažnis: 10 Hz ~ 36 Hz
 • Impulso trukmė: 250 μs pėdos stimuliacijai; 200 μs kūno stimuliacijai
 • Išėjimo įtampa: 0 ~ 80 Vpp (esant 500 omų apkrovai)
 • Gydymo laikas: 5 ~ 90 minučių
 • Tinka pėdai iki 28cm ilgio (44 dydis)
 • Dydis: 416 x 380 x 104 mm, Svoris: ~2100 g (pagrindinis vienetas be baterijų).
 • Treniruoklio valdymo pultas: programos pasirinkimas, terapijos trukmės pasirinkimas, kanalo pasirinkimas, intensyvumo pasirinkimas. Prietaisas pilnai veikia su 7 mygtukų nuotolinio valdymo pultu.
 • Kintamosios srovės adapteris arba akumuliatorius (pasirinktinai). Nuotolinis valdymas: 3 baterijos (AAA, 1,5V)
UAB Doris Group yra ProRelax prekinio ženklo atstovas Lietuvoje
Atsiliepimai apie prekę
Prorelax patirtis
 - Dar neseniai pradėjome naudoti,tačiau poveikis jaučiasi.Vyrui labai skaudėjo koją,buvo patinusi,dabar po trupti skausmas praeina,vaikščioti darosi lengviau.Prietaisas puikus.
Neblogas
 - Tikiuosi galėsiu juo naudotis ilgai.
Kraujotakos gerinimo treniruoklis
 - Prietaisą pirkome senyvam žmogui. Iš dar nedidelės naudojimosi patirties galime teigti, jog treniruoklis veikia efektyviai, pateisina lūkesčius, naudotis paprasta ir patogu.
Kraujotakos gerinimo treniruoklis
 - Puikus
treniruoklis
 - labai geras
Įvertinimas
 - Labai gerai vertinu prietaisą.
Labai patiko
 - Labai patenkinta