Rekomenduojame
BNM Light Therapy Device šviesos terapijos lempa

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

BNM Light Therapy Device šviesos terapijos lempos komplektas

Garantija: 24mėn.

Poliarizuotos šviesos terapijos komplektas: lempa, stovas, spalvų terapijos spalvotieji lęšiai, minkštas dėklas viską saugiai laikyti.

More details

BNM Medical

Prekės aprašymas
Saulės šviesa yra mūsų gyvybės pagrindas, visa ko pradžia ir šaltinis. Atlikta nemažai tyrimų išsiaiškinti, kokios būtent saulės šviesos sudedamosios dalys teikia minėtą gyvybę ir biostimuliaciją. Buvo tirta tiek matomi, tiek nematomi šviesos spinduliai, lazerio šviesa ir t.t.. Tyrimų ir bandymų metu buvo nustatyta, kad tai yra poliarizuota šviesa, kuri yra atsakinga už biostimuliacijos efektą, kuris padidina ląstelių aktyvumą, spartina jų atsinaujinimą ir naujų audinių formavimąsi. Taip poliarizuotos šviesos dėka stiprėja ir visas kūnas ir mūsų imuninė sistema. Tad dažnu atveju, poliarizuotos šviesos terapijos teikiama nauda ir imuniteto stiprinimas yra pakankamos priemonės atsisakyti cheminio gydymo vaistais bei estetinių operacijų.

Poliarizuotos šviesos terapija neretai yra pavadinama Bioptron terapija, ją siejant su Zepter kompanijos gaminama Bioptron poliarizuotos šviesos lempa, tačiau tiek Bioptron, tiek ir BNM-Medical poliarizuotos šviesos terapijos lempos yra pagrįstos tų pačių poliarizuotų šviesos spindulių perdavimu. BNM-Medical kompanija savo laboratorijose koncentruojasi išskirtinai į natūralių terapinių gydymo priemonių kūrimą. BNM-Medical ir Bioptron poliarizuotos šviesos terapijos lempos yra neabejotinos pasaulinės šviesos terapijos rinkos lyderės.Šiais laikais net modernioji medicina pripažįsta faktą, kad gydymas ir efektyvus sveikimas negali būti grindžiamas tik tradicine medicina. Skirtingi šviesos terapijos modeliai užsitarnavo pelnytą pasaulinį pripažinimą, nes girdima vis daugiau teigiamų atsiliepimų, įrodančių neskausmingų ir šalutinio poveikio neturinčių gydymo prietaisų, kuriuos gamina ir BNM Medical kompanija, naudą.

Poliarizuotos šviesos lempos yra itin naudinga gydymo namuose priemonė, kuri naudą teiks visiems šeimos nariams - nuo jauniausio iki vyriausio. Jau pradedant nuo kūdikystės, poliarizuotos šviesos terapija yra puikus būdas padėti stiprinti vaikelio imunitetą, malšinti besikalančių dantukų skausmą, paaugus - efektyviai gydyti žaizdeles ir nubrozdinimus, peršalimo ligas, o paaugliai neabejotinai šias lempas naudos padėti gydyti jaunatvinius spuogus ir aknę. Įvairių dermatologinių sutrikimų, tokių kaip psoriazė, herpesas, egzemos, paraudimai gydymas gali būti sėkmingai derinamas su poliarizuotos šviesos terapija. Poliarizuotos šviesos terapija gali padėti greičiau gyti žaizdoms po operacijų (taip pat ir Cezario pjūvio). O senyvo amžiaus žmonės dažnai susiduria su sąnarių ir raumenų skausmais, venų varikoze, pragulomis ir t.t. - visa tai įveikti gali padėti poliarizuotos šviesos terapija.

BNM Light Therapy Device poliarizuotos šviesos terapijos lempa skleidžia net iki 99% poliarizuotą šviesą, kuri turi visas teigiamas saulės šviesos sąvybes, tačiau yra išvalyta nuo UV spindulių, veikia ne tik gydomą odos plotą, bet ir visą kūną, gali padėti esant įvairiems odos pažeidimams ir susirgimams, taip pat ir stiprinti viso organizmo imunitetą. Platus, net 6,5cm skersmens intensyvios šviesos spindulys leis aptarnauti didesnį plotą. Lempa turi integruotą terapijos seanso trukmės valdymą.

