Anticeliulitiniai kremai

Vienos moterys gali džiaugtis nepriekaištinga oda, o štai kitoms tenka kovoti su įvairiomis kūno odos problemomis. Viena opiausių, paliečianti tikrai nemažą dalį dailiosios lyties atstovių, yra celiulitas, dar neretai vadinamas „apelsino žievelės efektu“. Tol, kol atranda efektyvias priemones, moterys dažnai išbando įvairių serumų, aliejų bei kremų, tačiau atradus tai, kas efektyviai padeda kovoti su šia problema, gyvenimo kokybė tikrai pagerėja. Juk ne paslaptis, celiulitas dažnai tampa pasitikėjimo savimi praradimo, kompleksų priežastimi. Siūlome kiekvienai atrasti efektyviausią priemonę ir džiaugtis dailia, glotnia oda. Biomed.lt asortimente esantys anticeliulitiniai kremai gali būti tikras atradimas!

Kas yra celiulitas?


Kaip celiulitas atrodo, žinome daugelis. Tačiau kas tai yra? O celiulitas yra struktūriniai riebalinio audinio pokyčiai. Dažnu atveju tai būna kraujo apytakos ar virškinimo sistemos sutrikimai, dėl kurių organizme ima kauptis skysčiai bei įvairios medžiagų apykaitos atliekos.

Svarbu suvokti, jog celiulitas neatsiranda staiga – jis formuojasi ilgą laiką, neretai jo pradžia būna dar paauglystėje. Tiesiog iš pradžių jis gali būti nematomas vizualiai. Tačiau pasitikrinti, ar turite ankstyvosios stadijos celiulito, nesunku – tiesiog suimkite abiejų rankų pirštais šlaunų odą ir spustelėkite ją. Jei oda toje vietoje tampa nelygi, tarytum išmarginta gumbeliais, primena apelsino žievelę, tuomet galima pagrįstai teigti, jog celiulito turite ir ilgainiui jis išryškės taip, kad bus matomas ir be suspaudimo pirštais.

Dažniausiai celiulito pažeidžiamos zonos yra šlaunys ir sėdmenys.

Kremai nuo celiulito


Kremai yra vieni geriausių pasirinkimų ir, reikia pripažinti, kone populiariausi kovojant su šia problema. Siekiant maksimalaus rezultato labai svarbu pasirinkti kokybišką kremą. Tokių rasite Biomed.lt asortimente.

Labai geras variantas bus anticeliulitinis kremas ARGITAL „Florange“, intensyviai maitinantis odą, suteikiantis jai švelnumo ir elastingumo. Žavėtis produktu skatina ir natūrali bei turtinga produkto sudėtis – jis papildytas citrinos, pankolio, levandų, apelsinų ir kitais eteriniais aliejais, taip pat ingredientų sąrašą papildo ir medetkų, dilgėlių, vingiorykštės bei kitų augalų gerosios savybės. Kremas sudėtyje turi ir odai itin reikšmingo vitamino E, gaunamo iš augalinių produktų. Vitaminas E odai suteikia apsaugą nuo laisvųjų radikalų ir žalingo jų poveikio. O būtent pastarieji sąlygoja ankstyvą raukšlelių atsiradimą.

Įdomu. Ar žinote, jog kremas nuo celiulito veiksmingas bus tada, jei odą juo įmasažuosite pagal laikrodžio rodyklę? Yra įrodymų, jog šiauriniame pusrutulyje vanduo cirkuliuoja pagal laikrodžio rodyklę, o pietiniame, atvirkščiai, – prieš laikrodžio rodyklę.

Kremas yra tas produktas, kurį labai lengva naudoti nuo celiulito namuose. Tai priemonė, kuria tepti problemines odos vietas galite rytais ar vakarais po dušo ir nereikia tam skirti daug brangaus savo laiko.

Ar padeda kremai nuo celiulito?


Tai vienas dažniausių klausimų. Ypač tai aktualu moterims, jau išbandžiusioms nemažai priemonių ir nesulaukusioms efektyvaus rezultato. Šiame kontekste reikia pabrėžti, jog kremai tikrai gali būti efektyvūs, tačiau tam yra keletas sąlygų. Pavyzdžiui, jei problema gili ir labai įsisenėjusi, vargu, ar kremas problemą visiškai pašalins, tačiau drėkindamas, minkštindamas odą jis suteiks jai lygumo, glotnumo, todėl celiulitas bus mažiau pastebimas. Jei problema nėra įsisenėjusi, celiulitas mažai matomas, tikėtina, jog kokybiški, tinkamai parinkti kremai bus veiksmingi.

Taip pat įvertinkite kremo sudėtį ir prioritetą teikite kuo natūralesniems ingredientams – tokie kremai bus vieni geriausių, nes tikrai tausos odą, o jų natūralių ingredientų veikliosios savybės tobulai atliks savo darbą.

Kitos priemonės nuo celiulito Biomed asortimente


Be anticeliulitinio kremo, mūsų el. parduotuvėje galite išsirinkti ir kitokio tipo priemonių nuo celiulito. Puikių moterų vertinimų sulaukia intensyvaus poveikio serumai nuo celiulito, taip pat gelis nuo celiulito ar odą drėkinantis bei stangrinantis kūno losjonas.

Visos priemonės aukštos kokybės, saugios naudoti, kas yra labai svarbu. Gamintojai patikimi, pelnę pripažinimą, tad būkite tikri, jog įsigysite veiksmingai su celiulitu kovojančias ir drauge odą puoselėjančias priemones.


Jei domina geras tepalas nuo celiulito, anticeliulitinis gelis, serumas ar kitos priemonės, rinkitės iš Biomed.lt asortimento. Saugūs ir veiksmingi patikimų gamintojų produktai odai suteiks švelnumo, glotnumo, lygumo, elastingumo ir mažins apelsino žievelės efektą.