Reduced price! Akių srities kremas nuo raukšlių BIOMED Forget Your Age Eyecream - 1

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Akių srities kremas nuo raukšlių BIOMED Forget Your Age Eyecream

Kremas nuo raukšlių akių sričiai grąžinantis kamieninėms ląstelėms gyvybingumą bei padidinantis kolageno sintezę. Pagaminta Vokietijoje. Talpa: 15ml

Detalus aprašymas

More details

BIOMD Organic Medical Skin Care
20,00 €
Kaina:14,00 €
-30%
Išparduota

manufacturer_18.jpg         

Odos ląstelės miršta ir atsinaujina kas 21 dieną. Šis atsinaujinimas yra įmanomas tik dėka kamieninių ląstelių. Dėl amžiaus, patiriamo streso ir kenksmingo aplinkos poveikio, kamieninės odos ląstelės sensta, praranda savo gyvybingumą ir sugebėjimą dalintis, todėl odos atsinaujimas tampa lėtesnis - atsiranda raukšlės ir jos vis gilėja.
 
Priešraukšlinio kremo BIOMED Forget Your Age pagrindiniai ingredientai:
  • Phycojuvenine: aktyvusis ingredientas phycojuvenine yra rudojo jūros dumblio Laminara digitata ekstraktas, kuris padeda atnaujinti kamienines ląsteles. Phycojuvenine savybės:
-  Grąžina senstelėjusių kamieninių ląstelių gyvybingumą.
-  Saugo kamienines ląsteles nuo senėjimo ir prailgina jų efektyvų gyvavimo ciklą.
-  Padidina kolageno sintezę.

  • Hialurono rūgštis: hialurono rūgštis yra labai paplitusi mūsų odoje. Tačiau su amžiumi jos vis mažėja ir mažėja. Pagrindinė hialurono rūgšties funkcija yra pernešti ir kaupti vandenį. Dėl savo didelių galimybių kaupti vandenį, hialurono rūgštis yra nepamainomas odos drėkiklis. Taip pat užpildo tarpus tarp audinių pluoštų ir užtikrina, kad oda išliktų itin elastinga.

Kiti ingredientai:
  • Taukmedžio sviestas: taukmedžio sviestas dėl savo ypatingų drėkinamųjų savybių daro odą minkštą, švelnią ir lygią, apsaugo nuo išsausėjimo. Jo sudėtyje yra daug sočiųjų ir nesočiųjų riebalų rūgščių - oleino rūgštis, triterpeno alkoholis, vitaminas E, vitaminas A, alantoinas bei fitosteroliai:
-  Oleino rūgštis yra nesočioji riebalų rūgštis ir yra vienas iš pagrindinių odos lipidų bei lygina odą, daro ją elastingą, intensyviai drėkina ir maitina.
-  Vitaminas E yra stiprus antioksidantas ir laisvųjų radikalų naikintojas.
-  Vitaminas A daro odą stangresnę, gerina epidermį, odos struktūrą ir kraujotaką. Skatina ląstelių atsinaujimo procesus.
-  Alantoinas palaiko ląstelių struktūrą ir ramina odą. Suteikia odai elastingumo ir lygumo.
-  Fitosteroliai yra augalinės medžiagos, kurios reguliuoja drėgmės pusiausvyrą odoje, sumažina niežulį.
  • Jojoba (Simondsijų) aliejus: Jojoba aliejus gerai susimaišo su natūraliais odos riebalais ir suformuoja minkštą lipidų plėvelę, kuri padeda sulaikyti drėgmę odoje. Taip pat Jojoba aliejus pasižymi savybe suteikti odai minkštumo ir elastingumo.
  • Avokadų aliejus: avokadų aliejus savyje talpina net iki 85% nesočiųjų riebalų rūgščių. Dar daugiau, jis turtingas vitamino A (ląstelių atnaujinimas) ir vitamino E (antioksidantas). Avokadų aliejus yra tradicinis odos priežiūros produktas, siekiant apsaugoti odą nuo trapumo ir išsausėjimo.
  • Alavijas (aloe vera): alavijas yra puikus odos drėkintojas, suteikdamas odai švelnumo ir lengvą gaivų aromatą.
  • Tokoferolis (Vitaminas E): tai yra svarbiausias lipofilinis antioksidantas, kuris slopina oksidaciją ir apsaugo ląstelių membranas nuo irimo. Taip pat padeda apsaugoti odą nuo tiesioginių saulės spindulių.

Naudojimas:
Tepkite kremą du kartus per dieną ant švarios odos akių srityje ir švelniai masažuokite, kol kremas susigers į odą.

Talpa: 15ml

Pagaminta Vokietijoje.

Visą BIOMED ORGANIC MEDICAL SKIN CARE kosmetikos liniją galite peržiūrėti čia.


BioMed.lt (UAB Doris Group) yra oficialus įgaliotas "BIOMED ORGANIC MEDICAL SKIN CARE" atstovas ir prekių platintojas Baltijos šalyse.
Atsiliepimai apie prekę
Produktai
 - Puikus kremas.
Populiariausios paieškos
Biomed kosmetika