BNM Light Therapy Device poliarizuotos šviesos terapijos komplekte kartu su pažangia alternatyvios terapijos lempa rasite praktišką stovą. Stovas yra nepamainomas pagalbininkas, kai šviesos terapiją norima nukreipti į viršutinę kūno dalį, pečius, kaklą, nugarą. Naudojantis stovu nevargsta rankos, tai ypač aktualu senyvo amžiaus žmonėms, bei tėvams gydantiems vaikus. Kartu komplekte rasite ir 7 spalvų lęšius skirtus spalvų terapijai (apie galite paskaityti skyrelyje Spalvų terapija). Kad nenaudojama ar transportuojama lempa būtų apsaugota ir tarnautų ilgus metus, komplekte yra ir praktiškas paminkštintas dėklas.

BNM Light Therapy Device lempa naudositės ilgus metus ir džiaugsitės alternatyvios šviesos terapijos teikiamais privalumais.


Kuo tai naudinga?

Poliarizuotos šviesos terapijos technologija pagrįsta naudingųjų natūralios saulės šviesos spindulių perdavimu. Poliarizuotos šviesos terapija neabejotinai teigiamai veikia organizmą ir gali padėti:

 • gydyti įvairius dermatologinius sutrikimus, kaip pvz., spuogai, aknė, paraudimai, bėrimai, egzemos (atopinis dermatitas), psoriazė, herpis, pūslelinė, paviršinės bakterinės odos infekcijos bei gleivinės pažeidimai
 • paspartinti žaizdų, randų ir nudegimų gijimą
 • sumažinti sąnarių ir raumenų skausmą
 • gydyti reumatinius susirgimus
 • mažinti atsiradusias pragulas, votis, opas, diabeto votis
 • spartinti po operacijų (Cezario pjūvio, apendicito ir kt.) atsiradusių randų gijimą
 • mažinti strijas
 • gydyti peršalimo ligas, gerklės skausmą, slogą
 • malšinti dantukų kalimosi ir augimo skausmą
 • gydyti venų varikozę
 • spartinti estetinių (plastinių) operacijų paliktų randų gijimą
 • lėtinti naujų raukšlių atsiradimą


BNM šviesos terapijos lempos yra puiki universali namų terapijos priemonė galinti padėti įvairiame amžiuje pasireiškus daugeliui simptomų:

 • Vaikystėje:

-  dantų kalimasis, dantų augimas
-  dantenų uždegimas
-  žaizdų ir sužeidimų gydymas
-  peršalimas, sloga
-  gerklės skausmas

 • Paauglystėje:

-  dėmės, spuogai, aknė
-  randai
-  kitos odos problemos
-  pūslelinė (herpesas)
-  odos sužeidimai
-  nudegimai

 • Suaugusiems:

-  pogimdyviniai randai (po Cezario pjūvio)
-  strijos
-  grožio chirurgijos (estetinių plastinių operacijų) randai
-  pooperaciniai randai

 • Vyresniame amžiuje:

-  reumatiniai susirgimai
-  raukšlės
-  sąnarių ir raumenų skausmas
-  kojų opos
-  psoriazė
-  venų varikozė
-  pragulos

 • Poliarizuotos šviesos terapija gerina odos mikrocirkuliaciją ir pagreitina odos regeneracijos procesus. Poliarizuota šviesa – tai neįtikėtinai veiksminga pagalba gydant lėtines opas, odos pažeidimus, nudegimų ir kitokias žaizdas, randus, strijas, aknę, bėrimus, odos paraudimus, egzemą!
 • Tai – naujoviškas metodas, pasitelkiamas gydyti odos problemas ir žaizdas, siekiant maksimaliai pavėlinti raukšlių radimąsi: ne tik gydo, bet ir skaistina, lygina, stangrina odą!
 • Jokio šalutinio poveikio.
 • Saugus naudoti, 100 proc. draugiškas sveikatai, natūraliai skatinantis odos gijimo procesą!


BNM šviesos terapijos lempų naudojimas yra itin paprastas, nebūtini profesionalūs įgūdžiai.

Poliarizuotos šviesos terapija yra plačiai naudojama gydymui namuose bei klinikose.

