Prekių filtravimas

Slide background
Rodoma 1 - 7 iš 7 įrašų
Rodoma 1 - 7 iš 7 įrašų
Rodoma 1 - 7 iš 7 įrašų

Masažiniai kilimėliai

Masažo privalumų – ne vienas, deja, profesionalių masažistų teikiamu masažu negalime tenkintis kasdien. Malonumą ilsėtis, galimybę atsipalaiduoti ir tiesiog ramiai gulint ar sėdint gerinti sveikatą suteikia originalūs masažiniai kilimėliai. Akupresūrinio masažo principu naudojamas kilimėlis tinka savigydai, padeda atsipalaiduoti ir atgauti jėgas po sunkios dienos darbe. Dar seniausių civilizacijų naudoto taškinio masažo principai dabar taikomi akupresūrinių masažo kilimėlių gamyboje. Iš natūralių medžiagų pagamintas kilimėlis yra lankstus bei tvirtas, todėl ant jo galima ir gulėti, ir sėdėti, ir net įtiesti į vonią maudantis. Kiekvieno žmogaus kūne esantys jautrūs taškai šio kilimėlio pagalba yra švelniai suaktyvinami. Dėl tokios sąveikos gerėja kraujotaka, virškinimas, stresas bei mažėja įtampa ir žmogus po truputį atgauna jėgas. Daugybė iškilių lotoso žiedų lengvai prisispaudžia prie odos, tose vietose masažuodami ir veikdami tam tikras organizmo sistemas. Unikalus kilimėlių dizainas bei spalvų gama patiks daugeliui žmonių.

 

Taškinis masažas su akupresūriniu kilimėliu tinka:

- nugarai ir įvairiems skausmams nugaros srityje gydyti;

- padėti pavargusioms, tinstančioms kojoms;

- siekiant padėti pavargusiai pečių, kaklo ar delnų sričiai;

- kenčiant nemalonius skausmus pėdose, pėdoms gydyti;

- medžiagų apykaitos bei kraujotakos gerinimui;

- norint atgauti jėgas, vėl būti energingiems;

- sumažinti raumenų spazmus bei jų įtampą;

- kenčiantiems nuo depresijos ir pernelyg didelio streso darbe ar asmeniniame gyvenime;

- išjudina kiekvieną raumenų struktūrą, kraujagysles, nervus tame plote su kuriuo liečiasi, todėl puikiai tinka mažai judantiems žmonėms.

 

Iš žmogaus anatomijos žinoma, jog kiekvieno mūsų odoje yra daugybė receptorių, kurie sąveikaudami su aplinka nulemia mūsų elgesį, nuotaiką, sveikatą ar net nuovargį. Ypač daug tokių receptorių, kurie reaguoja į išorę yra pėdose, delnuose, kojose, nugaroje, pečiuose. Šiandien daugeliui gyvenant ypač aktyvų gyvenimą neretai vienoje ar kitoje kūno vietoje yra užspaudžiami šie receptoriai, raumenys būna įsitempę, juntamas nemalonus skausmas. Atsikratyti tokio diskomforto dabar galima unikalaus masažinio kilimėlio pagalba. Ant jo atsisėdus ar atsigulus liečiami jautrūs kūno taškai, per kuriuos stimuliuojama kraujotaka, virškinimas, žmogui slopinamas nemalonus skausmas nugaros, pečių, kojų ir pan. srityje.

 

Dar ir dabar skausmo tokiose vietose, kaip nugara, kaklas, pečiai, rankos, kojos ar pėdos mažinimui taikomas alternatyvios medicinos būdas – taškinis masažas (akupunktūra). Su akupresuriniais masažo kilimėliais suaktyvinami nugaros, kaklo, kojos ir kt. raumenys. Šie kilimėliai ypatingai tinka ir virškinimo problemų turintiems asmenims. Atsigulus ar atsisėdus ant lotoso žiedo formos kilimėlio, liečiami receptoriai veikiantys skrandžio, kepenų, žarnyno sistemų darbą. Be to stimuliuojama sklandi širdies, inkstų veikla. Toks teigiamas suaktyvinimas lemia geresnę žmogaus savijautą ir, aišku, pakilesnę jo nuotaiką.

 

Akupresūros taškinio masažo kilimėliai gali būti naudojami ir jogai. Atliekant jogos pratimus ant šio kilimėlio, atpalaiduojamas kūnas, didinama ištvermė ir raumenų jėga. Žmogaus stuburas užsiiminėjant joga ant tokio kilimėlio tampa kur kas labiau atsipalaidavęs, tačiau sugeba palaikyti gana didelius krūvius.

 

Tradicinėje Rytų medicinoje tiek prieš tūkstančius metų, tiek dabar toks gydymas veikiant jautrius kūno taškus buvo ir yra labai populiarus. Natūrali savigyda, aktyvuojant odoje esančius reflektorius bei gerinant sveikatą buvo įvertinta ir Europos medicinos priemonių gamintojų. Bene vienas žymiausių akupresūrinių kilimėlių gamintojas „ADVAITA Pranamat Eco“ šiuo metu siūlo įvairiaspalvius taškinio masažo kilimėlius. Kiekvienas jų pagaminti iš 100 % lino plaušo, medvilnės bei H.I.P.S. plastiko. Nekenksmingas ir natūralus kilimėlis yra plonas, lankstus, tvirtas, todėl puikiai tinka naudoti net ir kelionėse.

 

Iš daugybės taisyklingos formos lotoso žiedų sudarytas kilimėlis skatina geresnę kraujo apytaką, atpalaiduoja raumenis, mažina skausmus, gerina virškinimą. Net 25 smailūs lotoso lapeliai sudirgina odoje esančias nervų galūnėles, ir priklausomai nuo problemos, taip gerinama stuburo, pečių, pėdų būklė, greitėja medžiagų apykaita, žmogus jaučiasi energingesnis, geresnės nuotaikos ir labiau pailsėjęs. Masažiniai kilimėliai tinkami voniai, jiems nebaisu vanduo, vonios putos, taip pat juos galima patiesti ant grindų ir užsiiminėti joga arba uždėjus ant kėdės - atsisėsti ant jų ir dirbti.

 

Elektroninėje „Biomed“ parduotuvėje rasite įvairių žinomo gamintojo „ADVAITA Pranamat Eco“ masažinių kilimėlių. Gera kaina parduodami akupresūriniai kilimėliai gali būti užsakomi internetu arba telefonu. Nuolat taikome akcijas, todėl pirkdami originalią, aukštos kokybės prekę dar ir sutaupysite. Ieškokite „akcija“ pažymėtų prekių ir pirkite jas žemesne kaina. Visus užsakymus galime pristatyti į bet kurią Lietuvos vietą – Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį ar kitus šalies miestus.

 

Daugiau informacijos apie „Biomed“ asortimentą, prekių kainas, akcijas ar pristatymą susisiekus nurodytais kontaktais.

Slide background