Rekomenduojame
BNM Scarslight šviesos terapijos lempa

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

BNM Scarslight šviesos terapijos lempa

Garantija: 24mėn.

Skirta padėti gydyti žaizdas ir randus po chirurginių ir estetinių operacijų, aknę, nėštumo strijas, nudegimus, pragulas, opas ir votis. Gali padėti mažinti raukšles, spuogus, bėrimus.

More details

BNM Medical

Prekės aprašymas
Turite randų, žaizdų, strijų, ir norite maksimaliai juos sumažinti? Veidą ir kūną išvagojusi aknė, bėrimai ir paraudimai? Iki šiol neradote sprendimo kaip sugrąžinti veido ir kūno odai skaistumą, jaunystę ir grožį? Jau nebesuskaičiuojate, kiek išleidote stebuklingiems kremams, tepalams ir gydymams? GANA! Siūlome poliarizuotos šviesos terapijos prietaisą BNM Scarslight: šis 100 proc. sveikatai draugiškas ir natūralų gijimo procesą skatinantis kompaktiškas medicinos prietaisas – tikras išsigelbėjimas, kai reikia vėl grąžinti spindintį odos grožį! Sukurtas specialiai padėti gydyti randus, žaizdas, strijas, aknę, bėrimus, odos paraudimus, egzemą! Šio kompaktiško medicinos prietaiso esmė – šviesa, tokia kaip natūrali saulės šviesa, tik išgryninta nuo kenksmingų UV spindulių. Naudojant poliarizacinio filtro technologiją yra efektyviai išfiltruojami ir išleidžiami tik sveikatai draugiški šviesos spinduliai! Patogi konstrukcija, todėl lengvai pasieksite net sunkiai prieinamas kūno vietas! Tai – bene efektyviausias prietaisas, galintis pagreitinti žaizdų, randų gijimą, ir padėti juos mažinanti! Taip pat, poliarizuotos šviesos terapija gali padėti mažinti uždegimą ir skausmą: Jūs vėl mėgausitės nuostabiai švytinčia kūdikio švelnumo oda, sumažinsite uždegimo ar skausmo diskomfortą!

Saulės šviesa yra svarbiausias gyvybės funkcionavimo šaltinis. Tai gyvenimo pagrindas ir regeneracijos šaltinis.
Tiriant biologinį šviesos poveikį organizmui pavyko identifikuoti šviesos sudedamąsias dalis, kurios atsakingos už teigiamą poveikį. Buvo atlikta daug tyrimų ir parašyta medicininių publikacijų, patvirtinančių poliarizuotos šviesos terapijos naudą. Pagrindinis poliarizuotos šviesos terapijos efektas yra biostimuliacija, padedanti kurti naujas ląsteles bei audinius. Taip pat poliarizuota šviesa stiprina kūno tvirtumą bei imuninę sistemą.

Šiais laikais net modernioji medicina pripažįsta faktą, kad gydymas ir efektyvus sveikimas negali būti grindžiamas tik tradicine medicina. Skirtingi šviesos terapijos modeliai užsitarnavo pelnytą pasaulinį pripažinimą, nes girdima vis daugiau teigiamų atsiliepimų, įrodančių neskausmingų ir šalutinio poveikio neturinčių gydymo prietaisų, kuriuos gamina ir BNM Medical kompanija, naudą.


Kuo tai naudinga?


Poliarizuotos šviesos terapijos technologija pagrįsta naudingųjų natūralios saulės šviesos spindulių perdavimu. Tam sukurtas naujausias BNM Medical gaminys - Scarslight. 

Poliarizuotos šviesos terapijos prietaisas BNM SCARSLIGHT gali padėti:

 • Gydyti randus po estetinių ar kitokių operacijų (Cezario pjūvio, apendicito, išvaržos ir kt.)
 • Sumažinti strijas, randus
 • Gydyti nudegimų žaizdas
 • Gydyti pragulas, opas, votis, egzemą – bet kokius odos pažeidimus
 • Gydyti aknę, bet kokius spuogus, paraudimus, bėrimus ir odos infekcijas
 • Gydyti burnos žaizdas ir uždegimus
 • Lėtinti raukšlių atsiradimą


Poliarizuotos šviesos terapija ir prietaisas BNM Scarslight:

 • Poliarizuotos šviesos terapija gerina odos mikrocirkuliaciją ir pagreitina odos regeneracijos procesus. Poliarizuota šviesa – tai neįtikėtinai veiksminga pagalba gydant lėtines opas, odos pažeidimus, nudegimų ir kitokias žaizdas, randus, strijas, aknę, bėrimus, odos paraudimus, egzemą!
 • Tai – naujoviškas metodas, pasitelkiamas gydyti odos problemas ir žaizdas, siekiant maksimaliai pavėlinti raukšlių radimąsi: ne tik gydo, bet ir skaistina, lygina, stangrina odą!
 • Jokio šalutinio poveikio.
 • Saugus naudoti, 100 proc. draugiškas sveikatai, natūraliai skatinantis odos gijimo procesą!


