Rekomenduojame
BNM Light Therapy Touch šviesos terapijos lempa

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

BNM Light Therapy Touch šviesos terapijos lempa

Garantija: 24mėn.

Poliarizuotos šviesos terapija - veiksmingas būdas kovoti su spuogais, psoriaze, strijomis, randais, nudegimais, žaizdomis, pragulomis, votimis, skausmu, peršalimu ir kt.

More details

BNM Medical

Prekės aprašymas
Poliarizuotos šviesos terapijos lempa BNM Light Therapy Touch – tai tikras išsigelbėjimas nuo dermatologinių pažeidimų, skausmo, žaizdų ir nudegimų, opų, randų, net peršalimo – viso to, kas šiandien neduoda Jums ramybės. Specialus šviesos terapijos prietaisas skleidžia poliarizuotą šviesą, kuri turi visas teigiamas saulės šviesos sąvybes, tačiau yra išvalyta nuo UV spindulių, veikia ne tik gydomą odos plotą, bet ir visą kūną.


Poliarizuotos šviesos terapija neretai yra pavadinama Bioptron terapija, ją siejant su Zepter kompanijos gaminama Bioptron poliarizuotos šviesos lempa, tačiau tiek Bioptron, tiek ir BNM-Medical poliarizuotos šviesos terapijos lempos yra pagrįstos tų pačių poliarizuotų šviesos spindulių perdavimu. BNM-Medical kompanija savo laboratorijose Anglijoje koncentruojasi išskirtinai į natūralių terapinių gydymo priemonių kūrimą. BNM-Medical ir Bioptron poliarizuotos šviesos terapijos lempos yra neabejotinos pasaulinės šviesos terapijos rinkos lyderės.


Saulės šviesa yra svarbiausias gyvybės funkcionavimo šaltinis. Tai gyvenimo pagrindas ir regeneracijos šaltinis. Turbūt kiekvienas esame pastebėje, kaip gerai jaučiamės vasarą, saulėtomis dienomis, gaudami daug saulės spindulių.
Tiriant biologinį šviesos poveikį organizmui pavyko identifikuoti šviesos sudedamąsias dalis, kurios atsakingos už teigiamą poveikį. Buvo atlikta daug tyrimų ir parašyta medicininių publikacijų, patvirtinančių poliarizuotos šviesos terapijos naudą. Pagrindinis poliarizuotos šviesos terapijos efektas yra biostimuliacija, padedanti kurti naujas ląsteles bei audinius. Taip pat poliarizuota šviesa stiprina kūno tvirtumą bei imuninę sistemą.

Poliarizuotos šviesos lempos yra itin naudinga gydymo namuose priemonė, kuri naudą teiks visiems šeimos nariams - nuo jauniausio iki vyriausio. Jau pradedant nuo kūdikystės, poliarizuotos šviesos terapija gali būti puikus papildomas būdas padėti stiprinti vaikelio imunitetą, padėti malšinti besikalančių dantukų skausmą, paaugus - padėti efektyviai gydyti žaizdeles ir nubrozdinimus, peršalimo ligas, o paaugliai neabejotinai šias lempas naudos padėti gydyti jaunatvinius spuogus ir aknę. Įvairių dermatologinių sutrikimų, tokių kaip psoriazė, herpesas, egzemos, paraudimai ir kita, gydymas gali būti sėkmingai derinamas su poliarizuotos šviesos terapija. Poliarizuotos šviesos terapija gali padėti greičiau gyti žaizdoms po operacijų (taip pat ir Cezario pjūvio). O senyvo amžiaus žmonės dažnai susiduria su sąnarių ir raumenų skausmais, venų varikoze, pragulomis ir t.t. - visa tai įveikti gali padėti poliarizuotos šviesos terapija.

Šiais laikais net modernioji medicina pripažįsta faktą, kad gydymas ir efektyvus sveikimas negali būti grindžiamas tik tradicine medicina. Skirtingi šviesos terapijos modeliai užsitarnavo pelnytą pasaulinį pripažinimą, nes girdima vis daugiau teigiamų atsiliepimų, įrodančių neskausmingų ir šalutinio poveikio neturinčių gydymo prietaisų, kuriuos gamina ir BNM Medical kompanija, naudą.


Kuo tai naudinga?

