Rodoma 1 - 16 iš 16 įrašų
Rodoma 1 - 16 iš 16 įrašų
Rodoma 1 - 16 iš 16 įrašų

Fiziniam aktyvumui

Sakoma, kad gražiame kūne slypi graži siela, o geriausias to įrodymas – sportininkai. Atletiški kūnai ir vidinis energijos užtaisas yra tai, ką šiai grupei žmonių suteikia fizinis aktyvumas. Reguliariai sportuojant ir pasirenkant sveiką maisto racioną galima ne tik džiaugtis dailiomis kūno formomis, bet ir geriau jaustis. Deja, nemaža dalis sportuojančių žmonių, neįvertina savo jėgų, jiems nerūpi sporto rezultatai, jų pačių širdies ritmas treniruotės metu ir pan. O tai visgi derėtų įvertinti ypač atsakingai. Tačiau šiuo metu medicinos prietaisų gamintojai yra sukūrę ir siūlo išbandyti specialius fizinio aktyvumo kontrolės aparatus – žingsniamačius, širdies ritmo matuoklius (pulsometrus) bei šokdynes su kalorijų skaičiavimo funkcijaTokie aparatai padeda lengviau sekti kūno reakcijas į padidėjusį fizinį aktyvumą. Su žingsniamačiais, pulso matuokliais ar šokdynėmis paprasta reguliuoti treniruotės režimą ir intensyvumą.

 

Nors šiandien profesionaliai sportuoja toli gražu ne visi, fizinis aktyvumas mus lydi kiekviename žingsnyje. Priklausomai nuo veiklos pobūdžio, skirtingai plaka mūsų širdis, įveikiame įvairius atstumus ir sunaudojame tam tikrą energijos kiekį. Tiek vaikščiojant parke, dirbant sode, tiek profesionaliai ruošiantis varžyboms suaktyvėja mūsų širdies ritmas, padidėja pulsas, kojoms tenka nueiti ne vieną kilometrą. Matuoti sudegintas kalorijas, pulsą ir žingsnius bet kokios veiklos metu padeda žingsniamačiai, širdies ritmo matuoklis (pulsometras) arba speciali šokdynė.

 

Fizinio aktyvumo kontrolės prietaisas pritaikytas įvairaus amžiaus asmenims, norintiems matuoti savo pulsą, sudegintas kalorijas ar nueitą atstumą namų sąlygomis, dirbant paprastus namų ruošos darbus arba intensyviai sportuojant. Šie aparatai tinkami be išimties visoms sporto šakoms. Žingsniamačiai bei pulsometrai prie kūno tvirtinasi stabiliai, todėl judant nesimaišo, nejuda, nekyla didelis pavojus, jog jie nukris, suduš ir pan.

 

Elektroninėje „Biomed“ parduotuvėje parduodami šie fizinio aktyvumo kontrolei skirti prietaisai:

- žingsniamačiai;

- pulso matuokliai (širdies ritmo matuokliai);

- šokdynės (matuoja sudegintas kalorijas).

 

Šiuolaikiškam gyvenimo ritmui pritaikyti ir originaliai atrodantys prietaisai yra tiekiami iš patikimų užsienio gamintojų. Ilgametę darbo patirtį turinčios Vokietijos, Japonijos, Jungtinių Amerikos Valstijų kompanijos atlieka daugybę laboratorinių tyrimų ir kuria aukštos kokybės, kompaktiškus prietaisus sportininkams bei aktyviai gyvenantiems asmenims. Kviečiame įsigyti „Medisana“, „Tanita“, „AND“, „Beurer“, „Omron“ bei kitų žinomų fizinio aktyvumo kontrolės prietaisų gamintojų produkcijos konkurencinga kaina.

 

Bene populiariausias fizinio aktyvumo kontrolės prietaisas šiuo metu yra žingsniamatis-apyrankė. Iš pirmo žvilgsnio kaip įprastas laikrodis atrodantis prietaisas skaičiuoja kiekvieną žingsnį, nueitą atstumą, o dažnai ir sudegintų kalorijų kiekį. Daugelis žingsniamačių turi ir laikrodžio funkciją, o kai kurie daugiafunkciniai aparatai fiksuoja ir sunaudojamos energijos kiekį net žmogui miegant. Žingsniamatis ant rankos uždedamas visai paprastai. Dėl šiuolaikiško savo dizaino žingsniamatį galima nešioti prie bet kokios aprangos, tiek vykstant į darbą, tiek keliaujant. Žingsniamačio kaina prilygsta laikrodžiams, tačiau žingsnių matavimo prietaiso funkcionalumas kur kas vertingesnis.

 

Kitas aparatai, ypač naudingas sporto ar aktyvios veiklos metu, yra širdies ritmo matuoklis. Pulsometrai identifikuoja, kokiu ritmu plaka širdis, tuos duomenis fiksuoja atmintyje ir iš karto parodo prietaiso ekrane. Žmogus, nešiojantis širdies ritmo matuoklį gali sekti savo širdies būklę kad ir kur bebūtų. Aparatą galima nešioti kaip laikrodį arba prisisegti, įsidėti į kišenę ir pan. Jis – visai nesunkus ir atrodo itin moderniai.

 

Mėgstantiems šokinėti virtuve, Japonijos gamintojas „Tanita“ siūlo išbandyti šokdynę, kuri skaičiuoja šuoliukų skaičių ir nustato, kiek kalorijų sudeginote sportuodami. Nustatyta, kad šokinėjimo per virvutę nauda labiausiai skirta širdies veiklos gerinimui. Kasdien bent dešimt minučių šokinėjant per šokdynę, gerinsite sveikatą, dailinsite kūno linijas. Geriausia yra tai, kad kiekvieną kartą galėsite sekti sudegintų kalorijų kiekį tiesiog šokdynės ekrane. Rezultatai Jus motyvuos!

 

Sporto nauda išmatuojama tiksliai – su moderniais žingsniamačiais, širdies ritmo matuokliais bei šokdynėmis bet kokio fizinio aktyvumo kontrolė tampa dar lengvesnė, o tikslūs duomenys aiškiai parodomi ekrane. Siūlome rinktis patikimus fizinio aktyvumo prietaisus ypač gera kaina. Pasinaudokite specialia akcija ir įsigykite aparatus dar pigiau. Prekes iš elektroninės parduotuvės „Biomed“ galite užsisakyti internetu arba susisiekus nurodytais kontaktais. Užsakymus siunčiame į bet kurią Lietuvos vietą: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir kiti šalies miestai. Pasinaudokite fizinio aktyvumo kontrolės prietaisų akcija, rinkitės patikimų gamintojų aparatus, džiaukitės sportu ir jo teikiama nauda sveikatai.

 

Daugiau informacijos apie medicinos įrenginių kainas, akcijas, pristatymo galimybes ir pan., susisiekus nurodytais kontaktais