Naudojimas

Nuvalykite kūno vietą, kuriai taikysite poliarizuotos šviesos terapiją.

Lempa turėtų būti laikoma taip, kad šviesos pluoštas su oda sudarytų statmeną 90 laipsnių kampą.

Rekomenduojamas įtaiso atstumas iki odos yra nuo 5 iki 10 cm priklausomai nuo problemos tipo.

Vienos gydymo sesijos trukmė – nuo 6 iki 10 min. atsižvelgiant į pažeidimo laipsnį.

Gydymo sesijos turi būti kartojamos 2 ar 3 kartus per dieną.

 

Ar yra šalutinių poliarizuotos šviesos terapijos lempos naudojimo efektų?

Poliarizuotos šviesos terapija neturi jokių pašalinių efektų.

Kaip tai veikia?

Kuo BNM Scarslight naudingas sveikatai ir jos stiprinimui?

 • skatina regeneracijos procesus
 • gerina mikrocirkuliaciją
 • greitina odos atkuriamuosius procesus
 • skatina kolageno sintezę
 • mažina uždegimą
 • mažina skausmą

Dėl biostimuliacijos efekto, poliarizuotos šviesos terapija gerina mikrocirkuliaciją, padeda atsinaujinti kraujagyslėms, o tuo pačiu ir odos audiniui. Žaizdų gijimas bei skausmo mažinimas pasiekiamas stimuliuojant kolageno audinius ir palaikant organizmo regeneraciją.

 

Mokslininkai, tiriantys poliarizuotos šviesos terapiją, teigia, kad spinduliai labiausiai veikia fosfolipidus – svarbiausias ląstelės membranos sudedamąsias dalis. Šios didelės molekulės pasisavina skleidžiamą šviesą ir sukelia reakciją, kuri gali keisti kai kuriuos ląstelėje vykstančius procesus: sukuriama daugiau ATP (tai – žmogaus organizmo energijos matas, kuris gaunama iš vartojamo maisto ir naudojamas gyvybinių procesų metu). Tai teigiamai veikia raudonuosius kraujo kūnelius (ląsteles, atsakingas už deguonies pernešimą į audinius), kurie gali perduoti daugiau deguonies membranai.Apie kompaniją BNM Medical, kurios specializacija – natūralūs ir žmogaus sveikatai 100 proc. draugiški prietaisai ir produktai:

 • Kompanija BNM buvo įkurta siekiant gaminti ir žmonėms pristatyti tik aukščiausios kokybės sveikatos priežiūros ir medicininius produktus, kurie įkūnytų pačios įmonės požiūrį į sveikatos stiprinimą ir ligų prevenciją.
 • Kompanijos BNM darbuotojai – tik aukštos kvalifikacijos savo darbui atsidavę specialistai, išsamias teorijas žinias idealiai pritaikantys praktiškai ir besivadovaujantys kompanijos siekiu gaminti tik žmogaus sveikatai draugiškus produktus, todėl BNM produktai – visiškai saugūs ir patvirtinti sertifikatais!
 • Kompanijos tikslas – patenkinti aukščiausius žmonių, turinčių net itin rimtų sveikatos problemų, poreikius, padėti atsitiesti įveikiant bet kokius skausmus ir negalavimus!


Gamintojas – Oxford Medical Instruments Ltd.

 • Kompanija turi savo laboratoriją, pati vykdo kokybės kontrolės sistemą ir tyrimus, atlieka visus mokslinius tyrimus, gamybos valdymo procesus.
 • Tik tokiu būdu – turint aukštos kvalifikacijos darbuotojus ir visą reikiamą įrangą bei inventorių – įmanoma sukurti aukštos kokybės, kliniškai saugų ir veiksmingą medicinos prietaisą.
 • BNM produkcija visiškai suderinama su autoritetingais medicinos standartais ir reikalavimais!


  

Atsisiuntimai
Atsiliepimai apie prekę
labai dekinga ir geras aptarnavimas
Dainora Š. - 2019-12-17Vertingas daiktas ,aciu labai ,gera produkcija
BNM Scarslight
Emilija I. - 2017-03-21Labai patenkinta isigyta preke.Tai tikrai padeda.Daug metu kovoju su psoriaze.Jokie tepaliukai mazai tepadejo.Kai pradejau naudoti BNM Scarslight - bukle pagerejo. Tikiuosi kad toliau bus dar geriau.Labai rekomenduociau ir kitiems isbandyti. Aciu!
BNM Scarslight šviesos terapijos lempa
Jurgita M. - 2017-03-11Labai dziaugiuosi sia sviesos terapijos lempa,man issigelbejimas,sergant atopiniu dermatitu(ranku pirstai,sutrukinejo labai),Uzsakius gavau per dvi dvienas.10 balu :)
rekomenduočiau
Edita P. - 2015-10-01pagreitino nedidelio rando gijimą po operacijos.

Atsisiųsti