Poliarizuotos šviesos terapijos technologija pagrįsta naudingųjų natūralios saulės šviesos spindulių perdavimu. Poliarizuotos šviesos terapija neabejotinai teigiamai veikia organizmą ir gali padėti:

 • gydant įvairius dermatologinius sutrikimai, kaip pvz., spuogai, aknė, paraudimai, bėrimai, egzemos (atopinis dermatitas), psoriazė, herpis, pūslelinė, paviršinės bakterinės odos infekcijos bei gleivinės pažeidimai
 • paspartinti žaizdų, randų ir nudegimų gijimą
 • sumažinti skausmą
 • mažinti atsiradusias pragulas, votis, opas
 • spartinti po operacijų (Cezario pjūvio, apendicito ir kt.) atsiradusių randų gijimą
 • mažinti strijas
 • spartinti estetinių (plastinių) operacijų paliktų randų gijimą
 • lėtinti naujų raukšlių atsiradimą


Poliarizuotos šviesos terapija ir prietaisas BNM Light Therapy Touch:

 • Poliarizuotos šviesos terapija gerina odos mikrocirkuliaciją ir pagreitina odos regeneracijos procesus. Poliarizuota šviesa – tai neįtikėtinai veiksminga pagalba gydant lėtines opas, odos pažeidimus, nudegimų ir kitokias žaizdas, randus, strijas, aknę, bėrimus, odos paraudimus, egzemą!
 • Tai – naujoviškas metodas, pasitelkiamas gydyti odos problemas ir žaizdas, siekiant maksimaliai pavėlinti raukšlių radimąsi: ne tik gydo, bet ir skaistina, lygina, stangrina odą!
 • Jokio šalutinio poveikio.
 • Saugus naudoti, 100 proc. draugiškas sveikatai, natūraliai skatinantis odos gijimo procesą!


Šviesos terapijos lempos naudojimas itin paprastas, nebūtini profesionalūs įgūdžiai.

Šviesos terapija yra plačiai naudojama gydymui namuose bei klinikose.

Šviesos terapija – saugi, jokio skausmo ir pašalinių efektų nesukelianti, moksliniais tyrimais grįsta terapija.


Naudojimas

Nuvalykite kūno vietą, kuriai taikysite poliarizuotos šviesos terapiją.

Lempa turėtų būti laikoma taip, kad šviesos pluoštas su oda sudarytų statmeną 90 laipsnių kampą.

Rekomenduojamas įtaiso atstumas iki odos yra nuo 5 iki 10 cm priklausomai nuo problemos tipo.

Vienos gydymo sesijos trukmė – nuo 6 iki 10 min. atsižvelgiant į pažeidimo laipsnį.

Gydymo sesijos turi būti kartojamos 2 ar 3 kartus per dieną.

 

Ar yra šalutinių poliarizuotos šviesos terapijos lempos naudojimo efektų?

Poliarizuotos šviesos terapija neturi jokių pašalinių efektų.


Kaip tai veikia?

Dėl biostimuliacijos efekto, poliarizuotos šviesos terapija gerina mikrocirkuliaciją, padeda atsinaujinti kraujagyslėms, o tuo pačiu ir odos audiniui. Žaizdų gijimas bei skausmo mažinimas pasiekiamas stimuliuojant kolageno audinius ir palaikant organizmo regeneraciją.

Mokslininkai, tiriantys poliarizuotos šviesos terapiją, teigia, kad spinduliai labiausiai veikia fosfolipidus – svarbiausias ląstelės membranos sudedamąsias dalis. Šios didelės molekulės pasisavina skleidžiamą šviesą ir sukelia reakciją, kuri gali keisti kai kuriuos ląstelėje vykstančius procesus: sukuriama daugiau ATP (tai – žmogaus organizmo energijos matas, kuris gaunama iš vartojamo maisto ir naudojamas gyvybinių procesų metu). Tai teigiamai veikia raudonuosius kraujo kūnelius (ląsteles, atsakingas už deguonies pernešimą į audinius), kurie gali perduoti daugiau deguonies membranai.

Poliarizuotos šviesos terapijos prietaiso BNM Light Therapy Touch skleidžiama terapinė šviesa yra itin panaši į natūralią saulės šviesą, tik joje nėra kenksmingų ultravioletinių spindulių. 


