Bekontaktis termometras – inovacija, kuri palengvino temperatūros matavimą. Nuotolinis infraraudonųjų spindulių termometras labiausiai rekomenduojamas kūdikiui ar vaikui. Kadangi mažieji labai dažnai muistosi – termometras gali neparodyti tikslių duomenų. Ne tik tokiu atveju, kai termometras laikomas pažastyje, tačiau ir tada, kai jis yra burnoje. O tikslumas, matuojant temperatūrą, yra labai svarbus.
Infraraudonųjų spindulių termometras:
- Padeda nustatyti tikslią temperatūrą.
- Garsinis signalas padeda tiksliai pamatuoti ir žinoti, kiek laiko matuoti.
- Infraraudonųjų spindulių kaktos termometras turi atminties funkciją, kuri leidžia įrašyti anksčiau atliktus matavimus ir taip sekti organizmo pakitimus.
- Matuoti galima ne tik žmogų, tačiau ir daiktus. Bekontaktis termometras naudojamas ir buityje, tad kaina labai greitai atsiperka.
Kaip matuoti temperatūra ausyje?
Nuotolinis termometras naudojamas labai paprastai, nereikia ilgai skaityti instrukcijos ir bandyti perprasti jo veikimo mechanizmą. Retas žino, kad temperatūros matavimas pažastyje yra bene pats netiksliausias. Ausies – vienas geriausių. Paprasčiausiai pridėkite termometrą prie ausies ir palaukite kelias minutes.
Tuo pačiu atsižvelkite į kelias detales:
- Ausies siera gali netiksliai nurodyti duomenis, tad labai svarbu kiekvieną kartą tinkamai nuvalyti termometrą. Geriausia – panaudojus ir pasiėmus jį naudoti.
- Nekontaktinis termometras kūdikiams ir vaikams yra visiškai nežalingas. Zondas nepasiekia ausies būgnelio, tad galite būti ramus, kad baigus matuoti nebus juntamas joks diskomfortas.
- Infraraudonųjų spindulių ausies termometras tiksliai rodys duomenis tik tokiu atveju, jeigu tinkamai juo pasirūpinsite. Tai reiškia, kad termometras turi būti laikomas namų temperatūroje. Taip pat reikia nepamiršti ir tai, kad baigus matuoti reikia palaukti kelias minutes, o ne iškart matuoti dar kartą. Leiskite kūno termometrui „pailsėti‘.
Biomed.lt parduodamas nekontaktis kūno termometras – puikus pasirinkimas norintiems sekti savo kūno pokyčius. Žmonės kartais skundžiasi, kad per trumpą laiką pamatavus du kartus – rezultatai skiriasi. Visgi, reikia įvertinti ir tai, kad matavimas yra svarbus procesas. Kuo kruopščiau jis bus atliekamas – tuo tikslesnius rezultatus pavyks pasiekti.