Reduced price! Automatinis skausmo malšinimo (TENS) pieštukas Pain Gone Plus

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Automatinis skausmo malšinimo (TENS) pieštukas Pain Gone Plus

Garantija: 24mėn.
Portatyvus elektrinius impulsus siunčiantis prietaisas skirtas skausmui malšinti (TENS). Vos vieno mygtuko paspaudimu juntamas palengvėjimas.

Detalus aprašymas

More details

Pain Gone
54,60 €
Kaina:38,22 €
-30%
Išparduota

Prekės aprašymas


paingone.jpg
pain gone pen.png

Pain Gone Plus yra bevielis, greitai veikiantis, skausmą malšinantis prietaisas, neturintis jokių laidų, elektrodų bei nereikalaujantis gelio naudojimo. Prietaisas yra naudojamas įvairių amžių vartotojų. 

Pain Gone Plus  lengvai telpa į kišenę arba į rankinuką, tad galėsite jį naudoti Jums reikiamu metu savo namuose, automobilyje, biure, sode ir t. t. Pain Gone Plus pieštuką galėsite naudoti per rūbus, todėl Jūs greitai pajausite palengvėjimą vieno mygtuko paspaudimu nesivaržydami ir be jokių nepatogumų.

Pain Gone Plus siunčia trumpus elektrinius impulsus skausmui malšinti: nukreipkite "pieštuką" tiesiai į skausmo židinį ir pajausite palengvėjimą jau po 30 sekundžių. Lyginant su įprastu, Pain Gone Plus ypač tinka asmenims kenčiantiems nuo artrito. Skausmo malšinimas vos vienu spustelėjimu, prietaisas atlieka visą darbą už Jūs - jokių pavargusių nykščių!

Prietaiso maitinimas yra 1 AAA tipo elementas, kurio užtenka net 800 paspaudimų, todėl šis prietaisas praktiškas ir ekonomiškas. Matmenys: 15 x 4 x 2.3 cmSavybės:
• iki 800 paspaudimų iš vienos baterijos;
• Patogus dizainas;
• Veikia per drabužius;
• Poveikis vos per 30 sekundžių;
• Naudojamas vienu spustelėjimu. 


Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip turėčiau laikyti Pain Gone Plus pieštuką?

Paimkite Pain Gone Plus į delną ir tvirtai apimkite pirštais taip, kad rodomasis pirštas apsivytų metalinį žiedą ant prietaiso. Nykščiu spustelėkite mygtuką.

Koks skirtumas tarp Pain Gone Plus ir Pain Gone?

Abu prietaisai laikomi ant skausmo taško apie 30-60 sekundžių. Su Pain Gone Plus, Jūs turite paspausti mygtuką tik vieną kartą ir impulsai bus siunčiami automatiškai, nes yra baterija. Standartinis Pain Gone baterijos neturi, yra pilnai autonominis, todėl Jūs turite paspausti mygtuką 30-40 kartų.
Pain Gone +.jpg

Ar Pain Gone Plus saugu naudoti?
Taip. Pain Gone Plus yra ypač saugus. Prietaisas neturi jokių šalutinių efektų. 

Kas negali naudotis Pain Gone Plus?

Jeigu esate susirūpinę savo sveikata arba vartojate vaistus, prieš naudojimą pasitarkite su gydytoju. Taip pat jei dėvite širdies stimuliatorių, sergate epilepsija, esate nėščia, rekomenduojame prieš naudojant Pain Gone Plus pasitarti su gydytoju. Nerekomenduojama jo naudoti tiesiogiai į metalinius implantus.

Pain Gone Plus.jpg
UAB Doris Group yra Pain Gone prekinio ženklo atstovas Lietuvoje
Atsiliepimai apie prekę

Atsisiųsti

Susijusios prekės