Prekės komplektacija


BNM Light Therapy Touch poliarizuotos šviesos lempos komplektacija:

 • Poliarizuotos šviesos lempa
 • Geltonas poliarizacinis stikliukas
 • El. srovės adapterisTechninė specifikacija


Techninė prietaiso specifikacija:

 • Įtampa: 230V/50Hz
 • Energijos sąnaudos: 30W
 • Adapteris: 230/12V 50Hz, 30W, 2000mA
 • Apsauga nuo elektros šoko: Class II
 • Apsauga nuo vandens ir pašalinių dalelių: IP20
 • Spalvos temperatūra: 3100K
 • Srautas: 2cm atstumu nuo lempos - 30mW/cm2
 • Šviesos srauto skersmuo: 4cm
 • Poliarizacijos lygis: >99%
 • Svoris: 1 Kg

Gyvybingumą suteikianti saulės šviesa yra itin svarbi žmogui. Tai - gyvenimo esmė, atsinaujinimo šaltinis. Tačiau saulės šviesoje yra ir kenksmingų spindulių, kurie neigiamai veikia organizmą (saulės nudegimai, odos vėžys, ankstyvas senėjimas).

BNM Medical pristato šviesos terapijos priemonę, kuri stimuliuoja jūsų organizmą veikdama ląsteles nuo UV spindulių išvalyta poliarizacine šviesa ir tokiu būdu paspartindama atkuriamuosius procesus ir biologinę, natūralią regeneraciją be menkiausio šalutinio efekto ir kenksmingų spindulių!

Apie kompaniją BNM Medical, kurios specializacija – natūralūs ir žmogaus sveikatai 100 proc. draugiški prietaisai ir produktai:

 • Kompanija BNM buvo įkurta siekiant gaminti ir žmonėms pristatyti tik aukščiausios kokybės sveikatos priežiūros ir medicininius produktus, kurie įkūnytų pačios įmonės požiūrį į sveikatos stiprinimą ir ligų prevenciją.
 • Kompanijos BNM darbuotojai – tik aukštos kvalifikacijos savo darbui atsidavę specialistai, išsamias teorijas žinias idealiai pritaikantys praktiškai ir besivadovaujantys kompanijos siekiu gaminti tik žmogaus sveikatai draugiškus produktus, todėl BNM produktai – visiškai saugūs ir patvirtinti sertifikatais!
 • Kompanijos tikslas – patenkinti aukščiausius žmonių, turinčių net itin rimtų sveikatos problemų, poreikius, padėti atsitiesti įveikiant bet kokius skausmus ir negalavimus!


Gamintojas – Oxford Medical Instruments Ltd.

 • Kompanija turi savo laboratoriją, pati vykdo kokybės kontrolės sistemą ir tyrimus, atlieka visus mokslinius tyrimus, gamybos valdymo procesus.
 • Tik tokiu būdu – turint aukštos kvalifikacijos darbuotojus ir visą reikiamą įrangą bei inventorių – įmanoma sukurti aukštos kokybės, kliniškai saugų ir veiksmingą medicinos prietaisą.
 • BNM produkcija visiškai suderinama su autoritetingais medicinos standartais ir reikalavimais!


  

Atsisiuntimai
Atsiliepimai apie prekę
Lempa
Violeta M. - 2019-01-12Esu patenkinta lempa. Dar neseniai pradejau vartoti tai apie rezultata galesiu parasyt veliau
BNM Light Therapy Touch šviesos terapijos lempa
Danutė P. - 2019-01-02Kol kas lempa naudojama kasdien, viskas veikia, manau, kad tinkamai veiks ir ateityje.
BNM šviesos terapijos lempa
Andrius A. - 2018-09-17Labai patenkinti pirkiniu. Pasiteisino 100 proc. Ypatingai turint mažų vaikų namie, tai nepakeičiamas daiktas. Per savaitę išgydėme vaikui vidinį miežį, nors daktarai siūlė operuoti.
BIOMED šviesos terapijos lempa
Edita A. - 2017-11-16Prekė patiko, naudoja visa šeima. Geras pristatymas.Ačiū.
BNM Light Therapy Touch
Rita K. - 2016-11-04Šviesos terapijos lempa esame patenkinti. Teko naudotis ir anksčiau Bioptron lempa. Bet skolintas daiktas yra skolintas, dabar turime savo ir tikrai džiaugiamės. Dėkui
Prekė
Dainius L. - 2016-09-30Tinka
Puikus prietaisas.
Daiva V. - 2015-11-08Puikus prietaisas.
Šiuo pirkiniu esu labai patenkinta.
Lina K. - 2015-12-09Šiuo pirkiniu esu labai patenkinta. Nuima skausmą ir gera prevencinė priemonė, nuo viruso. Įsigyjus šį produktą keturmetis sūnus be pertraukos jau 3 mėnesius eina į darželį.
  

Atsisiųsti