Šviesos terapija – saugi, jokio skausmo ir pašalinių efektų nesukelianti, moksliniais tyrimais grįsta terapija, kurią galite naudoti namuose gydant daug įvairiausių negalavimų ir sužeidimų.

Naudojimas

Nuvalykite kūno vietą, kuriai taikysite poliarizuotos šviesos terapiją.

Lempa turėtų būti laikoma taip, kad šviesos pluoštas su oda sudarytų statmeną 90 laipsnių kampą.

Rekomenduojamas įtaiso atstumas iki odos yra nuo 5 iki 10 cm priklausomai nuo problemos tipo.

Vienos gydymo sesijos trukmė – nuo 6 iki 10 min. atsižvelgiant į pažeidimo laipsnį.

Gydymo sesijos turi būti kartojamos 2 ar 3 kartus per dieną.

Poliarizuotos šviesos terapija neturi jokių pašalinių efektų.

Kaip tai veikia?

Dėl biostimuliacijos efekto, poliarizuotos šviesos terapija gerina mikrocirkuliaciją, padeda atsinaujinti kraujagyslėms, o tuo pačiu ir odos audiniui. Žaizdų gijimas bei skausmo mažinimas pasiekiamas stimuliuojant kolageno audinius ir palaikant organizmo regeneraciją.

Mokslininkai, tiriantys poliarizuotos šviesos terapiją, teigia, kad spinduliai labiausiai veikia fosfolipidus – svarbiausias ląstelės membranos sudedamąsias dalis. Šios didelės molekulės pasisavina skleidžiamą šviesą ir sukelia reakciją, kuri gali keisti kai kuriuos ląstelėje vykstančius procesus: sukuriama daugiau ATP (tai – žmogaus organizmo energijos matas, kuris gaunama iš vartojamo maisto ir naudojamas gyvybinių procesų metu). Tai teigiamai veikia raudonuosius kraujo kūnelius (ląsteles, atsakingas už deguonies pernešimą į audinius), kurie gali perduoti daugiau deguonies membranai.

Poliarizuotos šviesos terapijos prietaiso BNM Light Therapy Device skleidžiama terapinė šviesa yra itin panaši į natūralią saulės šviesą, tik joje nėra kenksmingų ultravioletinių spindulių. 


Spalvų terapija

Dauguma tikriausiai yra patyrę jausmą, kai skirtingų spalvų drabužiai yra pasirenkami iš spintos priklausomai nuo apėmusios nuotaikos. Be to, ar yra tekę pajusti skirtumą įžengus į mėlyną ar oranžinį kambarį? Žmogus yra jautrus spalvoms, kai kurios patinka labiau, kai kurios – mažiau.
 

Spalvos stipriai veikia mąstyseną ir tai yra patiriama kasdien. Yra daugybė pavyzdžių, kai skirtingos spalvos yra pasirenkamos sąmoningai. Žalia spalva ligoninėse pasireiškia nervų sistemą raminančiu poveikiu, kai oranžinė restoranuose skatina skonio receptorius.

Spalvų poveikis yra labai reikšmingas gydant negalavimus holistiniame lygmenyje, veikiant mintis, kūną ir dvasią, kad organizmas pats susitvarkytų su liga. 


Spalvų poveikis:

 • raudona: raudona spalva reprezentuoja sveikatą, ugnį, karštį, kraują, aistrą, pyktį, temperamentą. Raudona spalva stimuliuoja organizmo energiją. Stiprina organizmą ir imunitetą.
 • mėlyna: mėlyna yra ramybės, intuicijos ir aukštesnių psichinių galių spalva. Mėlyna spalva ramina, atpalaiduoja mintis, nuramina kūną ir padidina koncentraciją. 
 • geltona: tai džiaugsmo spalva, puikiai tinkanti praskaidrinti melancholines nuotaikas. Stiprina, praskaidrina, ir suteikia energijos organizmui. Geltona spalva tiesiog spinduliuoja energiją.
 • žalia: tai vidurinė spalvų spektro spalva. Ji reprezentuoja gamtą ir harmoniją. Žalia spalva subalansuoja ir nuima stresą. Malšina skausmą ir raumenų tempimą.
 • oranžinė: oranžinė spalva yra kūrybiškumo spalva. Ji suteikia gerovės ir džiaugsmingumo jausmą. Ji simbolizuoja šilumą ir gerovę. Puikiai tinka reabilitacijai.
 • violetinė: visada buvo gydomoji spalva. Nuramina organizmą ir padidina energijos lygį. Atpalaiduoja nervinę įtampą, išlaisvina mintis, malšina skausmą.
 • rožinė: rožinė spalva puikiai praskaidrina nuotaiką, padeda atsiskleisti emocijoms.
Techninė specifikacija


