Reduced price! Detoksikuojanti veido kaukė BIOMED Pure Detox Mask - 1

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Detoksikuojanti veido kaukė BIOMED Pure Detox Mask

Valomoji, detoksikuojanti veido kaukė su baltuoju ir žaliuoju moliu, alaviju ir Purisoft® atgaivina ir išvalo odą. Pagaminta Vokietijoje. Talpa: 40ml

More details

Biomed Organics
15,00 €
Kaina:12,75 €
-15%
Išparduota

Prekės aprašymas


manufacturer_18.jpg       

Detoksikuojanti veido kaukė BIOMED Pure Detox Mask atgaivina, išvalo ir atnaujina odą. Taip pat subalansuoja odos sausėjimą. Itin efektyvi, rezultatai pastebimi net iškart po naudojimo.

Ši valomoji, detoksikuojanti kaukė specialiai sukurta valyti ir apsaugoti veido odą, ypatingai riebesnės odos zonas. Šias valomąsias ir odos apsaugos savybes užtikrina naujas inovatyvus kliniškai patvirtintas aktyvusis ingredientas Purisoft®. Taip pat kaukės sudėtyje esantys baltasis molis (kaolinas) ir žaliasis molis pašalina nuo odos riebalų perteklių, nešvarumus ir toksinus taip suteikdami odai matinę išvaizdą bei ją apsaugodami. Kaukės sudėtyje esantis vitaminas E yra puikus antioksidantas ir laisvųjų radikalų naikintojas, o alavijas (aloe vera) giliai drėkina odą. Dažnai naudojama, detoksikuojanti kaukė gali ryškiai pagerinti odos tekstūrą ir sugrąžinti jai natūralų grožį ir spindesį.

Detoksikuojančios veido kaukės BIOMED Pure Detox Mask savybės:
  • Detoksikuoja: Purisoft® ingredientas puikiai detoksikuoja apsaugo odą nuo aplinkos poveikio ir laisvųjų radikalų.
  • Suteikia matinę išvaizdą: baltasis molis (kaolinas) ir žaliasis molis sugeria riebalų perteklių taip panaikindami odos blizgesį ir suteikdami gražią matinę išvaizdą.
  • Anti-oksiduoja: vitaminas E veikia kaip puikus laisvųjų radikalų naikintojas.
  • Drėkina: alavijas (aloe vera) neprilygstamai drėkina odą.

Pagrindinis ingredientas: 
  • Purisoft®: moringų sėklų peptidas, dėl savo mažos molekulinės masės ir katijoniškos elgsenos turintis puikių savybių:
-  apsaugo odos ląsteles nuo pavojingo aplinkos poveikio
-  detoksikuoja ir išvalo odą nuo pavojingų mikro dalelių

Kiti ingredientai:
  • Baltasis molis (kaolinas): baltasis molis sugeria riebalus nuo odos ir oda įgauna matinį atspalvį. Baltasis molis ypač tinka jautriai ir brandžiai odai.
  • Žaliasis molis: žaliasis molis yra puikiai žinomas dėl savo savybių sugerti riebalus ir toksinus iš odos. Taip pat padeda pašalinti negyvas odos ląsteles ir stimuliuoja kraujo cirkuliaciją, bei standina odą. Žaliasis molis daro odą labai švelnią ir lygią.
  • Vitaminas E: apsaugo ląsteles, antioksiduoja ir pašalina laisvuosius radikalus. Taip pat vitaminas E yra puikus drėgmės surišėjas ir padeda išlyginti raukšles, atsiradusias dėl odos išsausėjimo. Mažina uždegimą ir saugo nuo pavojingų saulės spindulių.
  • Alavijas: alavijas yra efektyvus drėkiklis suteikiantis odai švelnumo ir lengvą gaivų aromatą. 

Naudojimas:
  • Kartą ar du kartus per savaitę užtepkite nedidelį sluoksnį kaukės ant prieš tai švariai nuvalyto veido, kaklo ar dekoltė ir palikite 5 minutėms. Netepkite kaukės akių zonoje! Po 5 minučių kruopščiai nuplaukite kaukę drungnu vandeniu.

Talpa: 40ml

Pagaminta Vokietijoje.

Visą BIOMED ORGANIC MEDICAL SKIN CARE kosmetikos liniją galite peržiūrėti čia.


BioMed.lt (UAB Doris Group) yra oficialus įgaliotas "BIOMED ORGANIC MEDICAL SKIN CARE" atstovas ir prekių platintojas Baltijos šalyse.
Atsiliepimai apie prekę
Fantastiška kaukė
Inga A. - 2017-06-01Po kiekvieno naudojimo mano veido oda lieka labai švelni bei padrėkinta.