Rekomenduojame
TENS/EMS elektrostimuliatorius ProRelax Duo Comfort

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

TENS/EMS elektrostimuliatorius ProRelax Duo Comfort

Garantija: 24mėn.
Turi įmontuotą akumuliatorių, kuris gali būti įkraunamas tiek iš 220V tinklo, tiek ir USB lizdo. Skirtas malšinti chroniškus, lėtinius bei ūmius skausmus, o taip pat stimuliuoti ir treniruoti raumenis.

More details

Prorelax
79,90 €
Kaina:63,92 €
-20%
Išparduota

Prekės aprašymas


prorelax (1).png

6dfcebd8-4881-4334-9e50-621b7e71a8bf-_SR

Ar ir Jūs kasdien ir nuolat kenčiate nugaros skausmą? Net paprasti judesiai, net sėdimasis ant sofos gyvenimą daro nepakeliama kankyne? Ar dėl to ribojate save, savo judėjimą ir gyvenimo pojūčius? Užteks kentėti. Jau yra sprendimas - TENS/EMS elektrostimuliatorius ProRelax Duo Comfort. 

Iki šiol vienintelis, kas galėjo padėti nuo chroniškų, lėtinių, sunkiai gydomų skausmų buvo fizioterapeutas ir nuolatiniai vizitai pas jį? Iki šiol. Jau yra inovatyvi alternatyva - ProRelax Duo Comfort gali padėti Jums padėti sau. Tiesiog namuose ar kelyje. Bet kur, bet kada.

Aukštos kokybės kompaktiškas prietaisas atlieka dvigubą darbą, juo galima atlikti dvi terapijas: padeda malšinti tiek chroniškus, lėtinius, sunkiai gydomus, tiek ir ūminius įvairių kūno sričių skausmus (TENS), o taip pat ir padeda atkurti raumenų tonusą esant nepakankamam judėjimo intensyvumui bei treniruoti raumenis (EMS).

39f25235-1b3b-4212-b559-f6327a909938.jpg

TENS funkcija: intensyvi skausmo terapija

TENS (transkutaninis elektrinis nervų stimuliavimas) terapija padeda malšinti chronišką, sunkiai gydomą skausmą. TENS terapija yra visiškai saugi ir neturi jokių šalutinių efektų. TENS terapija veikia natūralius skausmo suvokimo centrus organizme per odą perduodama žemo dažnio ir aukšto intensyvumo elektrinius impulsus. Tokiu būdu ne tik veikiami ir slopinami nervai, kuriais perduodami skausmo signalai į smegenis, bet taip pat organizmas pradeda intensyviau gaminti savo natūralų skausmo malšinimo hormoną - endorfiną. Taip pat šis metodas pagerina kraujotaką, metabolizmą ir raumenų atpalaidavimą.

EMS funkcija

EMS (elektrinė nervų stimuliacija) gali būti naudinga ne tik formuojant ranmenis, bet taip pat ir atsipalaidavimo, relaksacijos ar svorio metimo tikslais. Raumenų susitraukinėjimo metu padidėja energijos suvartojimas, ko pasekoje yra deginamos riebalų ląstelės. Taigi efektų yra keletas:
- raumenų spazmų atpalaidavimas
- raumenų tonuso gerinimas
- raumenų atrofijos dėl nepakankamo judėjimo atitolinimas
- išlaikytas ar pagerintas judėjimas
- pagerinta kraujotaka

Išskirtinis elektrostimuliatoriaus ProRelax Duo Comfort bruožas yra įkraunamas akumuliatorius. Tai suteikia labai daug patogumo naudojantis šiuo prietaisu, nes jį įkrauti galima tiek iš 220V tinklo, tiek ir iš paprasto kompiuterio USB. Taip pat tai ir ekonominis motyvas, nes nereikia pirkti elementų iš parduotuvės.

60285472-400f-4936-a8fc-9857f0de24ed.jpg

TENS/EMS elektrostimuliatorius ProRelax Duo Comfort:
- didelis, apšviestas ekranas su dideliais rodmenimis, tad gali būti naudojamas ir vyresnio amžiaus žmonių
- integruotas akumuliatorius, todėl nebereikia pirkti elementų iš parduotuvės
- gali būti valdomas net ir viena ranka
- specialus neslystantis paviršius geresniam sukibimui su ranka
- natūrali TENS terapija skausmo malšinimui
- natūrali EMS terapija raumenų stimuliavimui
- jokių šalutinių efektų
- IIa klasės medicinos prietaisas
- 2 kanalai 
- po 8 skirtingas programos TENS ir EMS terapijoms
- reguliuojamas intensyvumas
- prietaiso veikimo dažnis nuo 2 iki 70 Hz
- laikmatis
- labai paprastas naudoti, tinka ir vyresnio amžiaus žmonėms
- aukščiausia vokiška kokybė
- 2 metų garantija

Pakuotėje: TENS+EMS elektrostimuliatorius, 1 laikiklis, 4 daugkartinio naudojimo geliniai elektrodų padukai, 2 elektrodų laidai, 1 USB įkrovimo laidas, vartotojo instrukcija.

Stresas, nesveikas gyvenimo būdas ir judėjimo stoka yra dažna raumenų tempimo ir skausmo priežastis. Todėl vis daugiau ir daugiau žmonių pasitiki ProRelax prietaisais. ProRelax prietaisai yra natūralus ir efektyvus būdas malšinti skausmą ir grąžinti gyvenimo džiaugsmą. Tai aukštos kokybės, inovatyvūs ir aukščiausius standartus atitinkantys prietaisai.
Atsisiuntimai
Atsiliepimai apie prekę
ProRelax
Lina S. - 2018-10-31Puikiai veikia. Paprastas, patogus valdymas.
elektrostimuliatorius
AUDRONĖ D. - 2018-08-09puikus, kompaktiškas aparačiukas

Atsisiųsti