Techninė prietaiso specifikacija:

 • Įtampa: 230V/50Hz
 • Energijos sąnaudos: 30W
 • Adapteris: 230/12V 50Hz, 30W, 2500mA
 • Apsauga nuo elektros šoko: Class II
 • Apsauga nuo vandens ir pašalinių dalelių: IP20
 • Spalvos temperatūra: 3100K
 • Srautas: 2cm atstumu nuo lempos - 30mW/cm2
 • Šviesos srauto skersmuo: 6,5cm
 • Poliarizacijos lygis: >99%
 • Svoris: 1 Kg

Gyvybingumą suteikianti saulės šviesa yra itin svarbi žmogui. Tai – gyvenimo esmė, atsinaujinimo šaltinis. Tačiau saulės šviesoje yra ir kenksmingų spindulių, kurie neigiamai veikia organizmą (saulės nudegimai, odos vėžys, ankstyvas senėjimas).

BNM Medical pristato šviesos terapijos priemonę, kuri stimuliuoja jūsų organizmą veikdama ląsteles nuo UV spindulių išvalyta poliarizacine šviesa ir tokiu būdu paspartindama atkuriamuosius procesus ir biologinę, natūralią regeneraciją be menkiausio šalutinio efekto ir kenksmingų spindulių!

Apie kompaniją BNM Medical, kurios specializacija – natūralūs ir žmogaus sveikatai 100 proc. draugiški prietaisai ir produktai:

 • Kompanija BNM buvo įkurta siekiant gaminti ir žmonėms pristatyti tik aukščiausios kokybės sveikatos priežiūros produktus, kurie įkūnytų pačios įmonės požiūrį į sveikatos stiprinimą ir ligų prevenciją.
 • Kompanijos BNM darbuotojai – tik aukštos kvalifikacijos savo darbui atsidavę specialistai, išsamias teorijas žinias idealiai pritaikantys praktiškai ir besivadovaujantys kompanijos siekiu gaminti tik žmogaus sveikatai draugiškus produktus, todėl BNM produktai – visiškai saugūs ir patvirtinti sertifikatais!
 • Kompanijos tikslas – patenkinti aukščiausius žmonių, turinčių net itin rimtų sveikatos problemų, poreikius, padėti atsitiesti įveikiant bet kokius skausmus ir negalavimus!


Gamintojas – Oxford Medical Instruments Ltd.

 • Kompanija turi savo laboratoriją, pati vykdo kokybės kontrolės sistemą ir tyrimus, atlieka visus mokslinius tyrimus, gamybos valdymo procesus.
 • Tik tokiu būdu – turint aukštos kvalifikacijos darbuotojus ir visą reikiamą įrangą bei inventorių – įmanoma sukurti aukštos kokybės, saugų ir veiksmingą prietaisą.


46076.jpg 460841.jpg 460842.jpg

Atsisiuntimai
Atsiliepimai apie prekę
Padėka
Juozas V. - 2018-08-29 Dėkoju už puiku komplektą. Geriausi linkėjimai.
BNM Light Therapy Device šviesos terapijos lempa
Ona G. - 2017-04-26Kol kas veikia puikiai , tik iš pradžių įjungus kažkokį kitokį garsą skleidžia ventiliatorius gal normalu kol įšyla , kai įšyla veikia tyliai. Šiaip man labai padėjo sumažėjo sąnario uždegimas .
Ačiū
NERIJUS L. - 2017-02-06Puikus daiktas, kuris atitiko visus lūkesčius
BNM
DANILAS K. - 2016-12-08Prietaisas veikia puikiai, gal tik stovas galetu buti funkcionalesnis.
Puikus prietaisas
Ugnius K. - 2016-01-30Prietaisas isties pateisino lukescius, visa seima sildomes ir esame patenkinti sia lempa. Sildantis gan greitai pavyks isigyditi sloga, sumusimus, keliu skausmus,...

Atsisiųsti